Енигматичната котка

За домашните и дивите животни
Публикувай отговор
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Енигматичната котка

Мнение от clock »

Ноне, толкова са милички гушнати в касетката! :sheart: Викито направо примамва да си заровиш ръката в козинката на коремчето и и да я помачкаш малко. И аз харесвам много тигърчетата. Имахме една точно Тигърка я бях кръстила - добричка, гальовна, мъркаща и много умна. Обичам ги. И аз правя наблюдения над котките :lol: Обаче от време на време се замислям - аз ли наблюдавам тях или те мене :lol: Писах някъде, но пак ще го напиша. Бях чела, че котките били шпиони на извънземните. Ако е вярно, то щаб квартирата им е при мен :lol:

Изображение
Аватар
ln_none
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1044
Регистриран на: Мар 30, '15, 10:06
Местоположение: Сахара
Получил благодарност: 385 пъти

Re: Енигматичната котка

Мнение от ln_none »

Леееле, Клоки, ама какъв е тоз коткарник, бре - цяла прогимназия :potekoha: Професионална работа! Майстор ли ви го прави или освен всичкото и мъж-мечта имаш? И котаците ти едни джиджани... и доста критично гледат, разбирам защо ти минават такива мисли през главата :D
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Енигматичната котка

Мнение от Еличка »

:lol: :srofl: :lol: Клокче, е вашето е висш пилотаж! Колко са мацаните?
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8438
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 563 пъти

Re: Енигматичната котка

Мнение от Shami »

Клокче,много са хубави писаните.Какви условия си им създала,браво на теб. :daaa: :sclap:
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Енигматичната котка

Мнение от clock »

Благодаря ви, момичета!
Ноне, мъжете мечта са само в романите и филмите :lol: Котешкият двор го направихме ММ и помощ от приятел плюс аз в ролята на "дръж тук, подпри там и жена ми Бояджията" :lol: :lol: И тук има още да се прави, но са доизкусурявания.
Ели, на снимката са 5, а общо в котешкият двор са 11. В градината тичат дворните, а в къщата има още няколко глезанчовци.
Шами, никак не я исках тази клетка, но се налага, иначе няма как да опазя котките от хората. Всъщност тези котешки дворове са много разпространени на Запад, в Пинтереса има много снимки, от там видях и идеята за този двор. Лятото им е много добре на котинки, сега зимата е по- сложно, особенно като е влажно времето. Но то не остана, ще избутаме зимата. Ще сложа още малко снимки и спирам, че ще задръстя темата :dovolen:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Енигматичната котка

Мнение от Еличка »

Не, не спирай! Ние имахме чудна Маца на вилата. Роди ни три, едно подари (ТЯ) на съседа. Като видя, че се грижим за децата, обучаваше ги да ловуват (донесоха ни змия и вече къртици нямаме). Маца ги остави при нас, идваше редовно в началото, после веднъж седмично, вече я няма....
Та, Клоки, питах колко са, 'щото Гери и Велчето (родиха се по Великден) са момиченца.... Сега, ако ми доведат по три :mrgreen:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Енигматичната котка

Мнение от clock »

Това е котешката стая в котешкият двор :dovolen:
Изображение
Като беше по- студено им сложих и един огромен кашон и една овча шуба в него. Влизат вътре и се гушат едно с друго да се топлят.
Никой не седи да ми позира. Щом вдигна телефона да снимам и всичко живо почва да мърда :)
Изображение

Роша
Изображение
Чарли
Изображение
Мики
Изображение
и един кашон котки душейки непознатото нещо - овча шуба :lol:
Изображение
Трима братя мотористи и тяхната сестричка :D Котетата, които са на двора, когато е студено ги прибираме в лятната кухня. От долу на горе - ЗиЗи, Джони, Харли и в дъното малката Маичка.
Изображение
Следват и няколко глезанчета :D
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8438
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 563 пъти

Re: Енигматичната котка

Мнение от Shami »

Клоки,много са хубави,всичките ми харесват.
:daaa:
Малката Ида

Re: Енигматичната котка

Мнение от Малката Ида »

:potekoha: :potekoha: :potekoha: Клок,разкошни са!Браво ,за грижите! :sbow: А Мики :liubov2: направо ме отвя :potekoha: каква осанка,какъв поглед...! :liubov:
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Енигматичната котка

Мнение от clock »

Ели, така ги носят - по три, по четири, понякога и повече. Късно се преборих със себе си, за да почнем да ги кастрираме. Ако бях послушала на време умните хора нямаше сега да имам толкова много котета. Сега повечето са кастрирани, имаме още няколко, но на месец по едно и надявам се на есен да сме приключили. Не мога да си скъсам сърцето и да ги изхвърля, никой не иска подарявани котета, а ние много си ги обичаме и засега сме така.
Ето ги и тези вътре
Моята най- голяма слабост - Буба
Изображение

Изобщо не и се връзвайте на сладката муцунка. Казва се Хули - от Хулиганка
Изображение

пак тя :lol:
Изображение

братчето и Зоро Зоркото Око
Изображение

Най- доброто, най- милото и най- нежно котенце - Ръкавички и търлички :dovolen:
Изображение

И един надут Фигаро
Изображение

Ей по това време най- много слушат :lol:
Изображение

Спирам, че обсадих темата :eeeh:
Публикувай отговор

Обратно към “Домашни любимци и зоосвят”