"Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Публикувай отговор
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 816 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: "Награди ЧРД7HobbyKafe" - номиниране

Мнение от Мария Николова »

Искам да съм в ресторанта, момичета.
Моля ви изнесете кухненските си работи извън ресторанта.
Не ме интересува кой рязал лука, кой копъра, кой най-голяма тенджера е сготвил.
Пишете си на ЛС, моля ви се! :svekurva: По-точно е това заглавие. ;)
Ако трябва, ravik да ви направи някаква скришна тема за вас - да мислите, обсъждате и вземате решения. И само един човек от вас да разрешава включването на потребител. Ако искате, направете си затворена група във фейса.
Искам си изненадата, искам си веселието, искам си смеха до напикаване!
Искам ви на 23 ноември прекрасни, кипящи, с блеснали от вдъхновение очи, в които се отразява радостта и обичта на стотина души!
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Dewina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1241
Регистриран на: Авг 31, '15, 17:18
Местоположение: Балкана
Дал благодарност: 22 пъти

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от Dewina »

Гео, граф написа: Иначе рождения ден на форума е на 23 ноември, но е въпрос на договорка кога точно ще го празнуваме. Все пак ако е възможно изтегли една седмица назад отпуската си :swait:. И тъй като все пак много голяма част от форума е от софиянки, пък и ние сме организаторите, досега винаги се е празнувал в София. Което изобщо не пречи да се промени, разбира се - колко му е да се вдигнем десетина коли и да празнуваме във Варна 8-) ...
За съжаление, не мога да изтегля отпуската си назад. :snif: В началото на ноември в Германия има 2 национални празника и специално исках писмено разрешeние от шефовете точно тогава да ме пуснат в отпуска, за да имам повече дни към отпуската /време за мама - болна е).
Градината ми е нещо като баварски чифлик, селска фурна и убежище за хайдути... Знам, че ме разбрахте😇
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: "Награди ЧРД7HobbyKafe" - номиниране

Мнение от Димана »

mama_li написа:
Димана написа:Ноелке, мила и драга. Така и така си хванала чалъма за организациите, давай, душо неуморна. За толкова пъти, ти е ясно, че има доволни и...не чак толкова доволни. Въпрос е да се съберем, да се надивеем и...да си забравим чантите! :D :D :D

Диманке, мила и драга, ама и на организаторите им се дивее. :ieeee: Затова предлагам да са поне на ротационен принцип, през някоя година. :angel2: Както се казва и Асан(организаторът) е човек :hihihi:
Лидке, съкровище...Толкова добре се оправяте...С каквото можем, ще помагаме. :stiskam:
Мария Николова написа:Искам да съм в ресторанта, момичета.
Моля ви изнесете кухненските си работи извън ресторанта.
Не ме интересува кой рязал лука, кой копъра, кой най-голяма тенджера е сготвил.
Пишете си на ЛС, моля ви се! :svekurva: По-точно е това заглавие. ;)
Ако трябва, ravik да ви направи някаква скришна тема за вас - да мислите, обсъждате и вземате решения. И само един човек от вас да разрешава включването на потребител. Ако искате, направете си затворена група във фейса.
Искам си изненадата, искам си веселието, искам си смеха до напикаване!
Искам ви на 23 ноември прекрасни, кипящи, с блеснали от вдъхновение очи, в които се отразява радостта и обичта на стотина души!
ОБИЧАМ ТЕ, МАРИЯ! :tzeluvka:
Аватар
Dewina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1241
Регистриран на: Авг 31, '15, 17:18
Местоположение: Балкана
Дал благодарност: 22 пъти

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от Dewina »

Гео, граф написа:Така си представям седмия рожден ден на форума :angelche: ...

Изображение
Албена написа: И ,между другуто ,чудесна идея за дрескод на форумната среща. :mrgreen:
Страхотна идея, Гео, граф! :daaa:
Градината ми е нещо като баварски чифлик, селска фурна и убежище за хайдути... Знам, че ме разбрахте😇
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от Noel »

Подкрепям с две ръце-рокли,екставагантност,женственост....
Нека го направим,момичета!Само си представете какъв парад на красотата може да спретнем :liubov:
Колко вълнения може да има в един такъв рожден ден!!!
Шапки,шноли,шалове...нови рокли.Феерия от Уникатност(не уникалност,защото ние си го носим и в градинските дрехи).
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
Dewina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1241
Регистриран на: Авг 31, '15, 17:18
Местоположение: Балкана
Дал благодарност: 22 пъти

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от Dewina »

:syes: , Noel!
За дамите :smakeup: - черен фигурален чоропогащник /като "пропуск" за Гала вечерта/, за господата :semo: - папионка или вратовръзка!

Изображение
Градината ми е нещо като баварски чифлик, селска фурна и убежище за хайдути... Знам, че ме разбрахте😇
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10086
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 347 пъти
Получил благодарност: 918 пъти

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от МГХ »

О ,не обичам такова облекло.Може ли аз с тениска ? Плиииииз ,моля .... :lol: :lol: :lol:
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от Албена »

МГХ написа:О ,не обичам такова облекло.Може ли аз с тениска ? Плиииииз ,моля .... :lol: :lol: :lol:
Добре ще е дрескодът да е пожелателен ,а не задължителен. :nod: Нека всеки се облече така както ще се чувства най-удобно. Ако се вдъхновя ,може и да опъна едни фигурални чорапи с ръб под къса пола,ако не, ще нахлузя дънките. :mrgreen:
Аватар
Dewina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1241
Регистриран на: Авг 31, '15, 17:18
Местоположение: Балкана
Дал благодарност: 22 пъти

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от Dewina »

Албена, :daaa: !
Аз, обаче, искам да съм съпричастна към събитието Гала вечер и в този ден ще работя в градината на село натруфена с фигурален чоропогащник :smakeup: .
...Това е моя начин да съм там, на празника. :dovolen:
Градината ми е нещо като баварски чифлик, селска фурна и убежище за хайдути... Знам, че ме разбрахте😇
Deleted User 2919

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от Deleted User 2919 »

Албена написа:
МГХ написа:О ,не обичам такова облекло.Може ли аз с тениска ? Плиииииз ,моля .... :lol: :lol: :lol:
Добре ще е дрескодът да е пожелателен ,а не задължителен. :nod: Нека всеки се облече така както ще се чувства най-удобно. Ако се вдъхновя ,може и да опъна едни фигурални чорапи с ръб под къса пола,ако не, ще нахлузя дънките. :mrgreen:
хеххехе..ще го вържиш като вратовръзка... :dovolen:
Изображение
Изображение
Последно промяна от Deleted User 2919 на Авг 22, '16, 09:14, променено общо 1 път.
Публикувай отговор

Обратно към “Предишни общи форумни срещи”