Новият терен

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Потребителски аватар
Мария Николова
Наркоман
Регистриран: нед ное 29, 2009 12:44 am

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова » нед дек 02, 2018 5:28 pm

Изображение

Моите млади приятели съседи Сашко и Анелия станаха дядо и баба! :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Пуша на терасата предиобед и виждам на терасата през един апартамент Ани метнала килимче на парапета. Видя ме, заподскача и започна с жестове да ми казва. Люлее бебе. Внучето се е родило!!! :ieeee: :ieeee: :ieeee: Показвам среден пръст. И тя показва и го сочи с другия показалец. Имат си момченце!!! :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Разбрахме се безпогрешно. :ieeee: :ieeee: :ieeee: След 10 мин. на вратата се звъни, а аз вече съм готова с една жълтичка, колкото 2 стотинки, но тънка като фолио от кофичка кисело мляко. Разцелувахме се и си разменихме кутия сладолед и двустотинковата жълтичка.
Не съм сигурна, че Сашо знаеше по земята ли, по облаците ли ходи.
Побързах да запиша на стенния календар, че догодина ще празнуваме първия Рожден ден на Сашко ІІ. :D Като прехварля всички записки на новия календар, важните дати ще ги виждам предварително. Не подир дъжд качулка. ;)
Платон ми е скъп, но истината ми е по-скъпа.

Потребителски аватар
pepelqshka71
Кафе машина
Регистриран: нед мар 31, 2013 11:42 am

Мнение от pepelqshka71 » нед дек 02, 2018 8:25 pm

Мери, жив и здрав да е малкия Сашко ІІ. Щастлив, обичан, успешен и късметлия :tzeluvka: . ПоздравИ щастливите баба и дядо :gush:
Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"

Потребителски аватар
Мария Николова
Наркоман

Мнение от Мария Николова » нед дек 02, 2018 9:22 pm

Утре ще им предам поздравите, Вили.

Потребителски аватар
Мария Николова
Наркоман

Мнение от Мария Николова » пон дек 10, 2018 8:34 pm

Вили, отнесох се и забравих да ти кажа, че поздравите за Сашко ІІ са предадени на младия дядо Сашко І. :dovolen: :ieeee: :daaa:

Потребителски аватар
pepelqshka71
Кафе машина
Регистриран: нед мар 31, 2013 11:42 am

Мнение от pepelqshka71 » пон дек 10, 2018 9:28 pm

Мери :sheart: :sheart: :sheart:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"

Потребителски аватар
polyabs
Кафеджия/Кафеджийка
Регистриран: съб юли 13, 2013 6:15 pm

Мнение от polyabs » пон дек 10, 2018 9:40 pm

Видя ме, заподскача и започна с жестове да ми казва. Люлее бебе. Внучето се е родило!!! :ieeee: :ieeee: :ieeee: Показвам среден пръст. И тя показва и го сочи с другия показалец. Имат си момченце!!! :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Разбрахме се безпогрешно. :ieeee: :ieeee: :ieeee:
:liubov: :lol: Мерко защо няма тук вариант да се харесват мнения и постове като във фейса. Със сигурност би събрала най много почитатели, твоите истории са винаги забавни и с настроение! :gush:
Да е жив и здрав малкия Сашко и бабите около него които му се радват! :ieeemyzh:

Потребителски аватар
Мария Николова
Наркоман

Мнение от Мария Николова » пон дек 10, 2018 10:01 pm

Първата коледна картичка в живота на Сашко ІІ е готова до картичката за баба и дядо. :sheart: :ieeee: :sheart: Само чака да им дойде времето. :daaa:

Отговори

Върни се в “Нашите албуми”