''Биташко'' течение на вехтошарите

За всякакви дискусии свързани с дома, уюта, дизайна и подредбата на дома.
Потребителски аватар
ln_none
Виенско кафе
Регистриран: пон мар 30, 2015 10:06 am

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от ln_none » ср апр 25, 2018 12:06 pm

Тези шкафчета са талашит май и със шкурене няма да стане хубав плот :hmmm: Обаче винаги може да им сложиш друг дървен отгоре.

Девойки, имам за подаряване два комплекта дървени крака, около 50 см. това са едните, другите са почти същите.

Изображение

и три броя индустриални крушки (големи). Нямам къде да ги пробвам, гледах една - видимо е здрава. Ако някой има интерес ще прегледам и другите.

Изображение

Потребителски аватар
Lois
Кафе машина
Регистриран: пон авг 12, 2013 11:40 pm

Мнение от Lois » ср апр 25, 2018 8:59 pm

Пу за мен краката! :)

Потребителски аватар
ln_none
Виенско кафе
Регистриран: пон мар 30, 2015 10:06 am

Мнение от ln_none » чет апр 26, 2018 9:37 am

:daaa: Краката бидоха пожелани и на лични, така че за теб тези, а втория комплект - за свенливата съфорумка ;)

Потребителски аватар
Lois
Кафе машина
Регистриран: пон авг 12, 2013 11:40 pm

Мнение от Lois » чет апр 26, 2018 10:53 am

ок, става :)

klear312
Kъсо кафе
Регистриран: пет фев 27, 2015 10:29 pm

Мнение от klear312 » пет авг 10, 2018 9:44 am

Здравейте, някой от Бургас и околията да знае дали има битак за стари вещи наоколо

Потребителски аватар
Гео, граф
Наркоман
Регистриран: нед юли 25, 2010 11:54 pm

Мнение от Гео, граф » вт ное 13, 2018 6:13 pm

Не, не мога да не споделя, че вече ще се пръсна откъм гърба от кеф :D ! Купих си кухненски бюфет. Не че ми трябваше, обаче като го видях, клекавиците ми омекнаха, а през нощта го сънувах, сериозно ви казвам. Аз мъж не съм сънувала, само китки и бюфети - сърдечния мускул ми се сцепи на шеснайсе от любоф :sbrokenheart: ... Побутвам, пощипвам Шефа, а оттука, а оттам, телефона със снимката му завирам в лицето, крем карамел му правя, но като му казах, че съм го сънувала, рипна и вика: ''Ставай, отиваме да го вземем!'' И ето го красавеца ми, накипрен с порцелановия комплект от Алекс :liubov:. Силве, виждаш ли твоите подаръци :tzvetentze: :

Изображение

Изображение

Аранжиран с котка :mrgreen:

Изображение

Нищо не съм му правила. Засега. Само го почистих и подредих. Ще му се порадвам някое време в тоя вид, после ще го работя, не съм измислила още как. Но най-интересното е, че на другата сутрин Шефа влиза в кухнята и казва: ''Как досега сме живели без бюфет, акъла не ми го побира!'' И не се бъзикаше както обикновено.

И една лампа с месингова стойка за хола си взех. Тя пък се оказа същия цвят като пердетата ми. СлучаЕност сигур :scool:

Изображение

Изображение

Ох, изфуках се :ieeee: :ieeemyzh: :ieeee: !
"Човекът е като роман: до последната страница не знаеш как ще свърши.
Иначе и не би си струвало да го четеш"

Евгений Замятин

Снимките ми!

Потребителски аватар
clock
Кафеджия/Кафеджийка
Регистриран: пон сеп 19, 2016 1:31 am

Мнение от clock » вт ное 13, 2018 6:56 pm

Гео, страхотни покупки! Няма нищо случайно на тоя свят! Твои са си били!
Бюфетът е уникален! И аз откакто се помня си мечтая за такъв.
Дълги години да те радват и да ти служат! А бюфета, ето, даже вече си има история!
Изображение

Потребителски аватар
Еличка
Кафевар/ка/
Регистриран: пон мар 21, 2016 3:39 pm

Мнение от Еличка » вт ное 13, 2018 7:03 pm

Оххх, Гео, някак ми олекна, като ти чета вълненията и го гледам на снимките.... Бижу е! Много да ви радва! :potekoha:
Точно до мен откриха антикварен магазин с испански мебели. Лиги ми текат. Имаше една тоалетка за гримиране - с едни извити крачета, дърворезба, с едни миньонски чекмедженца, огледалото ѝ пак дърворезба, абееее :eeeh: И аз я сънувах, но разумно осъзнах, че единственото свободно място, дето мога да я туря, е моята половина от спалнята. Добре че онзи ден видях как един мъж гордо я изнася на части.
Сега съм някак по-спокойна, че поне друга формна душа ще спи блажено!
П. П. Не бих му сменила по никакъв начин фацата на тоз бюфет. За мен е идеален.
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."

