Стилове на обзавеждане и декорация

За всякакви дискусии свързани с дома, уюта, дизайна и подредбата на дома.
Публикувай отговор
denitsavm

Стилове на обзавеждане и декорация

Мнение от denitsavm »

http://www.bhg.com/decorating/decoratin ... 5639R394DQ" onclick="window.open(this.href);return false;

Много го обичам този сайт и редовно гледам с часове :dovolen: Линкът е към "тест" за вашия индивидуален стил на декорация и накрая като излезне какъв е има опция да си свалите инструкции в пдф- форат

ljuboznatelna: Слагам линк и към другата тема за интериор ИНТЕРИОРЕН ДИЗАЙН
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Стилове на обзавеждане и декорация

Мнение от calico »

Мерси Дени :liubov:
макар и да не разбирам английски с преводача успях да разбера че моя стил е селски, но изискан :lol: :lol:
"Държава френски
Вие се насочват към селски, но изискан стил, който се чувства комфортно и годен за живеене за семейства днес. Вашата версия на страната френски стил може да е селски (мисля, остъклени керамика и буци тъкани кошници) или по-изтънчен (мисля позлатени подробности). Така или иначе, шарени тъкани, като например toile, ивици, и перуника мотиви ще ви помогне да настроите тон. Включване на информация, като мазилка стени, ковано желязо акценти, и мебели, с резбовани детайли за стария свят вид".


ама да, тия примери от селския стил ми харесват
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
denitsavm

Re: Стилове на обзавеждане и декорация

Мнение от denitsavm »

Каликооо, селски, селски - ама това си е аристократичния Френски провинциален стил :nod: Един от най-красивите според мен... моят е същия, но англииски - котаж :dovolen:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Стилове на обзавеждане и декорация

Мнение от calico »

denitsavm написа:Каликооо, селски, селски - ама това си е аристократичния Френски провинциален стил :nod: Един от най-красивите според мен... моят е същия, но англииски - котаж :dovolen:
дай снимките от твоя да си сравним селските вкусове :mrgreen:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
denitsavm

Re: Стилове на обзавеждане и декорация

Мнение от denitsavm »

Всъщност каквото и да пробвах като комбинации на теста - модерен някакъв стил не излезна :hmmmmmm: Само този котаж, френския, традиционалистки, кънтри и някакъв Polished, който също е подобен на останалите ;) И градините не са им много различни :dovolen: Но пък всички са толкова близки до моят вкус :nod:
Аватар
dora
Баш кафе майстор
Мнения: 2444
Регистриран на: Ное 29, '09, 16:06
Местоположение: Сливен

Re: Стилове на обзавеждане и декорация

Мнение от dora »

Край връщам си се на село.
Натисках се тук щото не си знаех стила,но сега вече.... :lol:
Ей , селските девойки, ама стилът ви е ....разкошен/е по селски верно, ама пък в наше село ни се ареса/ :lol: :lol:
Леле, имам си всичко - и камина и куче и двор. :ieeee:
“Че съм умен – умен съм, но защо съм толкова красив?! Сигурно, защото съм скромен, а скромността краси човека.”
dal

Re: Стилове на обзавеждане и декорация

Мнение от dal »

некой да ми обясни какво трябва да правя , с линкове и думи прости :hihihi:
Аватар
dora
Баш кафе майстор
Мнения: 2444
Регистриран на: Ное 29, '09, 16:06
Местоположение: Сливен

Re: Стилове на обзавеждане и декорация

Мнение от dora »

Натискай където видиш червеничко. :lol:
“Че съм умен – умен съм, но защо съм толкова красив?! Сигурно, защото съм скромен, а скромността краси човека.”
Аватар
Elyza
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1717
Регистриран на: Сеп 15, '10, 23:18

Re: Стилове на обзавеждане и декорация

Мнение от Elyza »

Натискаш бутон "Старт" и отговаряш на въпросите, като маркираш изображението, което ти допада в общи линии. В случая с мадамите, подбираш стила на дрехите.
Не е много обективен теста, защото моя резултат е също "селски френски" стил, а аз тези интериори мога да ги понеса за едно кафе, но не и да живея в тях. Моя стил е "минимализъм", защото се съчетава с разхвърляната ми същност и въпреки нея в къщи изглежда почти подредено. :angelche:
Публикувай отговор

Обратно към “Дом, дизайн, домакинство”