"Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Публикувай отговор
wenche

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от wenche »

Наречете ме мома англичанка, но аз искам традиция, не искам новаторство.
И дали е добре да започваме по-отрано :hmmm: Емоциите ни сега са отдадени на градини, гостувания, партита, ваканции. Нека се заесени, да си седнем на дупетата, да ни доскучае :tzeluvka:
Аватар
kannamy
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1445
Регистриран на: Яну 16, '12, 16:36
Местоположение: София/Богьовци
Дал благодарност: 12 пъти
Получил благодарност: 51 пъти

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от kannamy »

Абе от помощници няма лошо , но наистина тая завера дето я бъркочат около РД на форума и никой нищо не знае ,после настава такъв хилеж на празненството -някак не ми се иска туй да се изгуби .То туй сякаш е щипката магия която прави този ден толкова необикновен за всички присъстващи на живо и пред компютрите.Само си разсъждавам без да налагам мнение
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31528
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 815 пъти
Получил благодарност: 1728 пъти

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от Мария Николова »

wenche написа:Наречете ме мома англичанка, но аз искам традиция, не искам новаторство.
И дали е добре да започваме по-отрано :hmmm: Емоциите ни сега са отдадени на градини, гостувания, партита, ваканции. Нека се заесени, да си седнем на дупетата, да ни доскучае :tzeluvka:
:syes: Подкрепям те, Вени! :gush:
Обаче подкрепям и идеята на Ноелчето за "вещерския маскарад" - готова съм! Няма да трябва да се състарявам с грим. :sgiggle: Имам си крив вещерски десен показалец, носът ми е просто супер! Само ще си лепна една брадавица на върха му. :srofl: От него може да се правят отливки за бутафорни носове! :ieeee: :hihihi:
Остава само с изшилена шапка и вещерски плащ да се сдобия! :lol:
Но, за да не остана солистка, ще трябва да организираме събиране на "фонд вещерски аксесоари". :daaa:
Ако се намери търговец, който дава под наем карнавални облекла и аксесоари, може да се плати от този фонд.
Предлагам да натоварим Вени да е "ковчежника" на фонд "вещерски аксесоари" и да издири "Всичко за карнавала под наем" - все трябва да е заета тази ниша от някой търговец, нали! И предлагам заявките за карнавала да са само на ЛС. :swait: Вече се издадох, но всички останали трябва да останат тайни! :D
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10086
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 347 пъти
Получил благодарност: 917 пъти

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от МГХ »

На мен темата ми харесва. :daaa: Нека чуем мнението на повече хора ,пък да си има И изненади.Едното не пречи на другото. Толкова интересни градини има във форума и толкова невероятни идеи или цветисти истории.И аз получих грамота за шестия рожден ден и я приех с удоволствие.Настроението беше по-важната и хубава част в празника.Общуването и това ,че сме заедно и говорим на един език със смях и уважение ,са незабравими.
Колкото до думичките ,нека си остане форум ,защото всяко друго название ще бъде изкуствено.А ние си знаем какви са ни отношенията вътре.
Девина , непременно ела на следващия РД. :ieeee: Не може да се разкаже , може само да се почувства. :liubov:
Прекрасни сте и сте станали част от живота ми :daaa: , а предполагам и аз от вашия.Нещо като сериал с продължение от ен- броя епизоди.
Нека продължим заедно .А всяко ново нещо ,ако се наложи ,значи е имало защо. :tzeluvka: :tzvetentze:
Deleted User 1445

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от Deleted User 1445 »

Номинации, категории, Грами, Оскари, червен килим, рокли с голи гърбове и обувки с голи пЕти, туй сериозна работа става :nod: шъ трябва да каним и официални гости :lol:
Девина, не бива да пропускаш следващото ЧРД :tzeluvka:
mama_li

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от mama_li »

