Кучета, котки и други любимци

За домашните и дивите животни
Потребителски аватар
макс
Баш кафе майстор
Регистриран: ср ное 13, 2013 4:08 pm

Re: Кучета, котки и други любимци

Мнение от макс » пон юни 11, 2018 10:33 pm

Еличка ,Миша е много сладка ,малка красива моцунка да я цункаш от мен :liubov2:
и поздрав на всички от мен и моето съкровище и голяма :liubov: Макс
Изображение

Потребителски аватар
Еличка
Кана кафе
Регистриран: пон мар 21, 2016 3:39 pm

Мнение от Еличка » пон юни 11, 2018 10:52 pm

Ехааа, Макси е огромно кучанче! :tzeluvka:
Красота, вълшебство е!
П. П. Сега се замислих - дали за кученцата важи туй, дето съм го написала? Не че нещо, ама покрай този гей-парад вече се ошашавихме :lol: :ieeee:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."

Потребителски аватар
Skio
Кана кафе
Регистриран: нед дек 15, 2013 2:50 pm

Мнение от Skio » вт юни 12, 2018 1:50 am

Еличка написа:
съб юни 09, 2018 9:49 pm
:hmmm: ммммм, да кажа
Мишо се оказа Миша!
:lol: :lol: :lol:
Такова мощно déjà vu ми причиняваш с то/ази Миша :lol: :lol: , че си разхвърлях флашките, за да издиря славното бебство на моя Леонардо.

Изображение
.....
Изображение
.....
Изображение

Макс, Макс е наистина голяма :liubov:
Mi sa che un tentativo lo farei volentieri...ma se mi nuoce?

"Времето все си тече, независимо дали си заровил някаква изненада в земята, или не". [Mерка]

Потребителски аватар
Еличка
Кана кафе

Мнение от Еличка » вт юни 12, 2018 7:41 am

:ieeemyzh: :ieeemyzh: :ieeemyzh:
Skio, дай да го видим и голям!
Лелеее, същият поглед....
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."

Потребителски аватар
ljuboznatelna
Кафе машина
Регистриран: вт яну 26, 2010 1:13 pm

Мнение от ljuboznatelna » вт юни 12, 2018 8:35 am

Макс е голям красавец!
Аз получих много от безусловната любов на моя каракачанец, като се върнах от морето - добре ме надра и нацапоти :)
Котетата веднага ме удостоиха с присъствието си, дойдоха веднага дори и скитниците Мица и Писан.
А тази Миша е такъв бонбон! :liubov: Кастрирай я още като навърши 7 месеца, не разчитай на хапчета. Женските понякога изчезват като мъжките в периода на разгонване, и ще пропуснеш хапче. Аз раздадох няколко котета така, и две се наложи да оставя за нас. Бях много против кастрацията, но е по-добре от това да търсиш дом и да не го намериш.
Мъжките съм ги оставила истински мъже, но единия не го пускам вътре преди зимата, защото маркира. Зимата мирясва и не прави бели. Другия не маркира за кратки престои, а той е алфа мъжкаря. Интересна работа :)
Изображение

Потребителски аватар
Еличка
Кана кафе

Мнение от Еличка » вт юни 12, 2018 11:37 am

Аз принципно бях върл противник на кастрацията, Люб, но преди шест години се наложи да кастрираме домашния ни котарак. Мдаммм, миризмата му беше непоносима! След процедурата едва оживя, беше много мъчително :cry: Е, вече шеста година Чочко мирише на омекотител, щото не пропуска да полегне на изпрана дреха :gush: Преди кастрацията два пъти скача през балкона по любов, а сега си стои у дома - мирен и спокоен.
Най-смешното е, че тези животинки са големи хитреци и душевадци. Два дни мъжът ми гледаше с презрение Миша до момента, в който тя се настани и на неговия врат с мъркане и гушене. След пет минути темата за осиновяването ѝ се превърна в табу, след половин ден вече ѝ беше разрешил да влиза и в стаите, а на другия ден се правеше план как зимата сигурно трябва да я приберем вкъщи :x
Малкият ни син не изпитва особена любов към домашния котарак, нооооо хитрушата не се отдели от него като го видя. Амиииииии познайте кой искаше да я вземе даже и в леглото през нощта.

gevkati
Кана кафе
Регистриран: нед фев 03, 2013 1:10 pm

Мнение от gevkati » вт юни 12, 2018 12:02 pm

Дааааа, такива са, оплитат те с едни мрежи и няма измъкване! Обичаш и прощаваш, и глезиш! Въртят ти се в краката и мъркат, а всъщност си те въртят на къс мустак !

Отговори

Върни се в “Домашни любимци и зоосвят”