Детски му работи

Публикувай отговор
just

Re: Детски му работи

Мнение от just »

Подлудиха ме моите с тези Billa стикери ...

По принцип рядко пазаруваме от Била, затова и късно се включихме в явно популярната кампания (стикер албум с животни рекордьори) и съответно все още имаме много липсващи стикери. Има и 20-ина дублирани, които мога да разменя/подаря. Някой от вас събира(л) ли е с дечурлигата си тези стикери ?

Търсите ли все още някои от тях - може пък ние да ги имаме :stiskam:
Имате ли повтарящи се - за размяна, подаряване и пр. :angelche:
Аватар
marta
Кафе с мляко
Мнения: 277
Регистриран на: Апр 26, '11, 20:48
Местоположение: София

Re: Детски му работи

Мнение от marta »

Ще питам една приятелка с малко дете дали събират,
подсети ме да не забравя,
но ако и те събират, ще менкате :lol:
Изображение
just

Re: Детски му работи

Мнение от just »

Искам и тук най-сърдечно да благодаря на Лидка :liubov: , която взе много присърце молбата ми и съществено намали списъка с липсващите ни стикерчета. Дечковци са много щастливи :angelche:

Благодаря ти и на теб, Марта :tzvetentze:
marta написа: ако и те събират, ще менкате :lol:
С удоволствие ще разменям/подарявам, ако им трябва някой от тези, които ни се повтарят :stiskam:
При нас има в повече от №№ 11, 17 (2 бр.), 98, 110, 112, 114, 121 (3 бр.), 130, 132 (2 бр.), 137, 143, 177, 185.


Търсим тези 7, 13, 24, 25, 36, 43, 50, 62, 70, 72, 73, 79, 88, 97, 105, 120, 125, 127, 136, 148, 152, 154, 167, 191, 197, 199, 206.
just

Re: Детски му работи

Мнение от just »

Билла пуснаха нов стикер-албум за невероятните рекорди http://www.billa.bg/Layouts/dd_bi_subse ... rid=132522" onclick="window.open(this.href);return false; и моите хлапета пак ме подкукуросаха да им го взема и ... да събирам стикери :P Те старият още не са попълнили, та започнаха новия.

Та така, пиша с молба да помагате, ако пазарувате от Билла, а не ги събирате (1 пакетче дават бонус за всеки 15 лв. покупка), или пък ако ви попаднат от някъде другаде.

Благодаря предварително на всички отзовали се на детските трепети :tzvetentze:
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Детски му работи

Мнение от libra »

Just,дай адрес на лични.
just

Re: Детски му работи

Мнение от just »

Либра, благодаря ти наистина много за "камарата стикери" (по думите на щерката :nod: ), които ми изпрати :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Имаше необуздани детски емоции вчера и поне час съсредоточаване :mrgreen: , докато налепят и прочетат всичко.

:tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze:
mama_li

Re: Детски му работи

Мнение от mama_li »

Този път няма да пращам :evil: .
Ще ти ги предам лично :nod: .
just

Re: Детски му работи

Мнение от just »

Хе-хе, аз пък ще те нацелувам ... лично :ieeee: :ieeee: :ieeee:
emi
Кана кафе
Мнения: 517
Регистриран на: Ное 7, '12, 17:38
Местоположение: Плевен

Re: Детски му работи

Мнение от emi »

Зимата сгазиха нашето коте -беше голяма трагедия и още не можем да го прежалим. Но на една съседка ѝ се окотила котката и тя ни обеща всичките три. Приберем ли се на село, първо тичат да видят котенцата. Но нещеш ли, майката решила да ги изкара от къщата и ги завела някъде. И на това нещо става свидетел малката ми дъщеря. Тича вкъщи реве на умряло: "Маааамоооо, котката захапала децата си за гушата и ги изялаааа!"
Обяснявам ѝ аз, че те котките така ги влачат напред-назад, ама не вярва! Отиде целия ден в увещания и успокоение, че малките са живи и здрави.
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Детски му работи

Мнение от Tanet »

Днес било голям празник. От снощи се е заподготвяла, четири рокли промени докато реши коя, три чорапогащника кой е най-подходящ, пробни прически с какви фиби и за капак "мамо да ми напомниш утре да си сложа червило/ една маз за устни за студено време с леко розов нюанс/и парфюм. Ми ето я кипричка Деничка с Еден роуз в ръката естествено - честит ден на детето, нека всички дечица растат здрави и щастливи.

Изображение
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Публикувай отговор

Обратно към “За децата, духа и свободата”