Великденски яйца

Изкушения за лакомници и гурмани.
Публикувай отговор
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Великденски яйца

Мнение от ivanina »

Вискяр написа:
ivanina написа:Мале-е , голяма красота голямо нещо - а,туй последните направо са художествено изкуство...- хит!
...по таз причина се отказвам да покажа моите НАТУРАЛИ - които са направо едно НИЩО ЦЯЛО пред тия красиви творения :hmmm: Да ни е честит празника! :tzvetentze:
За красотата съм съгласен. Рисувани са ръчно, за някакъв благотворителен търг.
Но това на мен не ми се вписва в мирогледа за яйца за Великден.

За да не ти причинявам себеунижение, ето моите:

Изображение

:tzvetentze:
О-о, Вискяр...благодаря ти за тази утешителна снимка - това е вече друго - също като моите са :nod: А аз днес както се бях запътила да си качвам снимката с яйцата - като видях твоите шикозни прелести направо ми падна ГАРДА ,и се отказах от снимки и от всичко... :D :gush:
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Великденски яйца

Мнение от ivanina »

Вискяр написа:
ivanina написа:Мале-е , голяма красота голямо нещо - а,туй последните направо са художествено изкуство...- хит!
...по таз причина се отказвам да покажа моите НАТУРАЛИ - които са направо едно НИЩО ЦЯЛО пред тия красиви творения :hmmm: Да ни е честит празника! :tzvetentze:
За красотата съм съгласен. Рисувани са ръчно, за някакъв благотворителен търг.
Но това на мен не ми се вписва в мирогледа за яйца за Великден.

За да не ти причинявам себеунижение, ето моите:

Изображение

:tzvetentze:
О-о, Вискяр...благодаря ти за тази утешителна снимка - това е вече друго - също като моите са :nod: А аз днес както се бях запътила да си качвам снимката с яйцата - като видях твоите шикозни прелести направо ми падна ГАРДА ,и се отказах от снимки и от всичко... :D :gush:
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
Аватар
Вискяр
Кафевар/ка/
Мнения: 709
Регистриран на: Окт 24, '11, 18:49
Местоположение: В полите на Вискяр планина
Обратна връзка:

Re: Великденски яйца

Мнение от Вискяр »

ivanina написа: О-о, Вискяр...благодаря ти за тази утешителна снимка - това е вече друго - също като моите са :nod: А аз днес както се бях запътила да си качвам снимката с яйцата - като видях твоите шикозни прелести направо ми падна ГАРДА ,и се отказах от снимки и от всичко... :D :gush:
Ако бях Микеланджело, щях да рисувам църкви, а не яйца.
Но понеже съм Вискяр, рисувам домати. :hihihi:

Изображение
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Великденски яйца

Мнение от ivanina »

Та като каза домати - и все още ме е яд за сорта "Арчарски рибари" че не можах да го завъдя ! Оня оранжев котарак ,дето се чудеше с каква РЕКЛАМА да го изтъргуваш на по - добра цена , трябваше да го затвориш в склада със семената , и да излови мишките за да не ти правят такива золуми с посадъчния материал :swonder:
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7273
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 719 пъти
Получил благодарност: 1295 пъти

Re: Великденски яйца

Мнение от ljuboznatelna »

Вчера една майсторка на писаните яйца ми сподели, че с восък яйцата се рисуват несварени. После се варят в памучна боя 2-3 минути. А восъкът е пчелен, и като разтопи леко, се правят фитили за писалката. И още неща....Догодина да видим колко ще се справя :)
Аватар
Вискяр
Кафевар/ка/
Мнения: 709
Регистриран на: Окт 24, '11, 18:49
Местоположение: В полите на Вискяр планина
Обратна връзка:

Re: Великденски яйца

Мнение от Вискяр »

ivanina написа:Та като каза домати - и все още ме е яд за сорта "Арчарски рибари" че не можах да го завъдя ! Оня оранжев котарак ,дето се чудеше с каква РЕКЛАМА да го изтъргуваш на по - добра цена , трябваше да го затвориш в склада със семената , и да излови мишките за да не ти правят такива золуми с посадъчния материал :swonder:
Аааа, открих го! :ieeemyzh: Покрай многото поразии на семената миналата година, бях решил, че и той е унищожен. :snif: Но го открих съвсем читав и съм го насял.
Ако искаш, мога да ти пратя разсад, като стане.
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Великденски яйца

Мнение от ivanina »

:daaa:
Последно промяна от ivanina на Апр 21, '14, 09:45, променено общо 1 път.
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Великденски яйца

Мнение от ivanina »

Вискяр написа:
ivanina написа:Та като каза домати - и все още ме е яд за сорта "Арчарски рибари" че не можах да го завъдя ! Оня оранжев котарак ,дето се чудеше с каква РЕКЛАМА да го изтъргуваш на по - добра цена , трябваше да го затвориш в склада със семената , и да излови мишките за да не ти правят такива золуми с посадъчния материал :swonder:
Аааа, открих го! :ieeemyzh: Покрай многото поразии на семената миналата година, бях решил, че и той е унищожен. :snif: Но го открих съвсем читав и съм го насял.
Ако искаш, мога да ти пратя разсад, като стане.
СЕРИОЗНО-О?! - не може да бъде,само да не се майтапиш и да ми пласираш някое ЧЕРИ домати , дето да не ми се налага да го режа , ами направо да го слагам цяло във салатката... :D ако е "АРЧАРСКОТО" - клиент съм ти за 20 корена , но пак си помисли - не ме ли стягаш...щото аз много -много не вярвам! :D
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
dal

Re: Великденски яйца

Мнение от dal »

тя темата наистина не трябва вече до догодина , ама па вие такъв спам по нея , що така?
отесняха чушково доматените теми?
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Великденски яйца

Мнение от ivanina »

Е ,ми то от дума на дума - от лаф на лаф и ОАКАХМЕ темата - за което страшно съжалявам ! Има грешка - би трябвало да има и прошка! :liubov2: :tzvetentze:
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Готварство”