Моята горска градина

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8439
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 566 пъти

Re: Моята горска градина

Мнение от Shami »

О ето защо не съм ги видяла,за жалост не можах да участвам в тези поръчки.
Но нищо по натам ще наваксам :lol:
Благодаря за отговора :tzvetentze:Пиерисите са просто прекрасни :tzvetoman:
Lilly
Чист кофеин
Мнения: 5009
Регистриран на: Сеп 2, '16, 09:50
Дал благодарност: 208 пъти
Получил благодарност: 1116 пъти

Re: Моята горска градина

Мнение от Lilly »

Shami , от късната пролетна поръчка на Пландорекс имах пиериси - наистина дойдоха прекрасни растения
Е, вярно е , че са мънички, но за 5 лева какво да искаш повече :D
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8439
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 566 пъти

Re: Моята горска градина

Мнение от Shami »

Да Lilly,от цветенцата получени от поръчката на Пландорекс и аз съм доволна,нямам нито едно загинало досега :stiskam: ,но там се бях загледала в хортензиите предимно и съм пропуснала явно доста неща.
Ще се радвам да видя и твоите пиериси :potekoha: Трябва да се информирам повече за тях,дано да нямат нищо общо с олеандрите и зокумите ,отбягвам ги заради алергия.
Сигурно си имат тема ,ще потърся.Мия извини ни че така се заприказвахме в твоята прохладна градина :tzvetentze:
niania
Кафе с мляко
Мнения: 254
Регистриран на: Май 20, '16, 01:27

Re: Моята горска градина

Мнение от niania »

Здравей Мия , много е хубава градината , дори и на снимки създава усещане за уют , всички композиции са перфектни , желая ти само хубави изживявания на това прекрасно място .
Единственото сигурно нещо е , че нищо не е сигурно .
Deleted User 5091

Re: Моята горска градина

Мнение от Deleted User 5091 »

Да си покажа розичките през август- втори цъфтеж. Доволна съм за 2-годишни рози :stiskam:
Изображение

Изображение

Изображение
А в този седум съм влюбена. Не знам как се размножава, но ще прочета. Искам го на много места :lol:
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Докато сме били на почивка в двора ни се е настанила тази скица, която оглежда всичко много критично :dovolen:
Изображение
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1655 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Моята горска градина

Мнение от Emilly1212 »

Разкошна августовска градина Мия, много свежа и прохладна. Розите са много красиви, коя е бялата на първата снимка, може и да съм питала, но не помня. Всички цветя са прекрасни. :tzvetentze:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
GIOIA(Джоя)

Re: Моята горска градина

Мнение от GIOIA(Джоя) »

Мия,градината ти е прелест! :potekoha:
Седума ти,естествено много по хубав от моя :x
И задният двор изглежда перфектно :daaa:
А на рижавото сладурче,поне децата ще се зарадват :lol:
Deleted User 5091

Re: Моята горска градина

Мнение от Deleted User 5091 »

Емили, много си мила винаги :tzvetentze: Розата е Аспирин, взех я миналата година от Незабравка и съм много доволна-цъфтеж, здрава, гъста.
Джоя, благодаря ти скъпа, но съм далеч от перфектното с тая трева. Май нищо не направих освен да й се заканвам ;)
А седума си е направо късмет като имаш предвид, че имам и други от поръчки и въобще на изглеждат толкова красиви.
GIOIA(Джоя)

Re: Моята горска градина

Мнение от GIOIA(Джоя) »

А помниш ли как се казва цъфналата трева на 5 снимка,ъгъла в дясно?
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Моята горска градина

Мнение от libra »

Mия,седума можеш да го пробваш като оставиш да си образува семена,зарови ги на някое подходящо място.
Друг начин е да засадиш стъбло .Мисля,че може да стане ,ако стъблото го направиш на резници .Предполагам ,че става от листо .Листа можеш да сложиш върху почва -от крайчето,където е откъснато ,започва да образува растение.
Всички тези методи можеш да пробваш в градината ,а ако искаш да следиш положението-в саксия.
Знаеш ли името на тази красота?Аз има подобен от Лаленцето.
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”