Щъркели :)

За домашните и дивите животни
Публикувай отговор
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Щъркели :)

Мнение от Titi »

ухаа, много хубави снимки
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
el pistolero
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1098
Регистриран на: Ное 29, '09, 23:15
Местоположение: Бургас

Re: Щъркели :)

Мнение от el pistolero »

Днес раншко сутинта (демек сабахлян по хамерикански), както се прозявах на терасата и се въртях с надеждата за малко ветрец в комбинация с натежалите облаци ненадейно съзрях огромно ято реещи се щъркели в далечината. Докато изтичам да взема фотото и те вече кръжаха над главата ми и успях да ги запечатам за около 30-тина секунди само с 3-4 снимки, но и малко видео. Клипчето сега се ренди и довечера, като го кача в "тубата", ще го лепна в темата, за да се порадват щърколюбителите от форума :dovolen:

P.S. Ветрец така и не дойде хич :snif: - само облаци и обичайната парникова жега, но пък поне хванах в крачка/хвръчка щърковците :ieeemyzh:
Лимонът по форма е жълт.

Теорията за съответствията, оформила се още в недрата на декадентството, е в основата на цялата естетика на символизма.
el pistolero
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1098
Регистриран на: Ное 29, '09, 23:15
Местоположение: Бургас

Re: Щъркели :)

Мнение от el pistolero »

Ей го клипчИтУ :sdovolen:

[video][/video]

Не знам дали добре се вижда, защото при мен нещо е скапан нета и ми насичат в момента всички клипчета в "тубата", пък мойто е и от по- тежичките- HD и бая бавно буферира в момента, така че е възможно след известно време да се доизглади и от софтуерите на "тубаджиите". Поне така съм забелязал, че става друг път :nod:
Лимонът по форма е жълт.

Теорията за съответствията, оформила се още в недрата на декадентството, е в основата на цялата естетика на символизма.
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: Щъркели :)

Мнение от johnstalker »

Бомба е клипчето! И красиво и тъжно. :daaa:
Аватар
al.yank
Кафе машина
Мнения: 3786
Регистриран на: Ное 27, '09, 23:24
Местоположение: Варна

Re: Щъркели :)

Мнение от al.yank »

На мен ми дава грешка и да съм опитала пак :hmmmmmm:
Истината рядко е чиста и никога проста!
http://bonko.snimka.bg/hobby/moite-cvetya.30518
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Щъркели :)

Мнение от Titi »

страхотен клип си направил, голям късмет е да заснемеш такова огромно ято щъркели. И музиката е разкошна, голямо БРАВО!
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Arida
Виенско кафе
Мнения: 434
Регистриран на: Мар 8, '10, 11:35
Местоположение: София

Re: Щъркели :)

Мнение от Arida »

:dovolen: Клипчето е страхотно !На мене ми стана тъжно като го гледах!!! :cry: Не обичам,когато нещо си тръгва... :dovolen:
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Щъркели :)

Мнение от vodo-leika »

Уау!!! Небето наистина е почерняло от тях! Невероятно клипче - поздравления и благодарности.
На мен пък не ми става тъжно като ги гледам да си заминават, не знам защо. Ако можех, и аз бих отлетяла на топличко за зимата :D ! По-скоро се чувствам много нищожна като ги гледам как се реят във висините и като се замисля какъв преход ги чака. А и на пролет пак ще ги чакаме, нали. :dovolen:
Аватар
rumivarna
Кафе машина
Мнения: 3564
Регистриран на: Сеп 20, '10, 14:57

Re: Щъркели :)

Мнение от rumivarna »

Мястото тук е обявено за щъркили, но понеже няма отделно за пеликани, пък и те като първите са прелетни и идват почти заедно, ще сложа тук линк към едно клипче с тях :D :
" onclick="window.open(this.href);return false;
Сигурно ще има критика за не дотам добрата ми операторска работа :oops: и моля за извинение за това, но смятам че гледката си заслужаваше!
И нищо,че вече и щъркелите и пеликаните са далеч от нашите земи, слагам го с надежда да ги дочакаме догодина отново :daaa:
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили Титаник.
http://rumivarna60.snimka.bg/?user,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
rumivarna
Кафе машина
Мнения: 3564
Регистриран на: Сеп 20, '10, 14:57

Re: Щъркели :)

Мнение от rumivarna »

Е, немога да се стърпя да цъкна тука и тези снимки на лястовички от моя двор на вилата :dovolen:
Изображение
Изображение
Големи сладури бяха малките!Още несигурни в полета, но се надпреварваха да подфръкват към мама и тате за манджата :dovolen:
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили Титаник.
http://rumivarna60.snimka.bg/?user,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Домашни любимци и зоосвят”