Снимка на седмицата 21 - 27. 01. 2019

Изображение
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Снимка на седмицата 21 - 27. 01. 2019

Мнение от Еличка »

И въобще не сте прави, защото написах, че се удължава тази седмица срокът, ама нейсе.
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Снимка на седмицата 21 - 27. 01. 2019

Мнение от Еличка »

Изображение
Победителят е "Стройна се калина вие" на Цветина.
Извинявайте за датите, защото конкурсът сега се подновява и доста се обърках :hihihi: Все пак съм кукундрила, а не меринджейн :x .
Моля Mr. Johnie да поправи заглавието - това е снимката за следващата седмица, а новият мениджър Margaritenia ще продължи правилно.
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15868
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 833 пъти
Получил благодарност: 1681 пъти

Re: Снимка на седмицата 21 - 27. 01. 2019

Мнение от Гео, граф »

Еличка написа: Яну 22, '19, 22:54
Победителят е "Стройна се калина вие" на Цветина.
Извинявайте за датите, защото конкурсът сега се подновява и доста се обърках :hihihi: Все пак съм кукундрила, а не меринджейн :x .
Моля Mr. Johnie да поправи заглавието - това е снимката за следващата седмица, а новият мениджър Margaritenia ще продължи правилно.
Победителят стои на корицата на хоби във фейсбук от 21 януари :nod: ! До края на седмицата през ден ще слагам подгласниците - от една страна за да има повече движение, от друга да видят повече хора и останалите прекрасни снимки. Така че всичко е точно, Еличе, ти си истинска отличничка :daaa: !

Сега обаче админа има грижата да закачи победителя на челната страница на самия форум. Това действие може да направи само той, да не се помотва :gydigydi:
admin написа: Яну 16, '19, 19:28 Ехооо, играта продължава!
Междувременно тазседмичния мениджър (Еличка) има грижата да извести на лични следващия (Маргаритения) за вменената ѝ отговорност, за да има време тя да направи подбора си и да го обяви до края на седмицата в нова тема :arrow:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Margaritenia
Баш кафе майстор
Мнения: 2774
Регистриран на: Апр 7, '15, 18:24
Дал благодарност: 6 пъти
Получил благодарност: 29 пъти

Re: Снимка на седмицата 21 - 27. 01. 2019

Мнение от Margaritenia »

Спойлер
Покажи
Еличка написа: Яну 22, '19, 22:40 Сега ли трябва да я обявя, ооооо! След 10 минутки съм готова.

Айдеееее, не се тревожете толкоз!
Даже вече съм готова с мениджър за следващата седмица - Margaritenia. Избирам нея, защото бях решила да бъде човекът, който качи най-красива снимка през изминалата седмица. Нейните бодливковци ме впечатлиха.
Еличе :sheart:, благодаря за високата оценка и доверието!
Отварям новата тема след минутки! :tzvetentze:
All gardeners know better than other gardeners.
Chinese proverb
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Снимка на седмицата”