''Биташко'' течение на вехтошарите

За всякакви дискусии свързани с дома, уюта, дизайна и подредбата на дома.
Публикувай отговор
marka
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1968
Регистриран на: Окт 15, '13, 14:31
Дал благодарност: 184 пъти
Получил благодарност: 153 пъти

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от marka »

Склери, темата е за "вехтошарите". Мебелите за които пиша са мебели, както е прието в България да се казва, втора употреба. Има много интересна поредица /поне за мен/ по Дискавъри "Ловци на находки". Та там купуват и препродават мебели и предмети "втора употреба". Освен добрата изработка е важно и това, че това са мебели и предмети с история.
Многократно съм посещавала магазина от който е купила бюфета Гео. Там се предлагаха мебели и разни други неща, втора употреба, доколкото знам от Германия. В къщи имам чамови мебели, а мои познати си правиха мебелите от дъб, по поръчка в Троян, но тези, макар и втора употреба за мен са по качествени. Ти говориш за уникати, но бюфета не е уникат. Разликата е в детайлите, в изработката. И да, цените на които се предлагат са съвсем достъпни.
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от Еличка »

Оооох, Идич! Да! Това е - ти със снимките говориш, аз съм многословна, прекалявам... И с думи, и с многоточието (слабост ми е). Обичам да говоря, обичам и точките!
Мия, аз не живея от 20 години в София (за което съм щастлива)... Утре ще ги помоля съседите да снимам мебелите. Не знам дали ще съм добър фотограф, но.... страхотно е!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от Еличка »

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Ето някои неща от магазина. В момента били на път за ново зареждане. Имали и склад в София, но там няма човек всеки ден. Само прехвърляли стоката от там и отваряли, когато някой им се обади. Момичето е много отзивчиво. Каза, че може да снима разни неща, ако някой се интересува от нещо.
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15871
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 836 пъти
Получил благодарност: 1686 пъти

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от Гео, граф »

Еличка написа: Ное 16, '18, 13:01 ... Ето някои неща от магазина...


Ох! :o :shock:.............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Изображение

.................................................................................................................................................................................................

Еличе, това твойто беше удар в бъбреците :sdull: ... Трябва ми малко време, за да се осеферя..............
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
mileni
Чист кофеин
Мнения: 5149
Регистриран на: Ное 30, '09, 14:43
Дал благодарност: 229 пъти
Получил благодарност: 82 пъти

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от mileni »

Невероятни неща има в този магазин!
Моля за телефона на лични
Размечтах се
Ида,прекрасни неща показваш пак!
Пусни хляба си по водата и ще го намеpиш не след много дни.
http://mileni.snimka.bg/flowers/lyato-2013.762771" onclick="window.open(this.href);return false;
https://picasaweb.google.com/101763371167451658448/201502" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от Еличка »

Аз защо на другата страна се въртя, като излизам да пуша, Гео! Знаеш ли какво ми е
:nod: Ей сега ще прескоча да го взема от момичето, Милени. По-добре да ти дам направо нейния, че да не съм посредник. Дано си намериш нещо мечтано!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15871
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 836 пъти
Получил благодарност: 1686 пъти

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от Гео, граф »

И софийския телефон, моля! Този часовник... :sbrokenheart:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от Еличка »

Гео, ще ти пусна и на теб телефона. Взех го. Той им е служебния, така че
Този часовник е наистина.....
Гледам, че са продали някои находки, но пък нови ще зареждат, а в склада в София имали доста неща.
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15871
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 836 пъти
Получил благодарност: 1686 пъти

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от Гео, граф »

Еличка написа: Ное 16, '18, 13:49 ... а в склада в София имали доста неща.
Е ся станА страшно Изображение ............
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от Еличка »

Хахаааааааа, укроти се, жено! Нали сега купи бюфет и лампа... :ufff:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Публикувай отговор

Обратно към “Дом, дизайн, домакинство”