Снимка на седмицата 17.06.- 23.06.2019г

Изображение
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7285
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 735 пъти
Получил благодарност: 1307 пъти

Re: Снимка на седмицата 17.06.- 23.06.2019г

Мнение от ljuboznatelna »

Не знам къде ми изчезна публикацията. Гео, благодаря, че ги преброи вместо мен, имам седмокласник, и вълненията ми бяха други. Извинявам се за закъснението. Помолих Илико да е мениджър, отказа, заради някакви стари разправии за тази тема.

Предполагам, темата носи последващи дати, защото избраната снимка ще е основна за следващата седмица, т.е. упоменатата с датите.

Междувременно Грийни пренебрегна едноседмичните ни вяли дебати относно формата на темата,и сравнително активното гласуване, и пусна нова тема с нейни си правила. Да припомня, че имаше 16 гласували да се пускат снимки от мениджъра в отделни постинги, за да се гласува за тях. И шест да се избира снимката с най-много гласове от Най-добрите ни снимки.

Гео, моля те официално да станеш мениджър за следващата седмица.
Джони каза, че ще връща назад един ден, така че всичко тук ще изчезне. Не знам какво има предвид под копиране. То няма да излезе същото като се пейстне.
Аватар
Breda
Баш кафе майстор
Мнения: 2691
Регистриран на: Апр 21, '16, 17:41
Получил благодарност: 237 пъти

Re: Снимка на седмицата 17.06.- 23.06.2019г

Мнение от Breda »

Нищо не е пренебрегнала Грийни,Люб. Темата си има мениджър и това е Грийни.Тя ,като такъв,е решила да предостави на хората да предлагат снимки.Приветствам решителните и действия,както казах по-рано само чрез тест може да се видят недостатъци и предимства ,а не чрез безкрайни теми и дебати.Единствено бих и предложила да не ограничава броя на предложените снимки до 5,защото някои хора са на работа,влизат само вечер и предпочитаните снимки от тях не могат да се номинират заради ограничението.
Следващият мениджър си решава как да действа.
Гледай си детето ,то е по-важно от тия глупости тук.Разсеяна си явно и леко неадекватна,постовете ти ги няма,мислиш ,че ги има,после пишеш,че ги няма,а те са в другата тема:)
Мнението на хората е уважено - има мениджър и гласуване в отделни постове чрез харесване.Какъв е проблемът?
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

Re: Снимка на седмицата 17.06.- 23.06.2019г

Мнение от johnstalker »

ljuboznatelna написа: Юни 17, '19, 15:34 ....
Джони каза, че ще връща назад един ден, така че всичко тук ще изчезне. Не знам какво има предвид под копиране. То няма да излезе същото като се пейстне.
Размина се.. ;)
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7285
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 735 пъти
Получил благодарност: 1307 пъти

Re: Снимка на седмицата 17.06.- 23.06.2019г

Мнение от ljuboznatelna »

Breda написа: Юни 17, '19, 16:39 .Разсеяна си явно и леко неадекватна,постовете ти ги няма,мислиш ,че ги има,после пишеш,че ги няма,а те са в другата тема:)
Мнението на хората е уважено - има мениджър и гласуване в отделни постове чрез харесване.Какъв е проблемът?
Абе много ти харесва да хапеш. Аз съм търпелив човек, но минаваш всякакви граници. Все се опитвах да видя първо хубавото в теб, преди това, че те влече скандала, но ти в момента адвокат на Грийни ли се явяваш? Защото гласуването не беше в полза на твоето предложение ли? Мениджър на седмицата предлага предишния мениджър. Това направих аз, спазих реда. Че не ми е излязъл поста, не съм разбрала. Глийни в ролята на каква удисва на Мария на акъла? Правих тема, писах постове, за да си цъкам на клавиатурата ли? И да дойдеш да ми кажеш , че съм неадекватна? Мери си приказките, ако обичаш.
Я си мениджърствайте както си искате.....
Гео да му мисли.
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Снимка на седмицата 17.06.- 23.06.2019г

Мнение от Еличка »

