HobbyKafe на 1 годинка !

Публикувай отговор
Аватар
evita
Кафе машина
Мнения: 3312
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20

HobbyKafe на 1 годинка !

Мнение от evita »

Скоро,след малко повече от 20 дни ,форума става на годинка.Мисля ,че трябва да се отпразнува подобаващо.Давайте предложения,моля!
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: HobbyKafe на 1 годинка !

Мнение от ravik »

Мда, трябва да го отпразнуваме подобаващо! :nod:
Ама не съм мислила по въпроса още. :oops:
Дайте идеи как да го отпразнуваме. :liubov:
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: HobbyKafe на 1 годинка !

Мнение от vodo-leika »

Ихаааа! Кога стана на годинка?! :shock:
Аз освен за една голяма среща друго не мога да измисля :oops: !
Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: HobbyKafe на 1 годинка !

Мнение от orkud »

Това за срещата си бях сигурна, че ще го измислите :lol: А ние какво да правим,а! Трябва да направим нещо щуро и голямо и всички да се включат :daaa: Ама какво ли :hmmm:
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: HobbyKafe на 1 годинка !

Мнение от ravik »

orkud написа:...Трябва да направим нещо щуро и голямо и всички да се включат :daaa: Ама какво ли :hmmm:
Харесва ми тази посока на мисълта! :lol:
Иначе едната година я правим на 23 ноември, 14.50 ч. (това ако някой ще прави хороскоп - примерно дал да не се ослушва, знам че и ги говорят :hihihi: ) :nod: Така че сега сме малко в сатурнова дупка или малко преди сатурновата дупка. :lol:
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
dal

Re: HobbyKafe на 1 годинка !

Мнение от dal »

дупката не пречи на срещата , но този път ша дойда с фередже , че току виж са ми регистрирали профил и в некой космически сурат каталог :D
Този форум е обречен да просперира още с началото си и ще върви само нагоре и напред най вече , защото и от нас си зависи в голяма степен... :daaa:
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: HobbyKafe на 1 годинка !

Мнение от bouquet »

Племеницата ми е родена на 23.11 :dovolen:
Среща можете да си направите, ама ние с гайдите :D /коремите/ какво ще правим? :lol:
Аз мислех нещо томбола, изненади, награди.....Щом ще е рожден ден трябва и торта и подаръци /за заслужилите/ :lol:
Търся добри хора
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: HobbyKafe на 1 годинка !

Мнение от Мария Николова »

Ха сега да видим, момичета и момчета, колко тежим с мокри гащи! ;)

Какво ще кажете за паралелни срещи от 14.30 ч. на всички групи по градове?
Една седмица предварително всички да знаем КЪДЕ ще е срещата на всяка група.
Всяка група да обяви своя координатор за размяна на ЛС и :sphone: . Координаторът специално да покани нашите, които само надничат отвреме навреме към китките, че те, горкичките, няма и да чуят за юбилея и няма да разберат какво губят. :mrgreen: Също така да публикува кои ще присъстват на срещата на своята група.

При това условие можем да правим предварително всичко, за което се сети Букетчето, а и каквото ще измислим от днес нататък. Завършекът, сиреч кулминацията, да бъде по време на паралелните срещи на 23.ХІ. от 14.30 ч.
:ieeee: :ieeee: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
evita
Кафе машина
Мнения: 3312
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20

Re: HobbyKafe на 1 годинка !

Мнение от evita »

23 11 е работен ден,много голяма част от хората са на бач,как ще стане в 14 .30?
Иначе аз съм винаги за купона и веселбите :ieeemyzh:
Аватар
Denis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1358
Регистриран на: Юли 11, '10, 16:48

Re: HobbyKafe на 1 годинка !

Мнение от Denis »

dal написа:дупката не пречи на срещата , но този път ша дойда с фередже , че току виж са ми регистрирали профил и в некой космически сурат каталог :D
Този форум е обречен да просперира още с началото си и ще върви само нагоре и напред най вече , защото и от нас си зависи в голяма степен... :daaa:
Ами, какво да пиша Дал, няколко дни след като написах "неутралното" си мнение по въпроса там, дето го постави, и аз /дето "много знам" :hihihi: и си правя проверки седмично от 1-2 години, поне доколкото мога/ се видях изтипосана в сайт за запознанства и то с фалшива дата на регистрация :lol: , сайта е бил БГ, но после се оказа, че е продаден на румънци и т.н. да не отегчаваме аудитуорията. Обаче, не ми пука, защо сега-кога, защо къде-къде :?: и защо защо? :evil: Хванах следата, ама то много румънска бе ;) , ама дядо ми - втория по линия майка, бог да го прости беше румънец, демег на -еску. Дал, .... няма да пиша, не знам кой какво /най-вероятно нещо не е точно така/, обаче щото през има-няма 4-5 индиректни препращания ми стана ясна историята и начина по който ще трябва да "протестириам", че аз не съм аз, та да кажа ако иска някой да се запознае с мен по "оня" начин, НО проблем - въобще не ми пука. :hihihi:
А на форума успех, и моля давайте на нас,ъ... , "непросветените" по някои въпроси /ама само по някои... :lol: / съвети и мнения :nod: :D
Как можеш да знаеш какво искаш, докато не получиш каквото искаш и не видиш дали ти харесва?
Публикувай отговор

Обратно към “Предишни общи форумни срещи”