Изгубено Хъски

За домашните и дивите животни
bestlap
Kафенце
Мнения: 2
Регистриран на: Яну 5, '16, 11:18

Изгубено Хъски

Мнение от bestlap »

Здравейте приятели ! На 30.12.2015 сутринта в 9:30ч пуснах моето мъжко хъски на име Рой в двора пред къщата ми където е обичайно да прекарва по-голямата част пред деня в последните 10 години от когато го имам.Той стои по цял ден на вън и когато жела влиза в нас,но във въпросния ден след като го пуснах излязох да изхвърля боклука след точно 15мин. от както го бях пуснал и портата ни бе отворена и него го нямаше.Веднага запалих колата и обиколих безброй пъти целия град Мездра,но без резултат.След 2 дена видях,че е публикувана снимка в една фейсбук страница за намерено хъски и,то бе моето кучето е намерено в гр.София/на 100км от мен/ на Сточна гара.Едно момче го е прибрало и го е хранило два дена спал е вътре при него в апартамента,и на 3-тата сутрин като са станали е започнал да го ръмжи и човека се е изплашил и го е пуснал/принципно кучето ми е много добро и никога не е правил проблеми доста хора са си играли с него/ От там на сетне започнах да си мисля ,че е откраднат защото няма как да 7-8 часа да измине пеша 100км при положение ,че не му е познато и не е ходил на София.На 02.01.2016 и 03.01.2016 кучето ми е било в гр.Банкя в едно къфе е стояло 2 та дни хората са го хранили и доста хора по центъра са го виждали вчера бях в Банкя обиколих целия град над 10 пъти виках го по име ,но не се показа.Кучето ми е още в без известност ще се радвам ако някой го види и го прибере ,ако го викнете по име-Рой предполагам,че ще дойде при вас БЕЗОБИДЕН Е ! След което се свържете с мен по телефона : 0882546101 - Обещавам Възнаграждение !!!

Ето и няколко снимки на кучето:
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Като тази снимка под масата е в кафето - Парк Кафе в гр.Банкя.
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Изгубено Хъски

Мнение от Noel »

Здравей,bestlap!
Първото нещо,което можеш да направиш е да се свържеш веднага с приютите.
Щом животинката е в района на София,традиционно намерени любимци ги предават там.
Желая бързо намиране :stiskam:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Изгубено Хъски

Мнение от Гео, граф »

Току-що поместих призива в профила на Хобито във фейсбук (добре че беше Ботан да ме сръчка за тази възможност). Там ще го видят още повече хора. Дано Рой и стопанина му се намерят един друг :stiskam: :stiskam: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Изгубено Хъски

Мнение от Гео, граф »

Много се надявам bestlap да влезне пак тук, за да каже в кое кафене са забелязали Рой, ако знае, разбира се. Има възможност местен човек, който ми се обади във фейсбук, да отиде на място и да разпита :arrow:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
къщичка
Кафе машина
Мнения: 4924
Регистриран на: Ное 6, '13, 12:46
Местоположение: с. Николово, Русенско
Дал благодарност: 94 пъти
Получил благодарност: 49 пъти

Re: Изгубено Хъски

Мнение от къщичка »

Имам приятелка в Банкя, веднага ще и се обадя да се оглежда за Рой.
Успех! Дано намерите бързо вашето момче!
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Изгубено Хъски

Мнение от Гео, граф »

Ето какво ми писа една мацка в профила във фейсбук:

''Младежи са го виждали на различни места - ресторант Хемингуей, Парк кафе. И двете са в центъра, близко едно до друго... Около 15 часа - около трафопоста на училището, играел си е с други кучета... Всъщност, собственицата на кучето се е включила в групата и следи постингите.''

Надявам се на бързо развитие :stiskam: :stiskam: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
bestlap
Kафенце
Мнения: 2
Регистриран на: Яну 5, '16, 11:18

Re: Изгубено Хъски

Мнение от bestlap »

Снощи в 21ч ходих отново до Банкя търсихме го на всякъде по центъра,до въпросния трафопост.След това тръгнахме от центъра на Банкя посока Клисура около 1км от центъра от лявата страна на пътя има Голям супер маркет CBA червен на цвят 200 метра след него има широка площадка със кафене ,там е бил 2 часа преди нас човека в кафето каза,че 2 дена Рой е бил все там.Оставих му номера ми за да се свърже с мен ако го види.Също така и вчера звънях на Еко Равновесие и казаха ,че в приютите им няма хъски и ако има ще ми се обадят. :hmmmmmm: :snif: :cry: :cry: :cry: :cry:
Аватар
къщичка
Кафе машина
Мнения: 4924
Регистриран на: Ное 6, '13, 12:46
Местоположение: с. Николово, Русенско
Дал благодарност: 94 пъти
Получил благодарност: 49 пъти

Re: Изгубено Хъски

Мнение от къщичка »

Много е готин Рой, желая щастлив край. Случил е на добър стопанин с теб.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Изгубено Хъски

Мнение от Гео, граф »

Кучето-беглец Рой вече е при стопаните си! Всичко е добро, когато свършва добре :nod: .
По Коледа стават чудеса :sstar: :sdovolen: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Изгубено Хъски

Мнение от libra »

Ейй,браво!Много се зарадвах,къде го намериха?
Публикувай отговор

Обратно към “Домашни любимци и зоосвят”