Обща среща в Пловдив!

Публикувай отговор
Аватар
mileni
Чист кофеин
Мнения: 5148
Регистриран на: Ное 30, '09, 14:43
Дал благодарност: 206 пъти
Получил благодарност: 82 пъти

Re: Обща среща в Пловдив!

Мнение от mileni »

Снежи,очичките му като звездички,голям сладур.
Ех,щастливо дете ,че има такава баба :tzvetentze:
Пусни хляба си по водата и ще го намеpиш не след много дни.
http://mileni.snimka.bg/flowers/lyato-2013.762771" onclick="window.open(this.href);return false;
https://picasaweb.google.com/101763371167451658448/201502" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Обща среща в Пловдив!

Мнение от Titi »

Снежи, казала си го прекрасно. Дай Боже всеки да го изпита лично.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Снежи
Кана кафе
Мнения: 659
Регистриран на: Дек 3, '09, 10:20
Местоположение: Wuppertal, Germany

Re: Обща среща в Пловдив!

Мнение от Снежи »

Titi написа:Снежи, казала си го прекрасно. Дай Боже всеки да го изпита лично.
Алилуя!!!
Когато сте тъжни ,сФиркайте,ще ви пускам по едно фото за настроение :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Прави така, че всеки, който дойде при теб, когато си тръгва да се чувства по-добре и да е по-щастлив. Ако твърде много съдиш хората, няма да ти остане време да ги обичаш.http://picasaweb.google.com/home" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
DOBI
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1568
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:32
Местоположение: Нант

Re: Обща среща в Пловдив!

Мнение от DOBI »

Снежи такъв усмихнат сладур и му личи ,че е пълен с енергия!Просто е един голям сладкиш!Да ти е жив и здрав!
По въпроса за баби и внуци-моята я обожавам и точно заради твърдението ,че уж внуците се обичали повече и за успокоение на Тити-обичам я различно,но не бих могла да кажа повече от децата ми-двете чувства са различни и всяко има своите забележителни страни,своята красота.
Иначе гледам че имате идеи за августовска среща-айде казвайте в кой град и кога :mrgreen:
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Обща среща в Пловдив!

Мнение от Satori »

Снежи написа: Защо всички баби сме толкова луди по внуците си ? Цяла година си задавам този въпрос ... :hmmm: :hmmm: :hmmm:
Защото според мен изпитваш двойно радостта, която си изпитвал като си гледал децата си - гледаш ги, и се чудиш как си могъл да направиш нещо толкова прекрасно :mrgreen:
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: Обща среща в Пловдив!

Мнение от bouquet »

Според мен съзряването е причина внуците да са повече обичани/,ако е повече/ :nod: А и не съм съвсем убедена, че 20-26год е най-подходящата възраст, за да станеш родител, нещо което е било масово за сегашните баби.
Както и да е, да не философствам тук! Обичайте си и децата, и внуците, важното е обич да има :daaa:
П.С.
Снежи, голям красавец е :daaa:
Търся добри хора
Аватар
nadetoabromova
Кана кафе
Мнения: 666
Регистриран на: Ное 27, '09, 05:38

Re: Обща среща в Пловдив!

Мнение от nadetoabromova »

Изядох си ноктите от яд ,че не можах да дойда отгоре на всичко работих до 19 часа.И снимки не можах да гледам като хората и чак днес по обстойно ги разгледах.Много сте ми хубавки и ви обичам радвам се че сте си прекарали добре и най важното че сте се запознали очи в очи. :tzeluvka: :gush: :liubov:
http://picasaweb.google.bg/nadetoabromova" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
dora
Баш кафе майстор
Мнения: 2444
Регистриран на: Ное 29, '09, 16:06
Местоположение: Сливен

Re: Обща среща в Пловдив!

Мнение от dora »

nadetoabromova написа:Изядох си ноктите от яд ,че не можах да дойда отгоре на всичко работих до 19 часа.И снимки не можах да гледам като хората и чак днес по обстойно ги разгледах.Много сте ми хубавки и ви обичам радвам се че сте си прекарали добре и най важното че сте се запознали очи в очи. :tzeluvka: :gush: :liubov:
:lol: и аз съм с изгризани до дъно нокти/е поне не ми пречат да пиша/
А що се отнася до запознаването то е било и май- мелба в мелба :lol:
Преглеждах снимките неколкократно и ...прекрасни сте. :tzvetentze:
“Че съм умен – умен съм, но защо съм толкова красив?! Сигурно, защото съм скромен, а скромността краси човека.”
Аватар
AlexaS
Виенско кафе
Мнения: 365
Регистриран на: Ное 26, '09, 22:50

Re: Обща среща в Пловдив!

Мнение от AlexaS »

Как може на цяла среща да не е заснет нито един чепик!? :lol:

Шегувам се. Скъсвам се от яд, че не бях на разположение в момента на провеждането на срещата. Сладурани сте от където и да ви погледне човек. Всявате усмивки, усмивки и пак леко захил - усмивки.
Аватар
Виола
Наркоман
Мнения: 10389
Регистриран на: Ное 27, '09, 09:13
Местоположение: Пловдив

Re: Обща среща в Пловдив!

Мнение от Виола »

Охооо, колко много снимки сте направили :liubov2: . Големи сладурки сте! Виждам, че сте си прекарали весело. Дано да съм тук на следващата среща, и аз ще се радвам да дойда.
Публикувай отговор

Обратно към “Предишни общи форумни срещи”