''Биташко'' течение на вехтошарите

За всякакви дискусии свързани с дома, уюта, дизайна и подредбата на дома.
Публикувай отговор
Аватар
ln_none
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1044
Регистриран на: Мар 30, '15, 10:06
Местоположение: Сахара
Получил благодарност: 385 пъти

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от ln_none »

Тези шкафчета са талашит май и със шкурене няма да стане хубав плот :hmmm: Обаче винаги може да им сложиш друг дървен отгоре.

Девойки, имам за подаряване два комплекта дървени крака, около 50 см. това са едните, другите са почти същите.

Изображение

и три броя индустриални крушки (големи). Нямам къде да ги пробвам, гледах една - видимо е здрава. Ако някой има интерес ще прегледам и другите.

Изображение
Аватар
ln_none
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1044
Регистриран на: Мар 30, '15, 10:06
Местоположение: Сахара
Получил благодарност: 385 пъти

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от ln_none »

:daaa: Краката бидоха пожелани и на лични, така че за теб тези, а втория комплект - за свенливата съфорумка ;)
klear312
Кафе с мляко
Мнения: 234
Регистриран на: Фев 27, '15, 21:29
Местоположение: стара загора

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от klear312 »

Здравейте, някой от Бургас и околията да знае дали има битак за стари вещи наоколо
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 708 пъти
Получил благодарност: 1478 пъти

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от Гео, граф »

Не, не мога да не споделя, че вече ще се пръсна откъм гърба от кеф :D ! Купих си кухненски бюфет. Не че ми трябваше, обаче като го видях, клекавиците ми омекнаха, а през нощта го сънувах, сериозно ви казвам. Аз мъж не съм сънувала, само китки и бюфети - сърдечния мускул ми се сцепи на шеснайсе от любоф :sbrokenheart: ... Побутвам, пощипвам Шефа, а оттука, а оттам, телефона със снимката му завирам в лицето, крем карамел му правя, но като му казах, че съм го сънувала, рипна и вика: ''Ставай, отиваме да го вземем!'' И ето го красавеца ми, накипрен с порцелановия комплект от Алекс :liubov:. Силве, виждаш ли твоите подаръци :tzvetentze: :

Изображение

Изображение

Аранжиран с котка :mrgreen:

Изображение

Нищо не съм му правила. Засега. Само го почистих и подредих. Ще му се порадвам някое време в тоя вид, после ще го работя, не съм измислила още как. Но най-интересното е, че на другата сутрин Шефа влиза в кухнята и казва: ''Как досега сме живели без бюфет, акъла не ми го побира!'' И не се бъзикаше както обикновено.

И една лампа с месингова стойка за хола си взех. Тя пък се оказа същия цвят като пердетата ми. СлучаЕност сигур :scool:

Изображение

Изображение

Ох, изфуках се :ieeee: :ieeemyzh: :ieeee: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от clock »

Гео, страхотни покупки! Няма нищо случайно на тоя свят! Твои са си били!
Бюфетът е уникален! И аз откакто се помня си мечтая за такъв.
Дълги години да те радват и да ти служат! А бюфета, ето, даже вече си има история!
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от Еличка »

Оххх, Гео, някак ми олекна, като ти чета вълненията и го гледам на снимките.... Бижу е! Много да ви радва! :potekoha:
Точно до мен откриха антикварен магазин с испански мебели. Лиги ми текат. Имаше една тоалетка за гримиране - с едни извити крачета, дърворезба, с едни миньонски чекмедженца, огледалото ѝ пак дърворезба, абееее :eeeh: И аз я сънувах, но разумно осъзнах, че единственото свободно място, дето мога да я туря, е моята половина от спалнята. Добре че онзи ден видях как един мъж гордо я изнася на части.
Сега съм някак по-спокойна, че поне друга формна душа ще спи блажено!
П. П. Не бих му сменила по никакъв начин фацата на тоз бюфет. За мен е идеален.
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
wenche

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от wenche »

Бюфетът е нещо много важно, не може без бюфет. Ха честит да ти е и не бързай да го подхващаш с четката, много е хубав така !
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от milena02 »

Лелееее, Гео! Аз, само да го докопам, не само ще го сънувам! Любов ще правя с този бюфет! Деца ще му родя! Той мъжът ти затова ти го е купил - да не му изневериш с него. Божествен е бюфетът! Как така "Нищо не съм му правила. Засега" Ти към любовниците си така ли се отнасяш?!
Публикувай отговор

Обратно към “Дом, дизайн, домакинство”