СНИМКИТЕ ОТ ШЕСТ ГОДИНИ ЧРД ХОБИКАФЕ!

Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: СНИМКИТЕ ОТ ШЕСТ ГОДИНИ ЧРД ХОБИКАФЕ!

Мнение от Гео, граф »

bell написа:
calico написа:
elena kirilova написа:Ботане,ти поне имаш оправдание ,че не си бил по наблизо та да разпознаеш другарчето
ама аз извинения нямам :ufff:
ми не я познах изобщо :lol: :lol: :lol:
даже питах Бел кой е това
и тя ме гледа с едни учудени сини очи и се хили и ми вика
''ми не знам'' :swink:
чак като взе думата разпознах по гласа Графинята :lol: :lol:
признавам си
Ма Лени, тя още преди да се появи там на сцената, седеше на стола до мен, бая време, че й ми говори, ма и аз не я познах. Питах Венче до мен, и тя ме пита коя е тая, и се чудихме. Аз даже си помислих "Боже, това да не е сестра на графинята, така много си приличат"
Аз също не знаех, когато до мен се появи това форумно другарче и леко приседна до Ноел. Беше след идването на Дени и това синьо чудо направо вече ме втрещи тотално. Ей, така лекичко поздравявайки с ръкавиците.....
Лени, ти ме пита- Кой е това?....а, аз си помислих - Какво е това? :shock: :o с тази перука, розАва диадемка и синя перелина.... :lol: обръщам се пак и поглеждам лекичко баджа, а на него може да видите какво има :shock:
Изображение
заглъхнах..... :eeeh: :lol: Махни, ами Ноелка сериозно ми я представи, като ново форумно другарче, което ще води награждаването :srofl:
Noel написа:Вижте този многострадален поглед :lol: :lol: :lol:
няма да ви казвам Бел как цвилеше....само дето не я сритах по фините глезени да не издава :mrgreen:
е, после я подложих на цяла фотосесия, като само повтаряше, че не трябва да се смее, защото ще я разпознаят :lol: :ieeee:
Изображение
Гео, беше неотразима :D :ieeee: :gush:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: СНИМКИТЕ ОТ ШЕСТ ГОДИНИ ЧРД ХОБИКАФЕ!

Мнение от Гео, граф »

bell написа:
Noel написа: Новаците ще ги калесваме с бел(като рицарите) :mrgreen:
предлагам тук да дообсъдим ритуала :angelche:
ще, ще :angelche: и вместо с вода, с купа пълна с тор ще измием ръцете им :mrgreen:
Изображение
Изображение
Чудесни сте и добре дошли от всички нас :gush: дано да сте се чувствали добре! Хайде, да си признава кой имаше сълзи в очите :liubov2: Надявам се, че не сме ви притеснили много :angelche: :ieeee: :tzeluvka:
JuliS написа:Ох, като казахте ръкавиците....
Та се сетих за МОИТЕ РЪКАВИЦИ!!!!
прилежно лъснати и нагласени... нали щях да вися по ръкавици пред хотела ако стигна по рано....
Е, да...ама не!!!Добре , че е Графиня да се отчете с ръкавици, че то аз тотално се изложих!ЗаБравих ги в багажника на колата , като тръгнахме към хотела... ама сърце не ми даде да пратя Галинчо да ги вземе... Нали паркинга на който спряхме беше на почти километър от мястото.... :mrgreen: :mrgreen:

казано в прав текст
Щях да съм СТРОЙНА и БОЙНА!!!! :mrgreen: :mrgreen:
Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: СНИМКИТЕ ОТ ШЕСТ ГОДИНИ ЧРД ХОБИКАФЕ!

Мнение от Гео, граф »

Noel написа:Помните ли орлите на Тобо ;)
Изображение
двойка са(единия лети в момента на снимката)

Наградата е "Градинска смехо(деко)рация.
и получи орлово гнездо с послание-Да ти се множат,Тобо!
Изображение
bell написа:Джулс, това щеше да е пълен нокаут :D

