Кухни

За всякакви дискусии свързани с дома, уюта, дизайна и подредбата на дома.
Публикувай отговор
Аватар
dancheto
Кафе машина
Мнения: 4882
Регистриран на: Фев 24, '11, 08:48
Местоположение: хасково
Дал благодарност: 10 пъти
Получил благодарност: 22 пъти

Re: Кухни

Мнение от dancheto »

roselover написа:Люб, сега е тъкмо за показване, докато още, не е станала за живеене ;) :D

Данче, аз просто не харесвам мивки с отцедник, за това си взех такава. Когато мия съдове, съм си купила нещо наподобяващо гевгир, но е с регулируеми дръжки и го закачвам на самото корито. Иначе имам съдомиялна, но естествено се налага да измия и нещо на ръка. Има и много хубави кошнички, които се закачат отвътре на шкафа и там се държат препаратите, парцалчетата и гъбите. Мисля да си взема такива.
Това е идея за гевгир с регулируеми дръжки, благодаря за идеята, ще се пообразовам на тая тема! :daaa: :nod:
Независим дистрибутор на АкваСорс
http://superhrani.myaquasource.net
http://superhrani.myaquasource.net/opportunity
GIOIA(Джоя)

Re: Кухни

Мнение от GIOIA(Джоя) »

Страхотна кухня!И стилна,и голяма..Мечта! :daaa:
Аватар
vasileva
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1548
Регистриран на: Май 9, '11, 23:47
Местоположение: ВАРНА

Re: Кухни

Мнение от vasileva »

прекрасна е кухнята, просторна, светла, с голяма мивка и в любимото ми бяло :daaa:
много стилна и функционална Поздравления :tzvetentze:

Данче, за гъбата може и нещо като това -
Изображение
Всичко ще бъде наред накрая, ако не е наред, значи това не е краят!
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 020&type=3" onclick="window.open(this.href);return false;
dal

Re: Кухни

Мнение от dal »

Здраве и радост! Поздравления! :daaa: На мен много ми хареса , всичко
Аз като видя изкъртени стени и настръхвам от кеф само щото ще е ново и чисто :nod:
roselover

Re: Кухни

Мнение от roselover »

dal написа: Аз като видя изкъртени стени и настръхвам от кеф само щото ще е ново и чисто :nod:
Е те за това говорим! И аз съм болна от същата лудост - настръхвам от кеф е точният израз, независимо дали става дума за стени или градини! :tzeluvka:

Дени абсолютно правилно предположение - това е кътчето за кафе, чай и други напитчици с по-висок градус. Шкафовете там са само за това.
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4891
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 350 пъти
Получил благодарност: 279 пъти

Re: Кухни

Мнение от Di_Va »

Чудесна кухня, със здраве и радост да я ползвате! И колко е просторна само!!! И аз искам още снимки да се порадвам на направеното от вас!
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10110
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 367 пъти
Получил благодарност: 1030 пъти

Re: Кухни

Мнение от МГХ »

roselover написа:
dal написа: Аз като видя изкъртени стени и настръхвам от кеф само щото ще е ново и чисто :nod:
Е те за това говорим! И аз съм болна от същата лудост - настръхвам от кеф е точният израз, независимо дали става дума за стени или градини! :tzeluvka:

Дени абсолютно правилно предположение - това е кътчето за кафе, чай и други напитчици с по-висок градус. Шкафовете там са само за това.
.страхотно :daaa:
Аватар
desi_slava
Баш кафе майстор
Мнения: 2775
Регистриран на: Дек 13, '09, 11:39
Местоположение: СеВлИеВо
Дал благодарност: 47 пъти
Получил благодарност: 116 пъти

Re: Кухни

Мнение от desi_slava »

Страхотна кухня,Розичке! :nod: Светла,просторна.....мечта :daaa:
bell

Re: Кухни

Мнение от bell »

Розе, голяма красота сте сътворили! Със здраве да ухае кухнята на вкусотии. Те хората за адреналин какви ли не приключения търсят, ама ние сме си криви, та и аз като видя разбити стени и голи тухли, висящи жици и все едно с парашут ще скачам от кеф какво ще се получи на финала :angel2:
Deleted User 1445

Re: Кухни

Мнение от Deleted User 1445 »

Розичке, страхотно е станало, поздравления за идеята и изпълнението :daaa: :tzeluvka:
Сега, мамче, е времето да се развихриш :angelche:
Публикувай отговор

Обратно към “Дом, дизайн, домакинство”