Бебета каракачанки си търсят дом

За домашните и дивите животни
elfy

Бебета каракачанки си търсят дом

Мнение от elfy »

Тези сладки пухчовци се родиха преди около 2 месеца в съседна изоставена къща, близо до вилата. Досега майка им ги криеше и не допускаше никой да ги доближи. Оказа се, че са 6 на брой, но засега не знаем пола им (снимани са отдалече).
Майката е много спокойна и добър пазач. Била е "манастирско" куче, но откакто няма никой в манастира, обикаляше селото и в крайна сметка се засели в нашия двор, т.к. ММ я пое за изхранване :dovolen: Освен нея си имаме и дакел, който е много придирчив към останалите кучета и по-често е в пряка конфронтация с тях, отколкото приятел :snif: Та хич не ни се вярва да допусне и малчовците на своя територия. А и честно казано ще ми дойдат твърде много кучета в 1 двор :mrgreen:, още повече че е на вилата, където сме само през уикендите.
Който иска да приюти някое от кученцата, да ми пише на лични.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
venetka70
Кафе машина
Мнения: 3610
Регистриран на: Май 21, '15, 12:17
Местоположение: Белица, Силистра / Пловдив /Момчиловци / Чирчик, Узбекистан и накъдето ме отвее вятъра
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 36 пъти

Re: Бебета каракачанки си търсят дом

Мнение от venetka70 »

Страхотни кученца Elfy.
Миналата година бяхме така да се каже осиновени от безстопанствено куче / с доста от гените на каракачанка/. Реши, че ние сме му стопани, застана пред вратата ни и не мръдна от нея. Две седмици по-късно, пак пред вратата ни роди 4 кученца.Ние дори не бяхме разбрали, че е бременна. В чудо се видяхме какво да правим дребосъците. На две от тях намерихме стопани от познатите ни, но другите две останаха.
На колегите ми им хрумна идея да пусна обява в olx ,че подаряваме кученца. За моя изненада желаещите бяха доста, така, че имахме възможност да изберем при кого да отидат. Дано и тези кученца си намерят обичливи и грижовни стопани.
Flowerlover
Иногда вовремя сделанные шаги меняют походку всей жизни!!
Публикувай отговор

Обратно към “Домашни любимци и зоосвят”