Първа обща форумна среща

Публикувай отговор
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Първа обща форумна среща

Мнение от ravik »

paju4eto_Ligla написа:Стига сте приказвали, казвайте кога ще се видим официално и в по-голям състав :twisted: :angelche:
Като гледам това слънце навън - не знам кога ще е, ама помните ли, че миналата година си говорихме за една сбирка на теферич в парка? :D
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Първа обща форумна среща

Мнение от lila »

Може ли да не е тази седмица, че няма да ме има :oops: :oops: :oops:
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Първа обща форумна среща

Мнение от Titi »

ravik написа:
paju4eto_Ligla написа:Стига сте приказвали, казвайте кога ще се видим официално и в по-голям състав :twisted: :angelche:
Като гледам това слънце навън - не знам кога ще е, ама помните ли, че миналата година си говорихме за една сбирка на теферич в парка? :D
Като ще е в парка, то направо си елате облечени в спортни екипи, аз поемам ангажимент да купя една свирка и да ви подкарам под строй на крос. Хем обикаляйки парка виждате и се възхищавате на всичко нацъфтяло и назеленяло, хем дишате чист въздух с пълни гърди, хем ще поолабите някое и друго килце. Пък и тонуса ви ще скочи до небето.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Първа обща форумна среща

Мнение от lila »

Titi написа:
ravik написа:
paju4eto_Ligla написа:Стига сте приказвали, казвайте кога ще се видим официално и в по-голям състав :twisted: :angelche:
Като гледам това слънце навън - не знам кога ще е, ама помните ли, че миналата година си говорихме за една сбирка на теферич в парка? :D
Като ще е в парка, то направо си елате облечени в спортни екипи, аз поемам ангажимент да купя една свирка и да ви подкарам под строй на крос. Хем обикаляйки парка виждате и се възхищавате на всичко нацъфтяло и назеленяло, хем дишате чист въздух с пълни гърди, хем ще поолабите някое и друго килце. Пък и тонуса ви ще скочи до небето.
:cry: :cry: :cry:
Не ща да олабвам килцааааааааааааааааааа
Искам бири и рибиииииииииииииии
И стол на сянкаааааааааааааа
:hihihi: :hihihi: :hihihi:
Аватар
5ia
Кафевар/ка/
Мнения: 992
Регистриран на: Дек 13, '09, 09:06
Местоположение: Русе

Re: Първа обща форумна среща

Мнение от 5ia »

Лила, не рИви! Аз съм с теб :D Тити не я слушай, тя е друга порода и не ги разбира нещата :lol:
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Първа обща форумна среща

Мнение от Titi »

ооооо, много сте, значиии.... :hihihi: /баба ми викаше "немукаилни"/ ха сега се пънете да си го превеждате :lol:
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Първа обща форумна среща

Мнение от lila »

Titi написа: "немукаилни":lol:
Такива сме.Южнячки-лентяйки :hihihi: :hihihi: :hihihi:
Аватар
paju4eto_Ligla
Баш кафе майстор
Мнения: 2168
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20
Местоположение: София

Re: Първа обща форумна среща

Мнение от paju4eto_Ligla »

lila написа:
Titi написа: "немукаилни":lol:
Такива сме.Южнячки-лентяйки :hihihi: :hihihi: :hihihi:
:daaa:
dreadx
Дълго кафе
Мнения: 146
Регистриран на: Мар 6, '10, 13:31

Re: Първа обща форумна среща

Мнение от dreadx »

lila написа:Може ли да не е тази седмица, че няма да ме има :oops: :oops: :oops:
Правилният въпрос е: "- Може ли освен тази седмица, когато няма да ме има, да е *и* другата седмица".
Не вярвам на някой чак толкова да не му хареса, че да не иска да дойде два пъти.
А и ще си имаш сбирка специално в твоя чест :П

p.s. Твърде амбициозна идея би било да ви агитирам (някои от вас) да дойдете например с колела.
edit: Като написах "да дойдете" - все едно е сигурно, че ще съм там.
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Първа обща форумна среща

Мнение от lila »

dreadx написа:А и ще си имаш сбирка специално в твоя чест
Мммм за кога ме планираш? :hihihi: :hihihi: :hihihi:
dreadx написа:p.s. Твърде амбициозна идея би било да ви агитирам (някои от вас) да дойдете например с колела.
:lol: :lol: :lol:
Искам стол/шезлонг ако има по-добре, на сянкаааааааааааааааааа :hihihi: :hihihi: :hihihi: :hihihi:
Публикувай отговор

Обратно към “Предишни общи форумни срещи”