Предложението на Девина е добро и може да се използва в т.н. от мен по-сериозна част, тази с грамотите. Другата весела част, с тайните награди и номинации върви успоредно с тази. Понеже сме много потайни, в даден момент може и понякога се получава дублиране на наградите. В смисъл и двата екипа са отбелязали един и същи човек, понякога за различни неща, друг път поводът е един и същ.
И предлагам именно в частта с номинациите, сериозни и шеговити, този път да се включат нови лица.
Нини, на шестия рожден ден си имахме почетен гост, нищо не пречи тази година да имаме и официални такива :angel2: .
Аватар
Dewina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1241
Регистриран на: Авг 31, '15, 17:18
Местоположение: Балкана
Дал благодарност: 22 пъти

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от Dewina »

Noel написа:Да си направим карнавал с вещерски аксесоари?Или турнир по надиграване?
Аз предлагам - модата на 50-те - 60-те години като тема на облеклото за вечерта и надиграване. Дансинг непременно! :smusic: :sdance:
" onclick="window.open(this.href);return false;

Магдалена написа: Наистина-може би когато съпреживееш една поне среща с нас,ще разбереш защо толкова ревниво пазим името му! :tzvetentze:
Страх ме е да дойда, че много ще ме харесате! :stongue: Даже и тези от вас, които откровено ми споделят, че им е писнало от идеите ми и препоръчват да си седя там, където съм сега. :daaa:
Гео, граф написа: ПП. Девина, планирай от сега присъствие, момиче цветно, и то заедно с твоя Сръчко :daaa:
Кога е Рожденият ден? Аз имам отпуска първите 3 седмици на ноември. Ако варненки /недалеч от Варна, най-далеч В.Търново/ са домакини - ще мина и аз по червения килим. :smakeup:
mama_li написа:Предложението на Девина е добро и може да се използва в т.н. от мен по-сериозна част, тази с грамотите. Другата весела част, с тайните награди и номинации върви успоредно с тази.
И предлагам именно в частта с номинациите, сериозни и шеговити, този път да се включат нови лица.
mama_li, в какви kатегории да са номинациите за сериозните награди?
Градината ми е нещо като баварски чифлик, селска фурна и убежище за хайдути... Знам, че ме разбрахте😇
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от Димана »

Ноелке, мила и драга. Така и така си хванала чалъма за организациите, давай, душо неуморна. За толкова пъти, ти е ясно, че има доволни и...не чак толкова доволни. Въпрос е да се съберем, да се надивеем и...да си забравим чантите! :D :D :D
Аз съм от '' момите англичанки'' на Венчето и не одобрявам новаторските неща, особено когато идват от( оф, не знам как да се изразя, за да не звуча грубо) някой, дето не е присъствал на живо на РД. Девина, мила девойко. Не се сърди, но ми се струва, че малко множко станаха правилата...Пък ако знаеш как ненавиждам правила...От пионерско време съм ги намразила и ги нарушавам с удоволствие. Девина, :tzeluvka: :tzvetentze: .
Сега за номинациите...Мисля, че е добре да има някакви категории, които да бъдат предлагани от членовете на ФОРУМА. Но ми се върти и друго в главата. Да има наблюдаваща група, или както искате да се казва, която да чете постоянно темата и да събира обисерЕни изказвания на участниците в дискусията, с цел да не бъде изпуснато нито едно ценно изказване. Категории да има, а номинираните ще се избират с тайно гласуване, ама от кого и как, не съм измислила. :hmmm:
Аватар
Dewina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1241
Регистриран на: Авг 31, '15, 17:18
Местоположение: Балкана
Дал благодарност: 22 пъти

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от Dewina »

Димана написа:Пък ако знаеш как ненавиждам правила...От пионерско време съм ги намразила и ги нарушавам с удоволствие. Девина, :tzeluvka: :tzvetentze: .
С този коментар ти написа правило: този, "дето не е присъствал на живо на РД" няма право да има мнение...а идеи - съвем зле :sno: ще е тогава!
Диманa, " :tzeluvka: :tzvetoman:"
Градината ми е нещо като баварски чифлик, селска фурна и убежище за хайдути... Знам, че ме разбрахте😇
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от calico »

Девина, Диманка не каза това. Каза, че за да искаш да промениш нещо, трябва първо да знаеш какво е то, да го познаваш.
Обаче никак не пречи да се реализира и твоята идея. Така наред със запазания ни вече патент на групата организатори, ще има и още един.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Публикувай отговор

Обратно към “Предишни общи форумни срещи”