Обща среща в Пловдив!

Потребителски аватар
mileni
Кафе машина
Регистриран: пон ное 30, 2009 3:43 pm

Re: Обща среща в Пловдив!

Мнение от mileni » вт юли 20, 2010 5:26 pm

Снежи,очичките му като звездички,голям сладур.
Ех,щастливо дете ,че има такава баба :tzvetentze:
Пусни хляба си по водата и ще го намеpиш не след много дни.
http://mileni.snimka.bg/flowers/lyato-2013.762771" onclick="window.open(this.href);return false;
https://picasaweb.google.com/1017633711 ... 448/201502" onclick="window.open(this.href);return false;

Потребителски аватар
Titi
Чист кофеин
Регистриран: ср ное 25, 2009 11:51 am

Мнение от Titi » вт юли 20, 2010 5:28 pm

Снежи, казала си го прекрасно. Дай Боже всеки да го изпита лично.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Потребителски аватар
Снежи
Кафевар/ка/
Регистриран: чет дек 03, 2009 11:20 am

Мнение от Снежи » вт юли 20, 2010 7:43 pm

Titi написа:Снежи, казала си го прекрасно. Дай Боже всеки да го изпита лично.
Алилуя!!!
Когато сте тъжни ,сФиркайте,ще ви пускам по едно фото за настроение :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Прави така, че всеки, който дойде при теб, когато си тръгва да се чувства по-добре и да е по-щастлив. Ако твърде много съдиш хората, няма да ти остане време да ги обичаш.http://picasaweb.google.com/home" onclick="window.open(this.href);return false;

Потребителски аватар
DOBI
Кафеджия/Кафеджийка
Регистриран: ср ное 25, 2009 11:32 am
Контакти:

Мнение от DOBI » вт юли 20, 2010 9:11 pm

Снежи такъв усмихнат сладур и му личи ,че е пълен с енергия!Просто е един голям сладкиш!Да ти е жив и здрав!
По въпроса за баби и внуци-моята я обожавам и точно заради твърдението ,че уж внуците се обичали повече и за успокоение на Тити-обичам я различно,но не бих могла да кажа повече от децата ми-двете чувства са различни и всяко има своите забележителни страни,своята красота.
Иначе гледам че имате идеи за августовска среща-айде казвайте в кой град и кога :mrgreen:

Satori
Баш кафе майстор
Регистриран: пон ное 23, 2009 9:14 pm

Мнение от Satori » ср юли 21, 2010 3:08 pm

Снежи написа: Защо всички баби сме толкова луди по внуците си ? Цяла година си задавам този въпрос ... :hmmm: :hmmm: :hmmm:
Защото според мен изпитваш двойно радостта, която си изпитвал като си гледал децата си - гледаш ги, и се чудиш как си могъл да направиш нещо толкова прекрасно :mrgreen:

Потребителски аватар
bouquet
Чист кофеин
Регистриран: ср дек 09, 2009 11:02 pm

Мнение от bouquet » ср юли 21, 2010 3:31 pm

Според мен съзряването е причина внуците да са повече обичани/,ако е повече/ :nod: А и не съм съвсем убедена, че 20-26год е най-подходящата възраст, за да станеш родител, нещо което е било масово за сегашните баби.
Както и да е, да не философствам тук! Обичайте си и децата, и внуците, важното е обич да има :daaa:
П.С.
Снежи, голям красавец е :daaa:
Търся добри хора

Потребителски аватар
nadetoabromova
Кана кафе
Регистриран: пет ное 27, 2009 6:38 am

Мнение от nadetoabromova » ср юли 21, 2010 6:48 pm

Изядох си ноктите от яд ,че не можах да дойда отгоре на всичко работих до 19 часа.И снимки не можах да гледам като хората и чак днес по обстойно ги разгледах.Много сте ми хубавки и ви обичам радвам се че сте си прекарали добре и най важното че сте се запознали очи в очи. :tzeluvka: :gush: :liubov:
http://picasaweb.google.bg/nadetoabromova" onclick="window.open(this.href);return false;

Потребителски аватар
dora
Кафе машина
Регистриран: нед ное 29, 2009 5:06 pm

Мнение от dora » ср юли 21, 2010 11:47 pm

nadetoabromova написа:Изядох си ноктите от яд ,че не можах да дойда отгоре на всичко работих до 19 часа.И снимки не можах да гледам като хората и чак днес по обстойно ги разгледах.Много сте ми хубавки и ви обичам радвам се че сте си прекарали добре и най важното че сте се запознали очи в очи. :tzeluvka: :gush: :liubov:
:lol: и аз съм с изгризани до дъно нокти/е поне не ми пречат да пиша/
А що се отнася до запознаването то е било и май- мелба в мелба :lol:
Преглеждах снимките неколкократно и ...прекрасни сте. :tzvetentze:
“Че съм умен – умен съм, но защо съм толкова красив?! Сигурно, защото съм скромен, а скромността краси човека.”