:evil: Абееее, няма що...! :evil:
Аз, освен това, напълно се обърках и с датите. Нали тази седмица се избира снимка за следващата. Защо отново се дублират датите от изминалата :hmmm:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31670
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1011 пъти
Получил благодарност: 2311 пъти

Re: Снимка на седмицата 17.06.- 23.06.2019г

Мнение от Мария Николова »

Влязох в крак и още се лашкам :sthinking: между божурите на Либра :potekoha: и клематиса на Сюзан :potekoha: ...
Последно! Вдигам палци за божурите на Либра.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

Re: Снимка на седмицата 17.06.- 23.06.2019г

Мнение от johnstalker »

Виждам, че се справяте добре с начинанието.. ;) Ако трябва да помогна с нещо от техническа гледна точка, насреща съм. :daaa:
Аватар
Breda
Баш кафе майстор
Мнения: 2691
Регистриран на: Апр 21, '16, 17:41
Получил благодарност: 237 пъти

Re: Снимка на седмицата 17.06.- 23.06.2019г

Мнение от Breda »

ljuboznatelna написа: Юни 17, '19, 19:35
Breda написа: Юни 17, '19, 16:39 .Разсеяна си явно и леко неадекватна,постовете ти ги няма,мислиш ,че ги има,после пишеш,че ги няма,а те са в другата тема:)
Мнението на хората е уважено - има мениджър и гласуване в отделни постове чрез харесване.Какъв е проблемът?
Абе много ти харесва да хапеш. Аз съм търпелив човек, но минаваш всякакви граници. Все се опитвах да видя първо хубавото в теб, преди това, че те влече скандала, но ти в момента адвокат на Грийни ли се явяваш? Защото гласуването не беше в полза на твоето предложение ли? Мениджър на седмицата предлага предишния мениджър. Това направих аз, спазих реда. Че не ми е излязъл поста, не съм разбрала. Глийни в ролята на каква удисва на Мария на акъла? Правих тема, писах постове, за да си цъкам на клавиатурата ли? И да дойдеш да ми кажеш , че съм неадекватна? Мери си приказките, ако обичаш.
Я си мениджърствайте както си искате.....
Гео да му мисли.
ljuboznatelna написа: Юни 15, '19, 06:30 Чакай сега, ще навием графинята да е вечен мениджър и да цъка снимки във фейса от тук :mrgreen:

Когато тук ти възразих,че пренебрегваш собствената си тема и гласуването ,ти написа

"Двигателите на прогреса винаги са подложени на критика.Дреме ми" и ме обвини във вечна опозиция.

Много хора са го видели и могат да потвърдят преди докладването ти да изтрият чата.

Сега идваш на мойта ,вземаш мойте думи ставаш защитник на гласувалите и пак ме обвиняваш в скандал.

Ами потвърждавам си думите,че си разсеяна,неадекватна в случая и добавям - непоследователна.Пък ти тичай пак да докладваш за обида да ме баннат.Ще използвам твойте думи - Дреме ми.

Успех на седмокласника! :daaa:
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7285
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 735 пъти
Получил благодарност: 1307 пъти

Re: Снимка на седмицата 17.06.- 23.06.2019г

Мнение от ljuboznatelna »

Не ми се влиза в обяснителен режим. С теб нямам повече какво да си говоря. Има гласуване и това е изборът. Неадекватното е да драпаш да се гласува с лайкове, а да не си направила нито един досега.
Можеш да пишеш и обясняваш колкот искаш,неща извадени от контекста, никой не е следил и четирите теми внимателно, за да вземе отношение. Надявам се и никой няма да има неблагоразумието ад адвокатства на някоя от двете по тази причина. За мен темата е приключена. Изборът на Снимка на седмицата е ясен с 16 гласували. Който иска да го спазва. Бях дотук.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15882
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 855 пъти
Получил благодарност: 1706 пъти

Re: Снимка на седмицата 17.06.- 23.06.2019г

Мнение от Гео, граф »

Нямам нет в работата и влизам набързо през телефона. Какво става тук? Защо има две теми с един и същи период? Нали приключихме със седмицата от 17-ти до 23-ти , новата би трябвало да бъде от 24-ти до 30-ти :hmmm: ?
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Снимка на седмицата”