"Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Потребителски аватар
Dewina
Кафевар/ка/
Регистриран: пон авг 31, 2015 5:18 pm

"Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от Dewina » чет авг 11, 2016 9:28 pm

Случайно попаднах на темата за честването на Рождения ден на форума :ssvirka: (аз от днес нататък ще го наричам сдружение). Прочетох и видях снимки за награди/отличия на хоби-градинари.

И за дa може всеки от нас (демократичния принцип!) да "номинира" съфорумец, които го е впечатлил, които се е отличил с нещо, отварям тази тема. Всеки от нас да има право да номинира тyk, а организаторите на Рождения ден да групират номинациите в категории.

За да се мотивират хоби-градинарите в България и ce стимулира дейността, щедростта и ангажираността им, за да се развива HobbyKafe, лично се ангажирам с част от наградния фонд на "Награди HobbyKafe 2016". :syes:

Ако имате други и по-добри идеи - споделяйте тук!
„Някои хора търсят красиво място. Други правят своето място красиво.”

Потребителски аватар
elena kirilova
Наркоман
Регистриран: пет яну 29, 2010 2:14 pm

Re: "Награди HobbyKafe 2016" - номиниране

Мнение от elena kirilova » чет авг 11, 2016 10:49 pm

да,темата ми харесва :daaa:
обаче ми харесва и организацията на Ноел и на групата около нея
те са няколко момичета в тая завера и са много потайни и идейни :dovolen: :swink:
част от чара на номинациите е в това ,че човека не знае ,че е номиниран и изненадата при връчването на приза :dovolen: носи наслада за окото на всички присъстващи

което не пречи да има и такъв вид номинации ,като тези които предлагаш ,че даже и гласуване за определен съфорумец и неговия приз
http://www.snimka.bg/?profile,uploadinf ... =6;#paging" onclick="window.open(this.href);return false;

''Не мога да се задоволя само с красиви мечти, искам и красиви реалности."

Потребителски аватар
Мария Николова
Наркоман
Регистриран: нед ное 29, 2009 12:44 am

Мнение от Мария Николова » чет авг 11, 2016 11:43 pm

(аз от днес нататък ще го наричам сдружение)
Извинявай, как така, моля ти се, изведнъж стана "сдружение"?
На някой може да му скимне от днес нататък да го нарича "АД";
на друг - "ЕТ",
но от това, форум Хобикафе няма да стане нито сдружение, нито акционерно дружество, нито едноличен търговец.
Лени правилно говори за чара на изненадата, пък даже да не е демократично.
Като се завърнете тук, демократично ще ти възложим да организираш и изнесеш лично цяла твоя програма без изненади на ЧРД8ХК през 2017 г. :daaa:
Платон ми е скъп, но истината ми е по-скъпа.

Потребителски аватар
Dewina
Кафевар/ка/

Мнение от Dewina » пет авг 12, 2016 3:12 am

Сдружение ми звучи много по-добре (хора се сдружават около обща цел), отколкото общност...
elena kirilova написа: което не пречи да има и такъв вид номинации ,като тези които предлагаш ,че даже и гласуване за определен съфорумец и неговия приз
elena, :daaa: :tzvetentze:...

libra
Наркоман
Регистриран: нед дек 13, 2009 9:51 am

Мнение от libra » пет авг 12, 2016 7:19 am

Не пречи да има номинации,тогава те ще бъдат прозрачни,без някой да мисли ,че са дадени по приятелска линия.Но и тогава пак ще има недоволни.За мен номинациите са част от забавлението,а не интрига кой защо е получил медал.Може би,да има номинации,но резултатът да е скрит в анкетата?