Потребителски аватар
AlexaS
Виенско кафе
Регистриран: чет ное 26, 2009 11:50 pm

Мнение от AlexaS » ср юли 21, 2010 11:57 pm

Как може на цяла среща да не е заснет нито един чепик!? :lol:

Шегувам се. Скъсвам се от яд, че не бях на разположение в момента на провеждането на срещата. Сладурани сте от където и да ви погледне човек. Всявате усмивки, усмивки и пак леко захил - усмивки.

Потребителски аватар
Виола
Наркоман
Регистриран: пет ное 27, 2009 10:13 am

Мнение от Виола » чет юли 29, 2010 11:56 am

Охооо, колко много снимки сте направили :liubov2: . Големи сладурки сте! Виждам, че сте си прекарали весело. Дано да съм тук на следващата среща, и аз ще се радвам да дойда.

Потребителски аватар
Снежи
Кафевар/ка/

Мнение от Снежи » пон авг 23, 2010 9:38 am

Аз да си кажа първо ,че не знам къде да питам и за това реших тук ... :nod:
Хайде сега пловдивчани да ми дадат съвет - искам ЙОГА в Пловдив ,ама къде се пита в задачата :hmmm: :hmmm: :hmmm: Някой ,ако има инфо ,моляяяяя да го сподели :dovolen: :dovolen: :dovolen:
Прави така, че всеки, който дойде при теб, когато си тръгва да се чувства по-добре и да е по-щастлив. Ако твърде много съдиш хората, няма да ти остане време да ги обичаш.http://picasaweb.google.com/home" onclick="window.open(this.href);return false;

Потребителски аватар
ZAPLESKA
Кафеджия/Кафеджийка
Регистриран: нед май 02, 2010 6:53 pm
Контакти:

Мнение от ZAPLESKA » пон авг 23, 2010 7:27 pm

има на васил априлов, в тракия, до сточна гара и на още няколко места, според къде ти е удобно ... има брошурки в магазинчетата за здравословно хранене и в списание "програмата", обичайно са от 19-19.30 /като за след работа/ два пъти седмично
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Снежи
Кафевар/ка/

Мнение от Снежи » пон авг 23, 2010 8:05 pm

Заплеска,благодаря ти много :liubov: за инфото , както всяко нещо и тук на първо място е начина на преподаване , идеята по-скоро беше да ми се препоръча къде да отида,все пак съм Псолютно начинаеща :hmmm: :hmmm: :hmmm:

Потребителски аватар
nikolica
Кафеджия/Кафеджийка
Регистриран: вт дек 01, 2009 7:57 am

Мнение от nikolica » вт авг 24, 2010 7:22 am

Снежи, аз ходех при Милена. Студиото се намира на ул.Опълченска. Бях доволна, на откакто открих йогата по "Фиеста"ТВ, спрях да ходя, по-удобно ми е в къщи. Ако те интересува къде точно се намира пиши на лични ще ти дообясня.
Няма нужда да се ядосвате за нещо, което може да се промени. А ако не може да се промени, съвсем няма смисъл.

Потребителски аватар
Снежи
Кафевар/ка/

Мнение от Снежи » вт авг 24, 2010 9:02 am

Открих 3-4 адреса благодарение на чичко Гугъл и този на Милена също ...Благодаря ,Николица. :liubov:
Важно е май поне началото да бъде с учител...Доста време се мислех ,но май наистина ще пътувам до Плд за целта ,защото тук при нас това ,което се предлага не знам ,дали е йога ,но определено помещението никак не ми харесва ,толкова е малко и задушно ,че предполагам ефекта ще е по-скоро негативен за организма ,отколкото да е положителен ! :mrgreen: Не знам и колко бих ходила и дали ще ме завладее йогата ,но ми се иска поне да опитам ... :nod:

Отговори

Върни се в “Предишни общи форумни срещи”