"Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Публикувай отговор
Аватар
Dewina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1241
Регистриран на: Авг 31, '15, 17:18
Местоположение: Балкана
Дал благодарност: 22 пъти

"Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от Dewina »

Случайно попаднах на темата за честването на Рождения ден на форума :ssvirka: (аз от днес нататък ще го наричам сдружение). Прочетох и видях снимки за награди/отличия на хоби-градинари.

И за дa може всеки от нас (демократичния принцип!) да "номинира" съфорумец, които го е впечатлил, които се е отличил с нещо, отварям тази тема. Всеки от нас да има право да номинира тyk, а организаторите на Рождения ден да групират номинациите в категории.

За да се мотивират хоби-градинарите в България и ce стимулира дейността, щедростта и ангажираността им, за да се развива HobbyKafe, лично се ангажирам с част от наградния фонд на "Награди HobbyKafe 2016". :syes:

Ако имате други и по-добри идеи - споделяйте тук!
Градината ми е нещо като баварски чифлик, селска фурна и убежище за хайдути... Знам, че ме разбрахте😇
elena kirilova

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от elena kirilova »

да,темата ми харесва :daaa:
обаче ми харесва и организацията на Ноел и на групата около нея
те са няколко момичета в тая завера и са много потайни и идейни :dovolen: :swink:
част от чара на номинациите е в това ,че човека не знае ,че е номиниран и изненадата при връчването на приза :dovolen: носи наслада за окото на всички присъстващи

което не пречи да има и такъв вид номинации ,като тези които предлагаш ,че даже и гласуване за определен съфорумец и неговия приз
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31530
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 816 пъти
Получил благодарност: 1730 пъти

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от Мария Николова »

(аз от днес нататък ще го наричам сдружение)
Извинявай, как така, моля ти се, изведнъж стана "сдружение"?
На някой може да му скимне от днес нататък да го нарича "АД";
на друг - "ЕТ",
но от това, форум Хобикафе няма да стане нито сдружение, нито акционерно дружество, нито едноличен търговец.
Лени правилно говори за чара на изненадата, пък даже да не е демократично.
Като се завърнете тук, демократично ще ти възложим да организираш и изнесеш лично цяла твоя програма без изненади на ЧРД8ХК през 2017 г. :daaa:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Dewina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1241
Регистриран на: Авг 31, '15, 17:18
Местоположение: Балкана
Дал благодарност: 22 пъти

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от Dewina »

Сдружение ми звучи много по-добре (хора се сдружават около обща цел), отколкото общност...
elena kirilova написа: което не пречи да има и такъв вид номинации ,като тези които предлагаш ,че даже и гласуване за определен съфорумец и неговия приз
elena, :daaa: :tzvetentze:...
Градината ми е нещо като баварски чифлик, селска фурна и убежище за хайдути... Знам, че ме разбрахте😇
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от libra »

Не пречи да има номинации,тогава те ще бъдат прозрачни,без някой да мисли ,че са дадени по приятелска линия.Но и тогава пак ще има недоволни.За мен номинациите са част от забавлението,а не интрига кой защо е получил медал.Може би,да има номинации,но резултатът да е скрит в анкетата?
Аватар
Dewina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1241
Регистриран на: Авг 31, '15, 17:18
Местоположение: Балкана
Дал благодарност: 22 пъти

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от Dewina »

Не вярвам, че по подобен повод щe има интрига...
libra написа:...да има номинации,но резултатът да е скрит в анкетата?
libra, :syes: :tzvetoman: ...
Градината ми е нещо като баварски чифлик, селска фурна и убежище за хайдути... Знам, че ме разбрахте😇
elmaz
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1885
Регистриран на: Юни 19, '14, 16:03
Дал благодарност: 8 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от elmaz »

Изненадата е вълнуваща при награждаване.
Както и рубриката за награда.
Още пазя багерчето на видно място и като го погледна, ми става хубаво на душата. :dovolen:
Не съм го очаквала и не съм се надявала, че ще бъда в групата на наградените.
Мисля, че това трябва да се запази, но мнозинството да реши.
Девина, ела на следващия РД да видиш и усетиш атмосферата, емоцията, радостта в очите на всички :tzvetentze:
Голям, незабравим купон е! :ieeemyzh:
"Благодаря ти Боже за поръчките" Tanet
elmaz
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1885
Регистриран на: Юни 19, '14, 16:03
Дал благодарност: 8 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от elmaz »

Изненадата е вълнуваща при награждаване.
Както и рубриката за награда.
Още пазя багерчето на видно място и като го погледна, ми става хубаво на душата. :dovolen:
Не съм го очаквала и не съм се надявала, че ще бъда в групата на наградените.
Мисля, че това трябва да се запази, но мнозинството да реши.
Девина, ела на следващия РД да видиш и усетиш атмосферата, емоцията, радостта в очите на всички :tzvetentze:
Голям, незабравим купон е! :ieeemyzh:
"Благодаря ти Боже за поръчките" Tanet
elfy

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от elfy »

Извинявай, Девина, но думата общност напълно съответства на духа на форума. Към общността се присъединяваш ако ти пасва на душевния мир. Всякакви сдружения или други юридически изрази опорочават смисъла на ХобиКафе.
Миналата година за първи път присъствах на РД на ХобиКафе. За мен това събитие беше най-страхотното изживяване от много години. Толкова много смях, непринуденост и веселба не съм си помисляла, че може да има в компанията на хора, които за мен тогава бяха абсолютно непознати. Никой, освен шепата организатори, не знаеше какво го очаква и стана страхотен купон.
Понеже усещам, че си изпълнена с желание и енергия да въвеждаш ред и да канализираш нещата, бих ти предложила да се присъединиш към организаторите на РД, без да въвличаш целия форум в подготовката му. :tzvetentze:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от Гео, граф »

Форум, общност, сдружение - няма никакво значение как го наричаме, важното е, че тук сме се събрали щури, весели и обични люде, влюбени в цветята :sheart: ! Срещите помежду ни са големи празници, а рождените дни са кулминацията в общуването ни. Подготовката тече доста време, веселбата при измислянето е не по-малка от тази на финала, голяма смях пада и аз лично гледам да не пропускам момента - обичам тези уж набързо спретнати виждания за консултации и уточнения, които са истинска терапия срещу ежедневието :nod: . Девина, предложението ти е чудесно :daaa: ! Колкото повече глави мислят-измислят, толкова по-забавна ще бъде и подготовката, в която ще участват много хора. Което не пречи да има и изненади разбира се :angelche:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Предишни общи форумни срещи”