Първа обща форумна среща

Публикувай отговор
dal

Re: Първа обща форумна среща

Мнение от dal »

s_t_m написа:
ravik написа:
Moria написа:Очевидно притежаваш заразителен ентусиазъм и пророческа дарба също.
Какво ти "заразителен ентусиазъм"?!?! Тя ако имаше още време и на бар до сутринта щеше да ни заведе. Просто го предусещам това за следващата среща. :lol: :ieeee: :D
Не исках да съм нетактична, Равик, но ти си го изпроси. :eeeh:
Идвате ми за мойта категория малко нещо кекави вие - млад джентълмен и девойките... ;) Три часа да ви навивам за мелбичките, си е позорна атестация, между нами говоря девочки... :evil:
Мерита , аз ако фърчах като и колкото теб, така ще се разпадна че пет часовникарски бригади не могат ма сглоби бре девойке! :mrgreen:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31643
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 966 пъти
Получил благодарност: 2186 пъти

Re: Първа обща форумна среща

Мнение от Мария Николова »

Помня, помняяяя! Като е за бар не забравяяяяяям! :hihihi:
Мисли му другия път, ако си забравиш обещанието и се довлечеш без предварителна подготовка за нощен живот! :mrgreen:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Първа обща форумна среща

Мнение от ravik »

s_t_m написа:Помня, помняяяя! Като е за бар не забравяяяяяям! :hihihi:
Мисли му другия път, ако си забравиш обещанието и се довлечеш без предварителна подготовка за нощен живот! :mrgreen:
От сега започвам да си лягам рано, та до тогава да съм си отспала за три дни и три нощи празненства. :D
Само ще трябва да внимаваме с фейс контрола по баровете - подозирам, че няма да ни пуснат с китките. :lol: :lol: :lol:
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31643
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 966 пъти
Получил благодарност: 2186 пъти

Re: Първа обща форумна среща

Мнение от Мария Николова »

Дал, ми то, кот мий зето, мий върнато трикратно кат хилеж, обвивка и отскок :angelche:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31643
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 966 пъти
Получил благодарност: 2186 пъти

Re: Първа обща форумна среща

Мнение от Мария Николова »

Равик, споко! ;) Ще пазарим един бус да стои паркиран край бара и китките вътре на "гардероб", че да са ни под ръка на разсъмване, като затворим бара :hihihi: :ieeee: :ieeemyzh: :ieeemyzh: :ieeemyzh: :ieeemyzh:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Първа обща форумна среща

Мнение от lila »

ravik написа:Само ще трябва да внимаваме с фейс контрола по баровете - подозирам, че няма да ни пуснат с китките. :lol: :lol: :lol:
А с щайгите където ги мъкнахме дали ? :lol: :lol: :lol:
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Първа обща форумна среща

Мнение от ravik »

lila написа:
ravik написа:Само ще трябва да внимаваме с фейс контрола по баровете - подозирам, че няма да ни пуснат с китките. :lol: :lol: :lol:
А с щайгите където ги мъкнахме дали ? :lol: :lol: :lol:
Може да пробваш. :lol:
Аз категорично отказвам да съм шофьор следващия път - и аз искам от онова златистото питие! :mrgreen:
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Първа обща форумна среща

Мнение от lila »

:lol: :lol: :lol: " Защо нямам шофьорска книжка или за съмнителното удоволствие наречено свобода на придвижването " Мога да спретна трактат при необходимост :hihihi: :hihihi: :hihihi: Ще пуснем Нелчо да забаламоса фейсконтрола, а ние изотзад и в гръб :angelche:
Аватар
ida_ili64
Баш кафе майстор
Мнения: 2535
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:38
Местоположение: между Eвропа и Родопите

Re: Първа обща форумна среща

Мнение от ida_ili64 »

ravik написа:
s_t_m написа:Помня, помняяяя! Като е за бар не забравяяяяяям! :hihihi:
Мисли му другия път, ако си забравиш обещанието и се довлечеш без предварителна подготовка за нощен живот! :mrgreen:
От сега започвам да си лягам рано, та до тогава да съм си отспала за три дни и три нощи празненства. :D
Само ще трябва да внимаваме с фейс контрола по баровете - подозирам, че няма да ни пуснат с китките. :lol: :lol: :lol:
Аааааа,не Равик!Почваш да тренираш,като всеки ден удължаваш бодуването с по 5 или 10 минути ;) !Така ще и закалена до бар-срещата!Ама гледайте да я спретнете,когато и аз ще съм там,че и аз искам на бар!!! :nod: :daaa: :hihihi:
http://diva-edel-art.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
ptiholov
Кафе машина
Мнения: 3594
Регистриран на: Ное 29, '09, 22:18
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 15 пъти
Получил благодарност: 595 пъти

Re: Първа обща форумна среща

Мнение от ptiholov »

Аме друго си е да си пише името под всеки. :daaa: Браво ,Мария.Само,че освен Равик не видях и Дал.А тя не може да остане незабележима. :hihihi:
Публикувай отговор

Обратно към “Предишни общи форумни срещи”