Потребителски аватар
wenche
Баш кафе майстор
Регистриран: пон апр 22, 2013 12:56 pm

Мнение от wenche » вт ное 13, 2018 7:54 pm

Бюфетът е нещо много важно, не може без бюфет. Ха честит да ти е и не бързай да го подхващаш с четката, много е хубав така !

Потребителски аватар
milena02
Кафе машина
Регистриран: ср юни 13, 2012 4:35 pm

Мнение от milena02 » вт ное 13, 2018 8:44 pm

Лелееее, Гео! Аз, само да го докопам, не само ще го сънувам! Любов ще правя с този бюфет! Деца ще му родя! Той мъжът ти затова ти го е купил - да не му изневериш с него. Божествен е бюфетът! Как така "Нищо не съм му правила. Засега" Ти към любовниците си така ли се отнасяш?!

Потребителски аватар
mileni
Кафе машина
Регистриран: пон ное 30, 2009 3:43 pm

Мнение от mileni » вт ное 13, 2018 8:56 pm

Честита ти нова придобивка!
Чуден е бюфета !
Браво на Шефа,че ти сбъднал желанието!

Много са ти кипри и порцелановите съдинки,за подправки!
А Бела,сякаш винаги е била там :gush:
Пусни хляба си по водата и ще го намеpиш не след много дни.
http://mileni.snimka.bg/flowers/lyato-2013.762771" onclick="window.open(this.href);return false;
https://picasaweb.google.com/1017633711 ... 448/201502" onclick="window.open(this.href);return false;

Потребителски аватар
Asarina
Кафе машина
Регистриран: нед мар 31, 2013 4:23 pm

Мнение от Asarina » ср ное 14, 2018 12:38 am

Гео, много е хубав бюфетът! Няма нужда да го променяш! Честито00000000000000000000000000зц-0 ххххххххххххххххххххххххххххх(
Това последното е от моята котана - мина през клавиатурата :)
Ако са ти останали само две монети, похарчи едната за хляб, за да ти даде живот, а другата - за цвете, за да осмислиш живота си."

Потребителски аватар
milena02
Кафе машина
Регистриран: ср юни 13, 2012 4:35 pm

Мнение от milena02 » ср ное 14, 2018 9:50 am

Азаринке, ще пооспамя малко темата, обаче никога не подценявай редакторските способности на една котка! Изключително добра стилистична намеса е направила твоята. Морфологично е предала емоция, каквато е преценила, че липсва в текста. Моят котарак също е гениален стилист. Ако не му хареса статията, която съм писала цял ден, минава през клавиатурата и задължително натиска "delete". Понякога и рецензира разпечатани преводи посредством препикаването им. Също така бие с лапи монитора, ако ми е калпаво съчинението.

Потребителски аватар
Lalel4e
Виенско кафе
Регистриран: съб окт 21, 2017 6:11 pm

Мнение от Lalel4e » ср ное 14, 2018 10:06 am

Котките гохаресват и даже коментират по темата - каква по-голяма награда, Его!

:lol: :lol: :lol:

Обяснявам: Клавиатурата на лаптопа нещо не успява да ми проследи пръстите, та разменя буквите от време на време и се получи "Его" вместо "Гео", но реших да го оставя така за майтап :sgiggle: :sgiggle: :sgiggle:
:ovtza:

Потребителски аватар
Lalel4e
Виенско кафе
Регистриран: съб окт 21, 2017 6:11 pm

Мнение от Lalel4e » ср ное 14, 2018 10:08 am

milena02 написа:
ср ное 14, 2018 9:50 am
Азаринке, ще пооспамя малко темата, обаче никога не подценявай редакторските способности на една котка! Изключително добра стилистична намеса е направила твоята. Морфологично е предала емоция, каквато е преценила, че липсва в текста. Моят котарак също е гениален стилист. Ако не му хареса статията, която съм писала цял ден, минава през клавиатурата и задължително натиска "delete". Понякога и рецензира разпечатани преводи посредством препикаването им. Също така бие с лапи монитора, ако ми е калпаво съчинението.
Миленкааа, такъв дзвер вкъщи може да изтърпи само човек с велико чувство за хумор :lol: :lol: :lol:
:ovtza:

Отговори

Върни се в “Дом, дизайн, домакинство”