Снимка на седмицата - фев. 28 - март 06, 2011

Изображение
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Снимка на седмицата - фев. 28 - март 06, 2011

Мнение от admin »

От името на calico, пускам новата снимка на седмицата. :tzeluvka:
calico написа: Още като видях случайно, че трябва да избера снимка за следващата седмица, вече знаех каква ще е снимката. Панорамна на градина. Никакви колебания нямах за това, макар че панорамните снимки на нашите градини може би не са такива произведения на фотографията, както макро снимките и снимките с близък поглед на цветя. Нооо...просто аз обичам градини. :nod: (може би повече от цветя :oops: )

И тук вече имах някакви колебания. От чия градина? Имам си фаворити естествено, но не са един или два, или три даже. Градината на Иса ли, на Любознателна ли, на Саша,на Дал, на Блу, на Теменуга, на Лили??? Прегледах много снимки и албуми, и се спрях на градината на Иса.
Може би защото това е което винаги съм искала да имам. При нея има някак плавен преход от градина и околна среда. като че ли нейната градина най е вписана в околния пейзаж, или обратното може би.

От албума на isa избирам тази снимка, покори ме с нейното свежо зелено, с уюта и едновременно с простора който загатва.
И ...може би с малко прибързаното ми желание да видя вече такава свежа зеленина. :dovolen:

Изображение

Следващ модератор за снимка - Миша.
Аватар
Виола
Наркоман
Мнения: 10389
Регистриран на: Ное 27, '09, 09:13
Местоположение: Пловдив

Re: Снимка на седмицата 21-27.02.2011

Мнение от Виола »

Браво! :tzvetentze: Много свежа снимка, с много положителен заряд! :nod:
Аватар
tzarina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1560
Регистриран на: Май 18, '10, 13:32
Местоположение: София

Re: Снимка на седмицата 21-27.02.2011

Мнение от tzarina »

Страхотен изглед :stiskam: И аз като калико изпитвам вече неистово желание за цветни градини и за зеленина. Снимката от градината на isa все едно е като пейзаж от горска приказка.
http://tzarina.snimka.bg/flowers/gradina-2011.570684.23098397" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.facebook.com/Chervenokosaveshticashastliva#!/Chervenokosaveshticashastliva" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Снимка на седмицата - фев. 28 - март 06, 2011

Мнение от Blue sky »

чудесен зелен океан, и синият прозорец в него :potekoha:

много, много хубав избор :ieeee: , а при Иса е просто като сбъдната мечта :ieeee: :ieeee: :ieeee:
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: Снимка на седмицата - фев. 28 - март 06, 2011

Мнение от bouquet »

Чудесен избор! Поздравления! :tzeluvka:
Търся добри хора
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31691
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1034 пъти
Получил благодарност: 2449 пъти

Re: Снимка на седмицата - фев. 28 - март 06, 2011

Мнение от Мария Николова »

Даже аз, която не се вълнувам от градини, а от цвете, не мога да откъсна поглед от снимката. Поздравления, момичета! :daaa:
Предлагам да направим една обща форумна среща през горещниците на хладина в градината на Иса. Ние ще пристигнем с Калико, Оркуд, Грийни и аз - от комшийските градове. :angelche: :ieeee: :ieeee: :ieeee: Какво пречи други комшийски градове и групите по градове да се съберат по 4-5 в една кола и да си разделят горивото, питам аз и отговор не чакам. 8-)
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
denitsavm

Re: Снимка на седмицата - фев. 28 - март 06, 2011

Мнение от denitsavm »

Нищо не пречи :nod:

Снимката е чудесна, мерси Калико за лятното настроение, което ще ни топли цяла седмица :nod:
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Снимка на седмицата - фев. 28 - март 06, 2011

Мнение от vodo-leika »

Каква мечта!!! :tzvetentze: :ieeemyzh:
Аватар
nelidech
Кафевар/ка/
Мнения: 861
Регистриран на: Май 19, '10, 13:23
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Снимка на седмицата - фев. 28 - март 06, 2011

Мнение от nelidech »

Прекрасна снимка! Всички вече имаме нужда от тази зеленина. :tzvetentze:
"Основните елементи на щастието са: нещо да правиш, нещо да обичаш и нещо, за което да се надяваш" Алън Чалмърс
http://nelidech.snimka.bg/flowers/rozi.508923.all" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10776
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 243 пъти
Получил благодарност: 460 пъти
Обратна връзка:

Re: Снимка на седмицата - фев. 28 - март 06, 2011

Мнение от botan »

А къде можем да разгледаме градинката на Иса?
Insta: ex_hort
Публикувай отговор

Обратно към “Снимка на седмицата”