Нашите детски мечти

lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: нашите детски мечти

Мнение от lila »

Представяш ли си цялото ми нещастие - и до ден днешен да го помня и като видя зелени сандали не мога да се спра :lol: :lol: :lol:
И всички в къщи го знаят и ми се подиграват - Какво си купи? ААааа зелени сандалки... А крокодилска кожа ли са ? :lol: :lol: :lol:
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: нашите детски мечти

Мнение от vodo-leika »

Тити, Лила - развеселихте ме! :lol: То на Тити това не е много за смях, ама на мен ми стана смешно :oops: :oops: ...
Аватар
paju4eto_Ligla
Баш кафе майстор
Мнения: 2168
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20
Местоположение: София

Re: нашите детски мечти

Мнение от paju4eto_Ligla »

Дядо ми, Бог да го прости, ми изпълняваше почти всичките капризи. Материалните неща - как ги измисляше, не ми е ясно - ми ги даваха и без повод. На 4 годинки ми подари първият ми радиокасетофон (след като го разглобих почти веднага след това, за известно време беше само радио :mrgreen: ), сбъдна ми мечтата да имам 150 колички Мачбокс, подари ми огромен комплект цветни моливи Кох-и-Нор, на които разказах играта почти веднага (още имам полусдъвкани остатъци от сивото и розовото и пазя металните кутии) С музикалните инструменти беше по-предпазлив - първо пробваше за какво ми трябват (купи ми акордеон, но за цигулката отказа, наистина щях да скъся живота на роднини и съседи, ама...много мерак ми беше!)
Единственото нещо, което така и не получих, беше кортикът му...още ме е яд. :twisted:
Майка ми пък ме записваше на всяко нещо, което ми щукнеше, че искам да бъда. А аз съм искала мноооого неща. Спомням си, че преди да навърша 10, се бях влюбила и разлюбила в балета, каратето, рисуването, цигулката, поезията, прозата, фигурното пързаляне, художествената гимнастика, плуването :mrgreen: Мечтала съм за кариера във всяко едно от тези начинания :oops: , но остана само любовта към кънките, водата и книгите. А, и много обичам да слушам цигулки... :mrgreen:
Аватар
nel4o
Баш кафе майстор
Мнения: 2554
Регистриран на: Ное 23, '09, 21:38

Re: нашите детски мечти

Мнение от nel4o »

Имах две детски мечти - едната да имам куче, другата да живея на брега на морето. Първата я изпълних вече два пъти, за втората май ще почакам още :twisted:
кирилица не е на съседа Киро жена му...

http://raphaelholisticjewelry.com/
Публикувай отговор

Обратно към “За децата, духа и свободата”