Нашите весели историйки :))

Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Нашите весели историйки :))

Мнение от Гео, граф »

Преди сума години, още по социалистическо, живеехме в къща - с двор, градинка и гараж. Идилия. Обаче общината реши да разширява Ботевградско шосе и за целта трябваше да се събори първия ред къщи, сред които и нашата. Обезщетиха ни с апартамент в замислен, но непостроен блок, който струваше с около 1/3 повече от стойността на къщата, барабар с двора и градинката. Отиваме с мъжа ми в банка ДСК, където да доплатим несъществуващия ни нов дом, а там се вихри една изнервена, накриво станала банкова чиновничка, която крещи по някакъв дедко, че не си е попълнил както трябва документите. Цялата опашка сконфузено и притеснено се е умълчала когато изведнъж мъжа ми ( стърчащ с една глава над всички ) оглушително започва да съска, забил упорит поглед в беснеещата дама. Тя млъква и впива вбесен поглед в него, а той довършва патетично : Ссссссстига сте ядосвали жената !!! ... Аз само се изстрелях от залата, че ми рукнаха сълзите от смях :lol:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “За децата, духа и свободата”