Параван/душ кабина

За всякакви дискусии свързани с дома, уюта, дизайна и подредбата на дома.
Аватар
mihaela123
Kъсо кафе
Мнения: 60
Регистриран на: Авг 16, '15, 18:28
Местоположение: Shumen

Параван/душ кабина

Мнение от mihaela123 »

Здравейте! От няколко дни имам колебания. Много се чудя дали да си взема параван или душ кабина. Кое от двете според вас има повече плюсове? Знаете ли магазин, където да правят душ кабини/паравани по поръчка?
Аватар
dancheto
Кафе машина
Мнения: 4878
Регистриран на: Фев 24, '11, 08:48
Местоположение: хасково
Дал благодарност: 10 пъти
Получил благодарност: 8 пъти

Re: Параван/душ кабина

Мнение от dancheto »

Душ кабината ти е готова и е удобство, но с времето поддушовото корито ще се смачка и ще започне да се чупи...ако решиш да слагаш душ кабина задължително си сложи под поддушовото корито теракот и там да имаш, защото един ден като сменяш или махаш душ кабината ще издирваш от същите плочки които ти са на пода, но няма да ги има защото постоянно излизат нови модели и старите отпадат.....това ти е съвет понеже съм в този бранш и виждам какво търсят при нас хората, издирват от същите плочки, но те вече не ги произвеждат... или ако майстора не иска да слага отдолу под коритото плочки си ги купи все пак, един ден да са готови като ти потрябват......иначе ако си направиш изцяло и пода с плочки, там където ще ти е душа и си решила да е параван, има вариант на фирма Фат - прагове в различни размери и цветове. Това е готова преграда която се лепи направо на пода върху плочките и отгоре върху нея или си слагат завеса или параван по поръчка....но предварително все пак трябва и там да имаш подов сифон за да се оттича водата.
Независим дистрибутор на АкваСорс
http://superhrani.myaquasource.net
http://superhrani.myaquasource.net/opportunity
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Параван/душ кабина

Мнение от Tanet »

Ние предпочетохме душ преграда и стана доста практично. Преградата струваше 520лв. Ето така се получи.

Изображение

Изображение
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4867
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 306 пъти
Получил благодарност: 266 пъти

Re: Параван/душ кабина

Мнение от Di_Va »

Танче, много хубаво е станала, а предполагам е практично и удобно и за ползване, и за поддръжка!
Михаела, аз горещо ти препоръчвам параван или някаква преграда, с душ кабините сме имали само проблеми, едната дори е демонтирана вече :mrgreen: . Според мен, от практична гледна точка, душ преградата е по-добрият вариант, а от естетична - също :dovolen: !
Аватар
patrisiq22
Kъсо кафе
Мнения: 93
Регистриран на: Авг 19, '15, 18:28
Местоположение: Sofia

Re: Параван/душ кабина

Мнение от patrisiq22 »

Аз също те съветвам да си купиш параван. В ....... предлагат паравани по поръча. Определено параванът е по-добрият избор, по-удобно е и лично според мен е по-просторно.
Последно промяна от Anonymous на Авг 28, '17, 21:57, променено общо 1 път.
Причина: линковете са с цел реклама
Аватар
mihaela123
Kъсо кафе
Мнения: 60
Регистриран на: Авг 16, '15, 18:28
Местоположение: Shumen

Re: Параван/душ кабина

Мнение от mihaela123 »

Поръчахме параван. Надявам се да сме направили правилния избор :)
Публикувай отговор

Обратно към “Дом, дизайн, домакинство”