Снимка на седмицата 10.06.- 16.06.2019г.

Изображение
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8476
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 821 пъти
Получил благодарност: 622 пъти

Re: Снимка на седмицата 10.06.- 16.06.2019г.

Мнение от Shami »

За паунът на Любознателна. :daaa: Мечта ми е! :angel2:
Аватар
маргото
Наркоман
Мнения: 10915
Регистриран на: Окт 24, '15, 22:43
Местоположение: Бяла Слатина
Дал благодарност: 170 пъти
Получил благодарност: 1322 пъти

Re: Снимка на седмицата 10.06.- 16.06.2019г.

Мнение от маргото »

Паунът на Люб! :daaa:
Аватар
мечтица
Кафе машина
Мнения: 4939
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31
Дал благодарност: 751 пъти
Получил благодарност: 1205 пъти

Re: Снимка на седмицата 10.06.- 16.06.2019г.

Мнение от мечтица »

Белия паун на Люб! :sheart:
Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
Аватар
evelin_pas
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1816
Регистриран на: Сеп 18, '14, 13:10

Re: Снимка на седмицата 10.06.- 16.06.2019г.

Мнение от evelin_pas »

Havga написа: Юни 3, '19, 11:40 Бреда и нейният прекрасен, умопомрачителен Чипендейл, скромно надничащ през романтичната бяла ограда.
Изображение
В сезона на розите - Breda :liubov2:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15868
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 834 пъти
Получил благодарност: 1682 пъти

Re: Снимка на седмицата 10.06.- 16.06.2019г.

Мнение от Гео, граф »

С десет срещу пет гласа пауна бие Чипъндейл и ще стои на корицата на Хоби във фейса ден повече от розата.
Много ме радва тази игра, защото не сколасвам да видя всичко разкошни снимки из форума :nod:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Havga
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1501
Регистриран на: Юни 17, '18, 11:00
Местоположение: СОФИЯ
Получил благодарност: 1 път

Re: Снимка на седмицата 10.06.- 16.06.2019г.

Мнение от Havga »

Благодаря Гео! Паунът наистина дръпна напред :).
Сега Люб е наред.
"Винаги правя нещо, за което не съм достатъчно добре подготвена. Как иначе ще вървя напред?"
Аватар
Breda
Баш кафе майстор
Мнения: 2691
Регистриран на: Апр 21, '16, 17:41
Получил благодарност: 235 пъти

Re: Снимка на седмицата 10.06.- 16.06.2019г.

Мнение от Breda »

Гео, граф написа: Юни 10, '19, 09:47
Много ме радва тази игра, защото не сколасвам да видя всичко разкошни снимки из форума :nod:
Разкошните снимки във форума са много,едва ли от 5 снимки сколасваш да видиш нещо? :hmmm:
Аз не съм човекът дето ще дава акъл,защото не ми допада тази тема и не съм участвала.Но да си кажа какво ми прави впечатление - трябва ъпгрейд,щом толкова ви харесват кОнкурсите.Факт е ,че няма особен интерес към нея.Паунът - има в пъти повече лайкове в темата Нашите градини,което ще рече ,че трябва да се използват новите функционалности на форума .На мен ми харесваше темата Най-красивите снимки 2019 или нещо такова беше,ама позамря тя.Всеки поства снимки,които е харесал,другите лайкват и в неделя логично най-харесваната снимка да е снимка на седмицата.Пък и така повече хора ще участват с харесани снимки или само един лайк без да се налага да коментират,очевидно така им е по-комфортно,тези ,дето не им се пише дежурното - Всички снимки са хубави,страшно съм затруднена,но все пак....пък може и по няколко лайка,защо не.Или нещо такова,измислете по-добър вариант :tzvetentze:
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7272
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 719 пъти
Получил благодарност: 1294 пъти

Re: Снимка на седмицата 10.06.- 16.06.2019г.

Мнение от ljuboznatelna »

Много ми харесва идеята ти. Когато бях мениджър на седмицата, подканих в Нашите градини момичетата да гласуват.
Моля да не съм този път мениджър, не е задължително да е победителя.
Бреда, имаш ли нещо против да бъдеш ти?
А тази тема за най-хубавите снимки няма ли я вече?
Аз пък забелязвам, че много момичета предпочитат да пишат само в своите си теми. Така нямам никакво време да ги обиколя всички. Затова ми се иска да пускат нещо и в Нашите градини.
Аватар
Breda
Баш кафе майстор
Мнения: 2691
Регистриран на: Апр 21, '16, 17:41
Получил благодарност: 235 пъти

Re: Снимка на седмицата 10.06.- 16.06.2019г.

Мнение от Breda »

Благодаря ,Люб,но отказвам..Сега,няма пълно щастие - хем да имаш хубав паун,хем да не си мениджър :lol:
Но ето ти конструктивно предложение,дето ще те отърве от ангажимента да се ровиш по темите - Пусни експериментално темата с нови условия - Всеки може да поства най-впечатлилите го снимки,колкото иска и всеки може да лайква ,пак на колкото си иска снимки.В 22 часа в неделя,Гео,като най-голям фен на темата -проследява и обявява най-харесваната.Да видите какво ще се получи,ако има успех,издоискусурявате правила :hmmm:
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7272
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 719 пъти
Получил благодарност: 1294 пъти

Re: Снимка на седмицата 10.06.- 16.06.2019г.

Мнение от ljuboznatelna »

Ах, как се измъкна само. ;) Не става така. Виж как на началната страница има линк към тези теми :P Трябва да се обсъди с повече хора.Иначе ще ме обвинят в самоуправство :D
И понеже е вторник, за да не останем без снимка, аз като един съвестен форумен член, ще си пусна темичка.
Публикувай отговор

Обратно към “Снимка на седмицата”