''Биташко'' течение на вехтошарите

За всякакви дискусии свързани с дома, уюта, дизайна и подредбата на дома.
Публикувай отговор
Аватар
shoshy
Баш кафе майстор
Мнения: 2931
Регистриран на: Мар 30, '11, 16:09
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 3 пъти
Получил благодарност: 5 пъти

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от shoshy »

Еличка, много интересни неща по снимките!
Дали имат он-лайн магазин? Хареса ми шкафчето на предпоследната снимка.
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от Еличка »

Здравей, Шоши! Доколкото знам нямат... Погледнах сега в моите снимки, че качено вече тук много не личи - цената му е 250 лв. Ако искаш, мога да прескоча нещо да питам, да премеря. Ще ти пусна и телефон на момичето на ЛС.
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2582
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 735 пъти
Получил благодарност: 710 пъти

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от Lalel4e »

Брях, вий тука май много цените антики...
С риск да бъда нападната, ще покажа ММ как на е обзавел... :lol:
Снабдяването, подредбата и поддръжката са изцяло негово дело.
Снимките са от преди две години, когато вкъщи все още имаше къде да се стъпи... :lol: :lol: :lol:

Изображение

Изображение

Пък ако знаете колко има за продажбааа... :stmi: Трябва да се напъна да ви снимам някои неща :stongue:
Аватар
shoshy
Баш кафе майстор
Мнения: 2931
Регистриран на: Мар 30, '11, 16:09
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 3 пъти
Получил благодарност: 5 пъти

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от shoshy »

Еличка, благодаря за предложението и за телефона :tzvetentze: !

Lalei4e, давай снимки! Да помогнем за освобождаване на мястото ;) .
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от clock »

:potekoha: Лалелче, направо паднах! :shock: И без думи останах!
Мен ще ме е страх да седна или да докосна тия мебели :shock: А лампите! Ах, лампите! :potekoha: Особено оная с розовите къдрички!
Като се освестя ще пиша пак! А ти наистина качи още някоя снимка, моля те!
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10105
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 366 пъти
Получил благодарност: 1020 пъти

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от МГХ »

Lalel4e, ами то това е като магазин. Красиви са, но... много. Как почиствате толкова неща и как децата не чупят? У нас се рита топка и се влиза с ролери.
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от milena02 »

Лалелче, мен пък силно ме впечатли една китара, която издайнически се подава изпод бюфета! Артист човек е мъжът ти явно. Остави го да твори на воля! Ако имаш време да му бършеш праха, идеално е всичко! Аз имам една колекция от стар порцелан и това ми е най-кошмарната част от основното почистване на къщата - да измия и подсуша всичките там кошнички, вазички, кравички и солнички.
Аватар
scleri
Кафе машина
Мнения: 3883
Регистриран на: Юли 10, '10, 13:14
Дал благодарност: 49 пъти
Получил благодарност: 268 пъти

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от scleri »

Алооо, момичета. Оспамихте хубавата тема. Я погледнете заглавието - Битак.
Туй дето ни го показвате тия дни аз го виждам наредено на прашните лавици на някое антикварно магазинче някъде по малките улички на Монмартър.
Имайте малко милост. Лишавате добрите хора от нормален сън с тия красоти дето ги показвате.
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2582
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 735 пъти
Получил благодарност: 710 пъти

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от Lalel4e »

milena02 написа: Ное 20, '18, 21:42 ...Ако имаш време да му бършеш праха, идеално е всичко!
МОЛЯЯЯ?? :lol: :lol: :lol:
Да му бърша праха?!
Нещата са по-идеални от това, Миленка - той си го бърше сам! :mrgreen:
Под предтекст, че може нещо да счупя/повредя... :stongue:

За децата... истинско чудо е, да, особено големия, който беше... самородно пипало. НО през всичките тези години имаме само едно счупено не много ценно стъкло за лампа. Представете си за каква дресировка става въпрос! :lol: :lol: :lol:
Футбол се играеше в детската от време на време не за друго, а защото нямаше къде да се стъпи. Веднъж, след като оправихме стаята, така се развилняха, че се принудих да изсипя обратно кашона с всички играчки на килима, за да се спрат :lol: :lol:
Абе луда работа отвсякъде... :shock:

Днес ми беше много изморителен ден, големия (онова същото необуздано пипало) спечели първа награда на един национален конкурс за детски плакат и имахме много емоции... друг път ще се хваля по-определено, а тия дни ще се пробвам да направя малко снимки. Има нужда от освобождаване на място, да - вкъщи се върви в колона по един странично и с прескачане :svekurva:

Китарата е пълен боклук, но имаме още две, които били ценни (нищо не разбирам), ако някой се интересува, ще докладвам повече за тях.

...чудя се дали има друго семейство във форума с три коли, две каруци, седло и нито един кон... :lol:
Мдааам, ММ това лято си купи собствена каручка, щот не му давам мойта, ама нещо много му хареса и сега не ще да я продава, даже иска да му я "изписвам"... :lol: :lol: :lol:

Изображение

Ей така я е влачил с колата през две села :lol: :lol: :lol:
Изображение

Не съм виждала подобна картинка - кола с каруца.. малее, а какъв звук... :lol: :lol: :lol:

Извинявам се, това последното беше малко спам, ама не се сдържах :mrgreen:
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от clock »

В Габрово, точно срещу автогарата, през булеварда, има един такъв антикварен магазин. Прозорците му не са мити сигурно откакто е отворил врати, а аз го знам от години - сигурно са 15 - 20. Чак миналата година се престраших да влезна и....... Ами то си е друг свят! Нищо, че повечето неща (експонати щях да кажа ) са с вековен прах по тях. Това даже разпалва фантазията. Харесах си един сервиз за боле, с прекрасна кристална купа и още по - прекрасен кристален черпак. Не успях да си го позволя, но винаги са ме привличали творенията от други епохи!

Лалелче, трябва да се запознаете с Любознателна и НМ :nod: И тя каручка изрисува. И не само.
Публикувай отговор

Обратно към “Дом, дизайн, домакинство”