Домакински електроуреди, какви и от къде ?

За всякакви дискусии свързани с дома, уюта, дизайна и подредбата на дома.
alexalex12
Кафевар/ка/
Мнения: 721
Регистриран на: Май 8, '13, 13:33
Дал благодарност: 1 път

Re: Домакински електроуреди, какви и от къде ?

Мнение от alexalex12 »

Със здраве да си я ползваш! :D
Аватар
къщичка
Кафе машина
Мнения: 4940
Регистриран на: Ное 6, '13, 12:46
Местоположение: с. Николово, Русенско
Дал благодарност: 121 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Домакински електроуреди, какви и от къде ?

Мнение от къщичка »

Донче, да ти е честита и безаварийна!
Донка Тодорова
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1314
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:11
Дал благодарност: 183 пъти
Получил благодарност: 92 пъти

Re: Домакински електроуреди, какви и от къде ?

Мнение от Донка Тодорова »

Къщичке,alexalex, благодаря ви!Дано! :stiskam: За вас :tzvetentze:
calan_ral
Kафенце
Мнения: 2
Регистриран на: Ное 23, '16, 14:00

Re: Домакински електроуреди, какви и от къде ?

Мнение от calan_ral »

Здравейте,Не купувайте нищо от фирма ЗАРА ЕС ТРЕЙД!!! Наскоро си закупих пералня Уърлпул втора ръка, която дойде с гаранция за една година. Разбира се се развали, пaднa и двa пъти peмъĸa, a нaĸpaя зaпoчнa дa тpaĸa пo вpeмe нa цeнтpoфyгaтa и тoтaлнo cпpя дa paбoти. Идваха да я оправят два пъти, но на третия започнаха проблемите. вече повече от месец ме лъжат, че ще дойдат да я оправят. Последния път като ги попитах докога ще ме разиграват, ми отговориха: "И АЗ НЕ ЗНАМ КАКВО ДА КАЖА" И МИ ЗАТВОРИХА ТЕЛЕФОНА. Вече не ми и отговарят на повикванията. Така че не купувайте нищо от фирма ЗАРА ЕС ТРЕЙД!!! От друга фирма разбрах, че ремонта, от който се нуждае пералнята е сериозен и за това не искат да дойдат, въпреки че е в гаранция!
calan_ral
Kафенце
Мнения: 2
Регистриран на: Ное 23, '16, 14:00

Re: Домакински електроуреди, какви и от къде ?

Мнение от calan_ral »

calan_ral написа:Здравейте,Не купувайте нищо от фирма ЗАРА ЕС ТРЕЙД!!! Наскоро си закупих пералня Уърлпул втора ръка, която дойде с гаранция за една година. Разбира се се развали, пaднa и двa пъти peмъĸa, a нaĸpaя зaпoчнa дa тpaĸa пo вpeмe нa цeнтpoфyгaтa и тoтaлнo cпpя дa paбoти. Идваха да я оправят два пъти, но на третия започнаха проблемите. вече повече от месец ме лъжат, че ще дойдат да я оправят. Последния път като ги попитах докога ще ме разиграват, ми отговориха: "И АЗ НЕ ЗНАМ КАКВО ДА КАЖА" И МИ ЗАТВОРИХА ТЕЛЕФОНА. Вече не ми и отговарят на повикванията. Така че не купувайте нищо от фирма ЗАРА ЕС ТРЕЙД!!! От друга фирма разбрах, че ремонта, от който се нуждае пералнята е сериозен и за това не искат да дойдат, въпреки че е в гаранция!
Фиpмaтa oтгoвapя нa нoмepa 0896339812, 0878353711, 0878370420, a aз ce cвъpзвax c 0886264318 Kиpил Ивaнoв c oфиc в ж.ĸ. Лeвcĸи г
httрѕ://реrаlnі.wоrdрrеѕѕ.соm/%D0%В7...А%D1%82%D0%В8/
нo имaт и oбяви в оlх, bаzаr и дp
Deleted User 2919

Re: Домакински електроуреди, какви и от къде ?

Мнение от Deleted User 2919 »

За Варна бих могла да препоръча майстор, идва в къщи, прави качественно, бързо и евтино.Живее во Владиславово.
Аватар
kukuriak
Двойно кафе
Мнения: 179
Регистриран на: Апр 2, '13, 18:14
Местоположение: Световрачене

Re: Домакински електроуреди, какви и от къде ?

Мнение от kukuriak »

Развали ми се хладилник с фризер и сега трябва да купувам нов.Давайте съвет от къде и какъв?!Старият беше Bosh,но сега цените са космически.Трябва ми хладилник с долен фризер,поне 3 чекмеджета.
Донка Тодорова
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1314
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:11
Дал благодарност: 183 пъти
Получил благодарност: 92 пъти

Re: Домакински електроуреди, какви и от къде ?

Мнение от Донка Тодорова »

kukuriak написа:Развали ми се хладилник с фризер и сега трябва да купувам нов.Давайте съвет от къде и какъв?!Старият беше Bosh,но сега цените са космически.Трябва ми хладилник с долен фризер,поне 3 чекмеджета.

Преди 2 години решихме този проблем с покупката на AEG / долен фризер с 3 чекмеджета/ от Техномаркет Ст. Загора. Не помня точната цена - около 800-900 лева. До сега съм много доволна, но все пак са минали само 2 години.
Аватар
Asarina
Кафе машина
Мнения: 3940
Регистриран на: Мар 31, '13, 16:23
Местоположение: София - Лобош
Дал благодарност: 2 пъти

Re: Домакински електроуреди, какви и от къде ?

Мнение от Asarina »

LIEBHERR имат няколко модела с фризер с 3 чекмеджета. Само си избираш размери. В Технополис ги има. Ако пазаруваш онлайн е по-евтино. В Техномаркет също ги има.
Аватар
kukuriak
Двойно кафе
Мнения: 179
Регистриран на: Апр 2, '13, 18:14
Местоположение: Световрачене

Re: Домакински електроуреди, какви и от къде ?

Мнение от kukuriak »

Благодаря ви момичета,сега чета и ще избирам. :tzeluvka:
Публикувай отговор

Обратно към “Дом, дизайн, домакинство”