Коне

За домашните и дивите животни
Публикувай отговор
Аватар
eva
Виенско кафе
Мнения: 302
Регистриран на: Сеп 14, '12, 17:18

Re: Коне

Мнение от eva »

Изображение
Аватар
evita
Кафе машина
Мнения: 3312
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20

Re: Коне

Мнение от evita »

Изображение
:shock:
Аватар
lenuza73
Кафе машина
Мнения: 3700
Регистриран на: Окт 3, '10, 18:27
Дал благодарност: 14 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: Коне

Мнение от lenuza73 »

:hmmm: Аз се чудя къде е Евита,че замря тази тема,а то причината била че и тя си има вече малко жребче :gush: Да е живо и здраво.Хайде да побутна тук,че това на мен ми е най-любимото животно


Обичам ги тия дългокосковци :liubov2: :liubov2: :liubov2: :liubov2:

Изображение


Изображение
denitsavm

Re: Коне

Мнение от denitsavm »

Ми ето :dovolen: Да цопна и една моя снимка от времето, когато бях пубер :mrgreen: Изображение
emi
Кана кафе
Мнения: 517
Регистриран на: Ное 7, '12, 17:38
Местоположение: Плевен

Re: Коне

Мнение от emi »

Дени, изглеждаш страхотно !
Ето ни и нас, първа среща с жребче (с коне изобщо):
Изображение
Аватар
dancheto
Кафе машина
Мнения: 4878
Регистриран на: Фев 24, '11, 08:48
Местоположение: хасково
Дал благодарност: 10 пъти
Получил благодарност: 8 пъти

Re: Коне

Мнение от dancheto »

Прекрасна тема! :dovolen: Когато бях малка на около 5-8 години, дядо ми имаше кон, с него ходехме до нивата и много ме беше жал да гледам как коня тегли каруцата, не стига нея, ами и нас отгоре накачулени - баба, дядо, внуци......след доста години когато се омъжих, на село свекър ми имаха женски кон който в последствие ни дари и с конче и така след години още един и пак конче, децата ни израснаха с конете, радваха им се, яздиха ги, когато пристигахме на село познаваха колата и ни посрещаха още в началото на селото. Аз само един път съм се качвала на кон и то с помощта на съпруга ми, едва ли иначе щях да се престраша, той е израсъл с конете като малък, винаги са имали и за разлика от нашия кон в града, техните са били винаги на свобода, но винаги извиквайки ги са идвали, впрягали са ги и са орали при нужда и после пак на свобода......хубаво време беше, вече конете ги няма отдавна, свекър ми и свекърва ми не са между живите.../лека им пръст/ ..... но винаги когато си отидем на село спомените ни затрупват и сълзите в очите ни напират, за времето прекарано там с любими хора и весели случки. Голямо умиление ни беше когато коня пристигаше при нас заедно с кучето, бяха неразделни, където беше единия, там беше и другия. Децата още си спомнят с усмивка за конете и кучето, те нямаха страх от тях, израснаха с тях и ги имаха като домашни любимци..... :dovolen:
Независим дистрибутор на АкваСорс
http://superhrani.myaquasource.net
http://superhrani.myaquasource.net/opportunity
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Коне

Мнение от Силвия »

Изображение

Ето този красавец преди време ни беше дошъл "на гости" :D
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Коне

Мнение от Titi »

Вярно е красавец.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
lenuza73
Кафе машина
Мнения: 3700
Регистриран на: Окт 3, '10, 18:27
Дал благодарност: 14 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: Коне

Мнение от lenuza73 »

:stiskam: :D Дени ,прекрасна жокейка си ...

Споделям това черно великолепие с вас - першеронът Moose :sheart:


Изображение

[video][/video]
roselover

Re: Коне

Мнение от roselover »

Ах, и на мен ми е любимо животно коня! :liubov2: За съжаление нищо не разбирам от коне - само им се възхищавам, а едва 2012 г. се качих и яздих за първи път през живота си. Обаче усещането беше невероятно! Точно както винаги съм си мислела - ще се кача и ще знам как да яздя от само себе си! Еххх... Единственото неприятно нещо беше мускулната треска след урока :oops: , доста здрави крака си трябват :lol: .

Изображение Ей ме на - дива и щастлива! :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Домашни любимци и зоосвят”