Домакински електроуреди, какви и от къде ?

За всякакви дискусии свързани с дома, уюта, дизайна и подредбата на дома.
Deleted User 2919

Re: Домакински електроуреди, какви и от къде ?

Мнение от Deleted User 2919 »

За Варна бих могла да препоръча майстор, идва в къщи, прави качественно, бързо и евтино.Живее во Владиславово.
Аватар
kukuriak
Двойно кафе
Мнения: 179
Регистриран на: Апр 2, '13, 18:14
Местоположение: Световрачене

Re: Домакински електроуреди, какви и от къде ?

Мнение от kukuriak »

Развали ми се хладилник с фризер и сега трябва да купувам нов.Давайте съвет от къде и какъв?!Старият беше Bosh,но сега цените са космически.Трябва ми хладилник с долен фризер,поне 3 чекмеджета.
Донка Тодорова
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1305
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:11
Дал благодарност: 130 пъти
Получил благодарност: 63 пъти

Re: Домакински електроуреди, какви и от къде ?

Мнение от Донка Тодорова »

kukuriak написа:Развали ми се хладилник с фризер и сега трябва да купувам нов.Давайте съвет от къде и какъв?!Старият беше Bosh,но сега цените са космически.Трябва ми хладилник с долен фризер,поне 3 чекмеджета.

Преди 2 години решихме този проблем с покупката на AEG / долен фризер с 3 чекмеджета/ от Техномаркет Ст. Загора. Не помня точната цена - около 800-900 лева. До сега съм много доволна, но все пак са минали само 2 години.
Аватар
Asarina
Кафе машина
Мнения: 3940
Регистриран на: Мар 31, '13, 16:23
Местоположение: София - Лобош
Дал благодарност: 2 пъти

Re: Домакински електроуреди, какви и от къде ?

Мнение от Asarina »

LIEBHERR имат няколко модела с фризер с 3 чекмеджета. Само си избираш размери. В Технополис ги има. Ако пазаруваш онлайн е по-евтино. В Техномаркет също ги има.
Аватар
kukuriak
Двойно кафе
Мнения: 179
Регистриран на: Апр 2, '13, 18:14
Местоположение: Световрачене

Re: Домакински електроуреди, какви и от къде ?

Мнение от kukuriak »

Благодаря ви момичета,сега чета и ще избирам. :tzeluvka:
Аватар
sendi1966
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1195
Регистриран на: Апр 7, '13, 12:17
Местоположение: Хасково

Re: Домакински електроуреди, какви и от къде ?

Мнение от sendi1966 »

Аз съм много доволна от LIEBHERR.Моят е с две чекмеджета.Седем години нямам никакви проблеми.Горещо препоръчвам.
Аватар
mihaela123
Kъсо кафе
Мнения: 60
Регистриран на: Авг 16, '15, 18:28
Местоположение: Shumen

Re: Домакински електроуреди, какви и от къде ?

Мнение от mihaela123 »

kukuriak написа:Развали ми се хладилник с фризер и сега трябва да купувам нов.Давайте съвет от къде и какъв?!Старият беше Bosh,но сега цените са космически.Трябва ми хладилник с долен фризер,поне 3 чекмеджета.
С какъв бюджет разполагаш? Моят хладилник с фризер AEG S 53620 CSX2 поръчах преди близо година от ........... . Цената му беше около 700-800 лева, не мога да ти кажа с точност. Доволна съм от него. Хубаво е, че е с цели 5 години гаранцията, така няма да се притесняваш да не му стане нещо и прочие.
Аватар
Марта
Kъсо кафе
Мнения: 94
Регистриран на: Мар 16, '16, 20:25
Дал благодарност: 26 пъти

Re: Домакински електроуреди, какви и от къде ?

Мнение от Марта »

kukuriak написа:Развали ми се хладилник с фризер и сега трябва да купувам нов.Давайте съвет от къде и какъв?!Старият беше Bosh,но сега цените са космически.Трябва ми хладилник с долен фризер,поне 3 чекмеджета.
https://www.emag.bg/hladilnici-frizeri/ ... ype=filter :stiskam:
DonikaN95
Kафенце
Мнения: 5
Регистриран на: Апр 28, '23, 11:24

Re: Домакински електроуреди, какви и от къде ?

Мнение от DonikaN95 »

Здравейте, минавам да споделя впечатление от ютията, с която се сдобих като подарък. Да си призная честно гладенето не ми е никак приятно като процес, но с тази ютията нещата може би ще се променят, хаха. :D Със сигурност, ютията си върши работата страхотно, когато бързате сутрин. Лесна е за управление и използване, буквално се плъзга по тъканите и функцията за пара е невероятно мощна.
Аватар
Неделя
Кафевар/ка/
Мнения: 878
Регистриран на: Сеп 9, '16, 13:41
Местоположение: Стара Загора
Дал благодарност: 62 пъти
Получил благодарност: 69 пъти

Re: Домакински електроуреди, какви и от къде ?

Мнение от Неделя »

DonikaN95 написа: Май 3, '23, 13:55 Здравейте, минавам да споделя впечатление от ютията, с която се сдобих като подарък. Да си призная честно гладенето не ми е никак приятно като процес, но с тази ютията нещата може би ще се променят, хаха. :D Със сигурност, ютията си върши работата страхотно, когато бързате сутрин. Лесна е за управление и използване, буквално се плъзга по тъканите и функцията за пара е невероятно мощна.
ТЯ ТАЗИ САМИЧКА ТРЯБВА ДА ГЛАДИ...ЗА ТЕЗИ ПАРИ
ТОВА МАЛКО НА РЕКЛАМКА МИ ПРИЛИЧА, А? ;)
Публикувай отговор

Обратно към “Дом, дизайн, домакинство”