Електронна котка

За домашните и дивите животни
Публикувай отговор
Teodora76
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1330
Регистриран на: Апр 1, '12, 18:41

Re: Електронна котка

Мнение от Teodora76 »

Ами аз още не мога да кажа със сигурност дали действа, но слагах отрова и на другия ден е изядена, може би трябва още време. Надявам се в този студ на намалее популацията тази година.
Светката
Баш кафе майстор
Мнения: 2246
Регистриран на: Фев 17, '11, 20:07

Re: Електронна котка

Мнение от Светката »

Теодора, като я включи за първи път,кога сложи отровата? Нормално е да бъде изядена.
Аз си спомням първото включване беше на зелена светлина 12 дни.На 12 ден превключих на червена светлина.Същия ден ми изчезна пастичката, която съм сложил за показател.Значи докато се адаптира уреда от постоянни на различни вълни веднага плъхок е гепил пастата.И от тогава съм заредил др.паста.До ден днешен не се е появявал никакъв плъхок.А преди няма ти казвам за какво ставаше въпрос във котелното и на тавана.По няколко в различни посоки бягаха при всяко влизане за да зареждам дърва.Аз съм супер доволен де :daaa:
Усмихни се! Забавлявай се!
Направи мил жест към себе си
още днес.
Teodora76
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1330
Регистриран на: Апр 1, '12, 18:41

Re: Електронна котка

Мнение от Teodora76 »

Миналата седмица изчезна отровата, не си спомням точно датата, но като я получих веднага я включих, умишлено изчаках дълъг период и миналата седмица като влязах в мазата ми се стори, че има движение, сложих пет пастички, след един час ги нямаше. Сменям режима на работа от време на време, като цяло има някакво затишие, твърде възможно е заради студеното време да са влезли скоро гадовете, ще изчакам да мине още време и тогава ще споделя при мен има ефект.
Светката
Баш кафе майстор
Мнения: 2246
Регистриран на: Фев 17, '11, 20:07

Re: Електронна котка

Мнение от Светката »

Да не би да е спирал тока по него време?
Усмихни се! Забавлявай се!
Направи мил жест към себе си
още днес.
Teodora76
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1330
Регистриран на: Апр 1, '12, 18:41

Re: Електронна котка

Мнение от Teodora76 »

Ток нямахме когато бяха виелиците а пастичките изчезнаха преди това.
Светката
Баш кафе майстор
Мнения: 2246
Регистриран на: Фев 17, '11, 20:07

Re: Електронна котка

Мнение от Светката »

5 пастички наведнъж ли си сложила? Слага се само 1.Ако има и изчезне ,на нейно място се слага друга.Ама 5 наведнъж,че то така всеки плъх ще рискува да дойде,ти направо ги храниш.При теб е нещо нередна работата.Спазила ли си указанията на упътването.? С хора от моя град съм говорил, които са си купили от същите и са супер доволни.Казват що не са ги били усетили по рано като били 29 лв,а са ги купили по 40лв.Даже един мой съсед си купил 2броя.Моя брат му казал,че аз съм имал и вече съм нямал проблеми.И оня веднага отишъл в аптеката, ама нямало и дал поръчка та му донесли.Сложи котката в мазата си,ако там е най силна извазията им.След време пак сподели как е :dovolen:
Усмихни се! Забавлявай се!
Направи мил жест към себе си
още днес.
Teodora76
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1330
Регистриран на: Апр 1, '12, 18:41

Re: Електронна котка

Мнение от Teodora76 »

Днес свалих котката в мазата, ще пиша след известно време.
Най- вероятно уредът си върши работата, питах домашните, казаха, че като цяло е намаляло трополенето по тавана и в гаража, мазата е по- закътана, възможно е сигнала да не е успявал да мине през стените.
Светката
Баш кафе майстор
Мнения: 2246
Регистриран на: Фев 17, '11, 20:07

Re: Електронна котка

Мнение от Светката »

Отдавна трябва да си разбрала.
Ако искаш мога да я купя от теб :daaa:
Усмихни се! Забавлявай се!
Направи мил жест към себе си
още днес.
Teodora76
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1330
Регистриран на: Апр 1, '12, 18:41

Re: Електронна котка

Мнение от Teodora76 »

Не си давам котката Светка, моя е вината, забравих да пиша. Оказа се, че в мазата е имало какво да ги привлича, касетка с картофи, бяха ги помляли. Беше прав като писа, че нещо не е наред в нас и , че нещо ги кара да останат. Сега откакто няма храна положението е овладяно.
Светката
Баш кафе майстор
Мнения: 2246
Регистриран на: Фев 17, '11, 20:07

Re: Електронна котка

Мнение от Светката »

:daaa: Радвам се тогава.Аз не подвеждам и не навеждам хората.Хахахха! :D :D :D
Усмихни се! Забавлявай се!
Направи мил жест към себе си
още днес.
Публикувай отговор

Обратно към “Домашни любимци и зоосвят”