Коне

За домашните и дивите животни
Публикувай отговор
Аватар
kannamy
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1445
Регистриран на: Яну 16, '12, 16:36
Местоположение: София/Богьовци
Дал благодарност: 12 пъти
Получил благодарност: 51 пъти

Re: Коне

Мнение от kannamy »

Това е любимото ми жимотно-благородно,с характер и красиво.Имах удоволствието да се науча да язда и допреди две години редовно ходих на езда.Това са снимки на Gipsy Horse- породата ,която най - най -ми е на сърце Изображение Изображение
Аватар
avva
Kафенце
Мнения: 19
Регистриран на: Окт 19, '12, 09:17

Re: Коне

Мнение от avva »

kannamy написа:Това е любимото ми жимотно-благородно,с характер и красиво.Имах удоволствието да се науча да язда и допреди две години редовно ходих на езда.Това са снимки на Gipsy Horse- породата ,която най - най -ми е на сърце Изображение Изображение
Можеш ли да дадеш малко повече инфрмация за тази порода? Струва ми се, че е по- специфична заради специалната подстрижка на козината :dovolen: Красавци! :liubov2:
Аватар
lenuza73
Кафе машина
Мнения: 3700
Регистриран на: Окт 3, '10, 18:27
Дал благодарност: 14 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: Коне

Мнение от lenuza73 »

:liubov2: :liubov2: :liubov2: :liubov2: :liubov2: Радвам се ,че има и други почитатели на кончетата....аз също много ги обичам,но едва сега забелязах тази тема...Джипсито и на мен ми е много любим,имам чувство че е някакво кълбо топка в което можеш да се гушнеш и след това да полетите заедно :nod: :nod:

Ето малко снимчици и от мен на това така красиво и благородно животно..

Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Коне

Мнение от Мария Николова »

Ако бяха ме попитали, щях да искам да съм кон! :liubov2: :liubov2: :liubov2:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
serena
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1401
Регистриран на: Мар 20, '12, 20:25
Местоположение: Варна

Re: Коне

Мнение от serena »

Невероятно красиви, горди и благородни животни! Аз съм коткарка по душа, но много се възхищавам и от конете и си пожелавам някой ден да имам досег с това прекрасно създание. Ако живеех на село и възможностите позволяваха, със сигурност щях да имам кон и да се разхождам заедно с него по поляните на воля.
Времето, прекарано с котки и цветя, никога не е загубено.
Аватар
lenuza73
Кафе машина
Мнения: 3700
Регистриран на: Окт 3, '10, 18:27
Дал благодарност: 14 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: Коне

Мнение от lenuza73 »

s_t_m написа:Ако бяха ме попитали, щях да искам да съм кон! :liubov2: :liubov2: :liubov2:

:lol: :lol: :lol: :lol: Мими ти и така си си красива,но си друга порода ..от двукраките :lol: :lol: :lol: ... :daaa: :tzeluvka: Ето още малко красота на четири крака :liubov2: :liubov2: :liubov2:

Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение :ieeee: :ieeee: :ieeee: Обичам гиииии! :nod: :nod:
Аватар
lenuza73
Кафе машина
Мнения: 3700
Регистриран на: Окт 3, '10, 18:27
Дал благодарност: 14 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: Коне

Мнение от lenuza73 »

:shock: :shock: :shock: :shock:

Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение :liubov2: :liubov2: :liubov2:
Аватар
anasstasia
Виенско кафе
Мнения: 442
Регистриран на: Дек 23, '12, 14:59
Местоположение: Turnu Magurele Romania

Re: Коне

Мнение от anasstasia »

Са прекрасни! :liubov2: :liubov2: :liubov2:
Насладете се на моя блог!
http://anasstasiasworld.blogspot.ro/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
kannamy
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1445
Регистриран на: Яну 16, '12, 16:36
Местоположение: София/Богьовци
Дал благодарност: 12 пъти
Получил благодарност: 51 пъти

Re: Коне

Мнение от kannamy »

Относно тази порода- това са по-скоро с ирландска кръв коне По време на преселението към Новата земя демек Америка е имало доста екземпляри от тази порода Поради това големите ферми или по- скоро тази порода може да се намери най - разпространена в Америка.Но има страхотни ферми и в Англия, Ирландия ,Шотландия .Наподобяват малко на Прежавалец или т.е. товарнен кон-широки, мощни, кряасиви.Ми това им е било предназначението-да преместват катуна.Цъкнете на чичко гугал има страхотни представители на тази порода-даже врънках да купим една двойка ,но за доброто на животинките ,няма да мога да ги обгрижвам както заслужават. :cry: Тук сме все любители или по-скоро всеотдайни душици било то за цъфки или животинки ,но реалността за съжаление е сурава и .... да не пояснявам.Ние едвам събираме пари за рози и туй онуй па камо ли за разни други "глезотийки" .Винаги съм имала две или три кучета/в момента съм с две/ ,котки нямам защото съм алергична,папагали, заек-имам .Но това е животинката която пасва на душата ми -де да знам малко като излияние излезе, ама това е .
Аватар
evita
Кафе машина
Мнения: 3312
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20

Re: Коне

Мнение от evita »

Изображение
Невероятни животни са това :shock: !
Публикувай отговор

Обратно към “Домашни любимци и зоосвят”