Първа обща форумна среща

Публикувай отговор
Аватар
Fado
Кафевар/ка/
Мнения: 911
Регистриран на: Дек 8, '09, 13:00
Местоположение: София

Re: Първа обща форумна среща

Мнение от Fado »

s_t_m написа:
Fado написа:Аз ли само не разбрах кой е Равик и какво е Дал (дали пък не беше обратното) :hmmm: Ама ще видите вие... :svekurva: Ще се изтреса аз на следващата среща и само да не ме заведете на бар. :ssvirka: Или клубче... :ieeee:

Fado, тогава само върви с мен и човек ще станеш! :hihihi: И бар :lol: , и клубче! :lol: ;)
:gush: :gush: :gush:
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Първа обща форумна среща

Мнение от Tanet »

Ида, за следващата среща Мария ще дойде само след покана направена от теб,така че от сега мисли дизайна :daaa: .
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Аватар
юлия-цветоман
Дълго кафе
Мнения: 148
Регистриран на: Дек 2, '09, 22:58

Re: Първа обща форумна среща

Мнение от юлия-цветоман »

Понеже вече всичко е казано от други, аз само ще вметна Огромно Благодаря за снимките /все едно бях и аз там/ и за най-слънчевата тема тези дни, имам какво да отворя и да ми светне като ви видя :gush: Благодаря, че ви има, живот и здраве ще ви се тръсна и аз някой ден, ама когато най-не очаквате да видя как ще смогнете да се организирате за около 6 часа /т.е. ще звънна или драсна като тръгваме, защото ние с мъжо някой ден се събуждаме и си казваме: Хайде в София и се тръгва...../Обичам ви :tzvetentze:
dreadx
Дълго кафе
Мнения: 146
Регистриран на: Мар 6, '10, 13:31

Re: Първа обща форумна среща

Мнение от dreadx »

Да, тя s_t_m много бързаше тогава, а и другите си затръгваха. Но на нея знам, че можем да разчитаме :)

Тъкмо бях си тръгнал и аз към къщи, но се сетих да се обадя на едни приятели, които се оказаха наблизо - в 1516. Пихме още по 1-2 бири и към 22:30 отидохме в Angel Heart - група Eridan с гост вокал Звезди от АХАТ. После минахме и през Фенс, защото paju4eto специално ми беше нахвалила група "Силует".

paju4e, Силует ме кефят на мах.! Когато отидохме вече бяха приключили, (май към 3:00+h бяхме там) но някои от тях до последно седяха на сцената и свиреха нещо. Много ми се иска да отида следващия път, дано да е по-скоро.

Fado, ама ти още ли не си идвала на форумска среща? С тези хора винаги ми е било най-весело.
Пък и ще се запознаеш с ravik. Няма негови снимки в нет-а, но всички ще ти кажат - мнооого е готин! :)
Fado написа:
s_t_m написа:
Fado написа:Аз ли само не разбрах кой е Равик и какво е Дал (дали пък не беше обратното) :hmmm: Ама ще видите вие... :svekurva: Ще се изтреса аз на следващата среща и само да не ме заведете на бар. :ssvirka: Или клубче... :ieeee:
Fado, тогава само върви с мен и човек ще станеш! :hihihi: И бар :lol: , и клубче! :lol: ;)
:gush: :gush: :gush:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31528
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 815 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Първа обща форумна среща

Мнение от Мария Николова »

Амииии! Как да не съм се разбързала! :svekurva: Другите се разотиваха, а ти си мълча като статуя. :twisted: Да продума за някакво продължение? ;) Цъ! И аз какво да правя при това положение? Да седя на тротоара, докато видя гърба на всеки? Ей тъй - с трите навързани щайги и с двата пакета? :oops:
Следващия път мелбичките ще са от теб. :hihihi: Дето ме клеветиш, че много съм бързала... :svekurva:
:sbear: :skiss:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
elina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1000
Регистриран на: Ное 28, '09, 15:14

Re: Първа обща форумна среща

Мнение от elina »

Чак сега успях да разгледам снимките :dovolen: няма какво друго да добавя :ieeee: личи ,че сте си прекарали страхотно :liubov2: Прекрасни сте :tzvetentze:
dreadx
Дълго кафе
Мнения: 146
Регистриран на: Мар 6, '10, 13:31

Re: Първа обща форумна среща

Мнение от dreadx »

s_t_m: Вярно, че не беше съвсем така - първо всички ми казаха, че си тръгватЕ. А ти излезе последна от заведението, когато вече обмисляхме вариантите - кой на къде ще се прибира - и лично на теб нищо не съм предложил. Освен дето преди това питах няколко пъти къде после ще ходим. И никой не каза, че ще ходим.
Ама написах вече на ravik, в една друга тема, спешно да направи среща - продължение.. :)
s_t_m написа:Дето ме клеветиш, че много съм бързала... :svekurva:
:sbear: :skiss:
Аватар
ida_ili64
Баш кафе майстор
Мнения: 2535
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:38
Местоположение: между Eвропа и Родопите

Re: Първа обща форумна среща

Мнение от ida_ili64 »

dreadx написа:s_t_m: Вярно, че не беше съвсем така - първо всички ми казаха, че си тръгватЕ. А ти излезе последна от заведението, когато вече обмисляхме вариантите - кой на къде ще се прибира - и лично на теб нищо не съм предложил. Освен дето преди това питах няколко пъти къде после ще ходим. И никой не каза, че ще ходим.
Ама написах вече на ravik, в една друга тема, спешно да направи среща - продължение.. :)
s_t_m написа:Дето ме клеветиш, че много съм бързала... :svekurva:
:sbear: :skiss:
Отговор :ieeemyzh: ,отговор :ieeemyzh: ,отговор :ieeemyzh: !Мария,не се скатавай!!! :lol:Имаш "покана за танц"! :daaa:
http://diva-edel-art.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31528
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 815 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Първа обща форумна среща

Мнение от Мария Николова »

Ида, не бързай като пуле пред майка си. :svekurva: Чакай първо да обявят втората обща среща, да видим ще има ли, няма ли да има... ;) че тогава. :spoolparty"

Напомни ми за любимия ми валс "Покана за танц" от Карл Мария фон Вебер. :smusic: :smusic: :smusic:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
ida_ili64
Баш кафе майстор
Мнения: 2535
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:38
Местоположение: между Eвропа и Родопите

Re: Първа обща форумна среща

Мнение от ida_ili64 »

s_t_m написа:Ида, не бързай като пуле пред майка си. :svekurva: Чакай първо да обявят втората обща среща, да видим ще има ли, няма ли да има... ;) че тогава. :spoolparty"

Напомни ми за любимия ми валс "Покана за танц" от Карл Мария фон Вебер. :smusic: :smusic: :smusic:
Kакво значи "Пуле" :sitwasntme: ???Все си мислех,че е "Муле пред майка си".... :hmmmmmm: :lol:
http://diva-edel-art.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Предишни общи форумни срещи”