За моята неочаквана награда ГРАДИНСКА ДЕКО(СМЕХО)РАЦИЯ – бел, тобо,сенди 8-), та за нея знаех само за другите две награди. Едната особено ме затрудни, защото по добра идея :mrgreen: на Ноел, трябваше да подарим декорирани кокали на Тобо за орлите. Разказах на срещата кокалената одисеята, която приключи с ръчната изработка на Ноел за гнездото на орлите :lol:
А, моята награда/която можеше да върна, защото смятаха, че няма да ми хареса/ вече има почетно място в детската стая и положението е така от радост :lol: :ieeee: Това е при мен ще бъде Джурасик парк и това си е!
Изображение
Очаквайте лятото фотосесия на специалната синя игуана от Тобо сред сините треви в двора, като добро приятелче на слона :potekoha: :ieeee: :gush: Тогава ще има и конкурс за име :lol:

ох, смях, смях... ето и тази снимка от телефона ми. Колко усмивки събрани на едно място :liubov2: Изображение
Noel написа:За моята неочаквана награда ГРАДИНСКА ДЕКО(СМЕХО)РАЦИЯ – бел, тобо,сенди 8-), та за нея знаех само за другите две награди. Едната особено ме затрудни, защото по добра идея :mrgreen: на Ноел, трябваше да подарим декорирани кокали на Тобо за орлите. Разказах на срещата кокалената одисеята, която приключи с ръчната изработка на Ноел за гнездото на орлите :lol:
А, моята награда/която можеше да върна, защото смятаха, че няма да ми хареса/ вече има почетно място в детската стая и положението е така от радост :lol: :ieeee: Това е при мен ще бъде Джурасик парк и това си е!
Изображение


Едни кокали не можа да свариш :svekurva:
Ама да разнасяш слона по цялата градина можеш :angel2:

За тези,които не са виждали декора на Бел
Изображение

Чакам и Сенди да се включи ;)
Нейната награда отлежава в къщи-чакам адрес за препратка :D
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: СНИМКИТЕ ОТ ШЕСТ ГОДИНИ ЧРД ХОБИКАФЕ!

Мнение от Гео, граф »

Имам проблем - част от снимките ги няма и на тяхно място пише Изображение :hmmmmmm:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: СНИМКИТЕ ОТ ШЕСТ ГОДИНИ ЧРД ХОБИКАФЕ!

Мнение от Гео, граф »

Noel написа:Изображение
Radiva-награда с наименование "Горно нанадолнище"-(градини с наклонен терен)
До нея детенцето и,което все приз за най-млад градинар.

Елмаз-първата в ляво.
Изображение
Раздел-"Розомания"-40 дупки(за толкова знае мъжа и)
С Лера получиха по едно нюню багерче...да им помага в копаенето :mrgreen:

Роуз с приза-Форумен вагарец
Изображение

Тобич с възхита пред новия дом на любимите домашни пазители
Изображение

Наградата на Пепина :lol: -поръчението е да си го закачи близо до Дарби
Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: СНИМКИТЕ ОТ ШЕСТ ГОДИНИ ЧРД ХОБИКАФЕ!

Мнение от Гео, граф »

Следва АЛБУМА НА МЕРКА с пояснения и емоции директно върху снимките :D !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: СНИМКИТЕ ОТ ШЕСТ ГОДИНИ ЧРД ХОБИКАФЕ!

Мнение от Гео, граф »

Nini написа::lol: А 4 е добре :daaa: Още един опит, може и да бъркам :hmmm:
Изображение
Noel написа:Графинята се опитва да изтръгне микрофона от Лаленце,Лалето се бори героично...
Изображение

Тц...битката е неравна!Графинята се е докопала до микрофона :mrgreen:
Изображение

Тук с потрес и два пръста едва докосва някакви плебейски опаковчици 8-)
Изображение

отдръпва се...
Изображение

съдържанието предизвиква леко любопитство
Изображение

Щастлива Графиня :ieeemyzh:
Изображение

колко му трябва на един граф-една кожа и една шифонена опаковка....(тук се опитваше и нея да сложи на врата заедно с кожената яка,но ние ще и простим гафа ;) все пак Подуене е две десетилетия след Борово :lol:
Изображение

и ако все още се питате защо е дегизирана така,ето отговора:
Това беше единствения начин да я доведем през центъра до мястото на събитието.
Улиците бяха препълнени от тълпи,които желаеха да се докоснат до тази висшочайша особа....
Noel написа:Моята награда-фадрома с размер на напръстник
Изображение
обърнете внимание на Графиня фон Подуенска :lol:

Тук връчва приза на Лидка за най-безкомпромисен организатор(отегчението взема титанични размери)
Изображение

Julis с приз за креативност
Изображение
в кошничката са събрани всички остатъчета от сърчица,панделки и декорации от подготовката на наградите :D
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: СНИМКИТЕ ОТ ШЕСТ ГОДИНИ ЧРД ХОБИКАФЕ!

