Препарати за дома

За всякакви дискусии свързани с дома, уюта, дизайна и подредбата на дома.
Публикувай отговор
Аватар
mucunka
Кафе машина
Мнения: 3128
Регистриран на: Ное 29, '09, 18:57
Местоположение: София,Световрачене
Дал благодарност: 19 пъти
Получил благодарност: 33 пъти

Re: Препарати за дома

Мнение от mucunka »

Основното-не остават бели петна от неразтворен препарат.Второ-переш без предпране, правиш икономия на ток,криза е...И аз бях предубедена,но опредлено съм доволна.Колкото до това,че не са изместили гранулирания, си мисля,че ние,българите,трудно приемаме новото,много сме недоверчиви.
АКО ИСКАШ ДА СЕ ПОЧУВСТВАШ БОГАТ,ПРОСТО ПРЕБРОЙ ВСИЧКИТЕ СВОИ НЕЩА,КОИТО НЕ СИ КУПИЛ С ПАРИ.
http://mucun72.snimka.bg/daily/dostignata-mechta.752721
моите цветя
моите гоблени
dal

Re: Препарати за дома

Мнение от dal »

абе не е ли ти да пориш торба енд парфюм , да фърчи шарена гранула и мария да се блещи от плика и да мирише на гипсиран изпран змей и по земята да се сипне така хлъзгаво и котката да кихне 4 пъти и накрая черното да има тук там бяло-не си прал :hmmm: :mrgreen:

Нелчо , отчайваща работа , освен че готвиш и че си умна и хубава и от битова химия разбираш , начи си и маниак-чистофайник -вече мисля че си някакъв експеримент за жената на бъдешщето , РУСА и с диференциран подход -аз ползвам веро бинго меглио имускул за джам. И "Теми" :mrgreen: :liubov: :hihihi:
Аватар
nel4o
Баш кафе майстор
Мнения: 2554
Регистриран на: Ное 23, '09, 21:38

Re: Препарати за дома

Мнение от nel4o »

Нищо им няма на гранулираните. Правилото е - колкото по едра гранула - толкова по-качествен е прахът. Ако се дозират правилно и не са 1/3 шлака, пясък и прочие :mrgreen: , не остават по дрехите. Еднакво добре перат. :nod: Виж има прахове, дето ти скапват гумите на пералнята ама това е друга тема :twisted:
кирилица не е на съседа Киро жена му...

http://raphaelholisticjewelry.com/
Аватар
greeneyed
Чист кофеин
Мнения: 9994
Регистриран на: Ное 30, '09, 15:11
Местоположение: 550 м н.в., в полите на Средна гора
Дал благодарност: 459 пъти
Получил благодарност: 871 пъти

Re: Препарати за дома

Мнение от greeneyed »

Виж, това за големината на гранулите не го знаех, но го потрържавам, като имам предвид следното- аз купувам само персил, произведен в Германия / код 40..../, гранулките са около 1,5-2 мм, по-големи са от обичайните размери, пере идеално, никакви бели петна или неизпрани петна, спазвам акуратно дозировката. Въпросът е , че сега купих от марката DM / магазини за човека/ течен препарат, но не мога да правя изводи от 5 пранета. А една каруца като върви добре, конете не се сменят , нали? ;)
Дал, да те светна - ТЕМА са с най-много шлака , не си правят парите въобще, разкарай ги. :mrgreen:
Последно промяна от greeneyed на Сеп 16, '10, 21:58, променено общо 1 път.
Не искайте много- не можете да му платите цената... Ванга

моите цветя
dal

Re: Препарати за дома

Мнение от dal »

greeneyed написа:Виж, това за големината на гранулите не го знаех, но го потрържавам, като имам предвид следното- аз купувам само персил, произведен в Германия / код 40..../, гранулките са около 1,5-2 мм, по-големи са от обичайните размери, пере идеално, никакви бели петна или неизпрани петна, спазвам акуратно дозировката.
Дал, да те светна - ТЕМА са с най-много шлака , не си правят парите въобще, разкарай ги. :mrgreen:
ми глупости съм писала , с още по голям боклук работим , със савекс :D :D
р.р. наистина се нуждая от съвет
бяла естествена кожа диван , с какво да чистя ? до сега съм пробвала с астониш и разни спец препарати , не съм доволна
работим с гъба топла вода и малко веро , дава добър ефект но знам че не е правилно заради кожата
за памучни тампончета да не говорим , трябва нещо дето отхвърля работа и не е пипкаво , диваните са на "г" и са всяка посока по 3 метра на 108 см ширина :hmmm: имат и облегалки и възглавници :snif: имам и котка
Аватар
nel4o
Баш кафе майстор
Мнения: 2554
Регистриран на: Ное 23, '09, 21:38

Re: Препарати за дома

Мнение от nel4o »

Котката не пречи :mrgreen: Я си чисти от каквото си най-доволна - сапун (ако имаш селски - екстра), вода и т.н. После какъвто и да е препарат за кожа - за да я подхрани и полира, забърсваш с голямата кърпа и толкоз. :nod: Без тампони и памуци :mrgreen:
кирилица не е на съседа Киро жена му...

http://raphaelholisticjewelry.com/
dal

Re: Препарати за дома

Мнение от dal »

nel4o написа:Котката не пречи :mrgreen: Я си чисти от каквото си най-доволна - сапун (ако имаш селски - екстра), вода и т.н. После какъвто и да е препарат за кожа - за да я подхрани и полира, забърсваш с голямата кърпа и толкоз. :nod: Без тампони и памуци :mrgreen:
отдъхнах си... :hihihi: :lol:
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: Препарати за дома

Мнение от bouquet »

За тапицерия от естествената кожа е добре да се маже с крем, така че ако имаш някой поизостанало тоалетно мляко или балсам за тяло...добре ще се отрази :dovolen:
А иначе исках да споделя, че съм доволна от течния прах Савекс за цветноИзображение
Търся добри хора
Аватар
nel4o
Баш кафе майстор
Мнения: 2554
Регистриран на: Ное 23, '09, 21:38

Re: Препарати за дома

Мнение от nel4o »

Изпери си дрехите още 20 пъти с него и пак сподели дали си доволна :mrgreen:
кирилица не е на съседа Киро жена му...

http://raphaelholisticjewelry.com/
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: Препарати за дома

Мнение от bouquet »

Защо? Какво ще им стане? Само веднъж го ползвах, кажи докато не е станало късно :hmmmmmm:
Търся добри хора
Публикувай отговор

Обратно към “Дом, дизайн, домакинство”