Потребителски аватар
Dewina
Кафевар/ка/

Мнение от Dewina » пет авг 12, 2016 7:38 am

Не вярвам, че по подобен повод щe има интрига...
libra написа:...да има номинации,но резултатът да е скрит в анкетата?
libra, :syes: :tzvetoman: ...

elmaz
Кафеджия/Кафеджийка
Регистриран: чет юни 19, 2014 4:03 pm

Мнение от elmaz » пет авг 12, 2016 7:42 am

Изненадата е вълнуваща при награждаване.
Както и рубриката за награда.
Още пазя багерчето на видно място и като го погледна, ми става хубаво на душата. :dovolen:
Не съм го очаквала и не съм се надявала, че ще бъда в групата на наградените.
Мисля, че това трябва да се запази, но мнозинството да реши.
Девина, ела на следващия РД да видиш и усетиш атмосферата, емоцията, радостта в очите на всички :tzvetentze:
Голям, незабравим купон е! :ieeemyzh:
"Благодаря ти Боже за поръчките" Tanet

elmaz
Кафеджия/Кафеджийка
Регистриран: чет юни 19, 2014 4:03 pm

Мнение от elmaz » пет авг 12, 2016 7:42 am

Изненадата е вълнуваща при награждаване.
Както и рубриката за награда.
Още пазя багерчето на видно място и като го погледна, ми става хубаво на душата. :dovolen:
Не съм го очаквала и не съм се надявала, че ще бъда в групата на наградените.
Мисля, че това трябва да се запази, но мнозинството да реши.
Девина, ела на следващия РД да видиш и усетиш атмосферата, емоцията, радостта в очите на всички :tzvetentze:
Голям, незабравим купон е! :ieeemyzh:
"Благодаря ти Боже за поръчките" Tanet

Потребителски аватар
elfy
Кафевар/ка/
Регистриран: ср сеп 16, 2015 6:01 pm

Мнение от elfy » пет авг 12, 2016 7:56 am

Извинявай, Девина, но думата общност напълно съответства на духа на форума. Към общността се присъединяваш ако ти пасва на душевния мир. Всякакви сдружения или други юридически изрази опорочават смисъла на ХобиКафе.
Миналата година за първи път присъствах на РД на ХобиКафе. За мен това събитие беше най-страхотното изживяване от много години. Толкова много смях, непринуденост и веселба не съм си помисляла, че може да има в компанията на хора, които за мен тогава бяха абсолютно непознати. Никой, освен шепата организатори, не знаеше какво го очаква и стана страхотен купон.
Понеже усещам, че си изпълнена с желание и енергия да въвеждаш ред и да канализираш нещата, бих ти предложила да се присъединиш към организаторите на РД, без да въвличаш целия форум в подготовката му. :tzvetentze:

Потребителски аватар
Гео, граф
Наркоман
Регистриран: нед юли 25, 2010 11:54 pm

Мнение от Гео, граф » пет авг 12, 2016 9:16 am

Форум, общност, сдружение - няма никакво значение как го наричаме, важното е, че тук сме се събрали щури, весели и обични люде, влюбени в цветята :sheart: ! Срещите помежду ни са големи празници, а рождените дни са кулминацията в общуването ни. Подготовката тече доста време, веселбата при измислянето е не по-малка от тази на финала, голяма смях пада и аз лично гледам да не пропускам момента - обичам тези уж набързо спретнати виждания за консултации и уточнения, които са истинска терапия срещу ежедневието :nod: . Девина, предложението ти е чудесно :daaa: ! Колкото повече глави мислят-измислят, толкова по-забавна ще бъде и подготовката, в която ще участват много хора. Което не пречи да има и изненади разбира се :angelche:
"Човекът е като роман: до последната страница не знаеш как ще свърши.
Иначе и не би си струвало да го четеш"

Евгений Замятин

Снимките ми!