Мнение от Гео, граф »

calico написа:Как може да сте такива, каквито сте?
Как може на света да има на едно място толкова прекрасни хора?
И как може пък точно и аз да съм при вас, да ви познавам?
Обичта си има име, и то е "Форум Хобикафе"!!!
Калико, :sheart: :sheart: :sheart: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: СНИМКИТЕ ОТ ШЕСТ ГОДИНИ ЧРД ХОБИКАФЕ!

Мнение от Гео, граф »

Noel написа:Daneda с приз в категория "Дядовата ръкавичка"(малки градини)
Изображение

Наградата на Лалесъм за най-мързелив фотограф(леко напудрена стара рамка от моите резерви ;) панделката я прави Калико посред нощ :tzeluvka:
Изображение

Нашите малки сладки баби :liubov:
Изображение
подаръците им са подложки за коленца,нищо че младеят :mrgreen:
лалесъм написа:
Noel написа:Графинята се опитва да изтръгне микрофона от Лаленце,Лалето се бори героично...
Изображение
Боря се, я - искам да си довърша г(р)афските саги за неповторимия й стил на аранжиране и опасната й любов към плевелите :lol:
Годината е 2015...... душно лято..... и включване на Графинята в издирване на поредната си любов - винобоя
Гео, граф написа:Леле, Таралас, ти питаш за сорт, а аз не знам какво расте в градината ми :lol: :lol: :lol:

По тази снимка имам въпрос - какво ще да е това с едрите листа в дясно :hmmm:? Знам, че аз съм го садила, ама какво е... кой да ти помни :lol:

Изображение
Гео, граф написа:Кика, Сенди, благодаря ви, момичета, ще го махна още довечера :daaa: ! Ама много хубаво беее :hmmmmmm: ... ще го махна, ще го махна, само си мънкам под носа :angelche: :daaa:
Kika написа:Гео, разкопай и изхвърли и всички корени и коренчета, това чудо расте с часове
Гео, граф написа: :o :shock: :shock: ... Е ти ся ме ошашави, Кика! Ще си тръгна по-рано от работа, щом е такъв случая :sworried:
Само след месец Графинята отново е изпаднала в умиление към поредния опасен плевел
Гео, граф написа:Това разкошно растение ми е от някой от вас, любими приятели. Пролетта го засадих в лехата на дъщеря ми, без да се съобразя, че е за мен :oops: , обаче не знам какво е :hmmm:

Изображение
къщичка написа:Гео, не е разкошно, това е фитолака, семената му като узреят и паднат, после години не можеш да се оттървеш от него. Изваждай го с все корени, защото от корена и малко парченце да остане и се развива пак.
Аз вече 2 години се боря с него и имам чувството, че се е умножило.
Сигурна ли си, че ти е пратено от някой, може птиче да го е пуснало в двора ти.
Отново след твърдо отстояване на стила си като включва дори зет си в нападение.....
Гео, граф написа:Нищо не разбирате вий от красиви цветя! НИ-ЩО :hihihi: !!!

Ако искате да знаете, не само аз го харесвам, но и зет ми, и даже отказа да го махне (уф, що няма емотикон да си удря юмруците напук :sgiggle: ). Само му изрязах семената, оставих цветовете. Открай време съм си такава - всички налице, аз наопаки, що па да не харесвам фитолаката, мъ :angelche: !

Но благодаря на всички ви за коректните отговори и за шегувките, не мисля обаче, че е нужно чак да слагам историята в Трагикомичната тема, нали. Винаги, навсякъде и по всяко време мога да стана за резил :lol: :lol: :lol:...
......идва часът на истината
http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.ph ... start=4140" onclick="window.open(this.href);return false;
http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.ph ... start=4155" onclick="window.open(this.href);return false;

Тц...битката е неравна!Графинята се е докопала до микрофона :mrgreen:
Е, как няма да се докопа - тези аристократични ръце винобой, фитолака, люляк са изкоренявали :lol:
Изображение
Тук обяснява колко трудно е била изтръгната фитолаката от нейното сърце :lol:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: СНИМКИТЕ ОТ ШЕСТ ГОДИНИ ЧРД ХОБИКАФЕ!

Мнение от Гео, граф »

Продължението на МЕРКИНИЯ АЛБУМ! :!: :arrow:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Предишни общи форумни срещи”