Потребителски аватар
Магдалена
Баш кафе майстор
Регистриран: съб юни 26, 2010 3:57 pm

Мнение от Магдалена » пет авг 12, 2016 9:25 am

Dewina написа:Сдружение ми звучи много по-добре (хора се сдружават около обща цел), отколкото общност...
:daaa: :tzvetentze:...
:dovolen: Мило момиче,когато аз се регистрирах тук,го направих с душата и сърцето си.Така усетих това място-
като Общност от хора ,които ме разбират и разбирам!Нямах ясна цел, и сега я нямам и това ми харесва!!
Казваш"Сдружение.......около обща цел". И каква според теб е целта на този Форум-какво целим и гоним??
Виж темите,колко на брой са,всяка от тях не е цел към нещо и някого, а е споделеност,съпричастност,подкрепа,съпреживяване,желание да получиш похвала и да похвалиш някого за успеха му.Да подкрепиш приятел в труден момент.Да броиш дните до предстоящата среща с непознати дори хора!
Нито едно от служебните ми сдружения, в които участвам,не ми е дало нищо от гореизброеното.
Ти си го наричай нашия Форум както ти е на сърце,но не ми предлагай промени нито на името му,нито на организацията на срещите ни!
Наистина-може би когато съпреживееш една поне среща с нас,ще разбереш защо толкова ревниво пазим името му!Очакваме те! :tzvetentze:

Потребителски аватар
Noel
Наркоман
Регистриран: вт яну 07, 2014 8:29 pm

Мнение от Noel » пет авг 12, 2016 11:42 am

Чудесно предложение!Не сме наложили патент за РД,а някак така ни дойде отвътре.От болшинството се хареса,но имаше и огорчени.Идващия празник е време да го разнообразим.Изпуснах края тези месеци,а за да си организатор ти трябва пълно потапяне в атмосферата.Усещам,че личната ангажираност на всеки ще бъде в пъти по -вълнуваща.Празника е в неговата подготовка,емоциите на самия ден са само кулминацията.Та в този ред на мисли давайте предложения за празника,моля!Да си направим карнавал с вещерски аксесоари?Или турнир по надиграване?
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.

Потребителски аватар
wenche
Баш кафе майстор
Регистриран: пон апр 22, 2013 12:56 pm

Мнение от wenche » пет авг 12, 2016 11:58 am

Смятам тази тема за излишна, защото като му дойде времето, някой ще пусне ЧРД СЕДЕМ години Хобикафе и тогава си знаем какво се случва в нея. Няма нужда от съпътстващи теми, защото се разводнява работата. Двете теми - ЧРД и СНИМКИ от ЧРД са перфектният формат.
Все пак не раздаваме държавни награди, само се кикотим до припадък.

d_vitanova
Кафеджия/Кафеджийка
Регистриран: нед сеп 26, 2010 10:57 pm

Мнение от d_vitanova » пет авг 12, 2016 12:18 pm

wenche написа:Смятам тази тема за излишна, защото като му дойде времето, някой ще пусне ЧРД СЕДЕМ години Хобикафе и тогава си знаем какво се случва в нея. Няма нужда от съпътстващи теми, защото се разводнява работата. Двете теми - ЧРД и СНИМКИ от ЧРД са перфектният формат.
Все пак не раздаваме държавни награди, само се кикотим до припадък.

Ето това е !

Потребителски аватар
Гео, граф
Наркоман
Регистриран: нед юли 25, 2010 11:54 pm

Мнение от Гео, граф » пет авг 12, 2016 12:22 pm

Аз пък мисля, че си е съвсем на място темата, девойки :nod: ! Защо да не участват повече хора, а и така подготовката стартира няколко месеца по-рано. Ние започваме да се поизчерпваме, нови предложения винаги са добре дошли. В тема ЧРД седем години ще се вихри организация по самия купон - пътуване, настаняване, заведение, меню и съпътстващите всичко това весели неразбории. Нека дадем възможност на всички желаещи да участват, а!?! Не режете крилата на фантазията :!:

ПП. Девина, планирай от сега присъствие, момиче цветно, и то заедно с твоя Сръчко :daaa:
"Човекът е като роман: до последната страница не знаеш как ще свърши.
Иначе и не би си струвало да го четеш"

Евгений Замятин

Снимките ми!

Отговори

Върни се в “Предишни общи форумни срещи”