Приказка за хляба

Изкушения за лакомници и гурмани.
Публикувай отговор
Lois

Re: Да направим щастлив Склери или Приказка за хляба

Мнение от Lois »

Ама за Танжонг с КВАС става дума! Хибридна технология :) :) :)
gospodinov

Re: Да направим щастлив Склери или Приказка за хляба

Мнение от gospodinov »

Lois написа: Апр 18, '18, 09:02 Ама за Танжонг с КВАС става дума! Хибридна технология :) :) :)
:daaa:
wenche

Re: Да направим щастлив Склери или Приказка за хляба

Мнение от wenche »

Хайде от мен пак едно тъмно хлебче днес. Нарочно този път не го резнах преди печене.
И при нас първата трета заминава веднага с масълце, останалото стига за няколко дни.

Изображение

Изображение
Lois

Re: Да направим щастлив Склери или Приказка за хляба

Мнение от Lois »

Оооо, че хубавичко! И на същата ленена постелчица като моето :)
wenche

Re: Да направим щастлив Склери или Приказка за хляба

Мнение от wenche »

Ха, наистина, ако бях внимавала за детайлите щях да я сменя :lol: Не че другата щеше да е нещо уникално. Това е кофтито да пазаруваш в ИКЕА. Ама и предишното ми е на тази кърпа, явно е много фотогенична :mrgreen:
Lois

Re: Да направим щастлив Склери или Приказка за хляба

Мнение от Lois »

Ами много е яка, аз не я ползвам за съдове или пък в кухнята, пазя си я за покривка и за снимки, лол
troll

Re: Да направим щастлив Склери или Приказка за хляба

Мнение от troll »

Просто казвам, че има много и различни хлябове.
:mrgreen:
mama_li

Re: Да направим щастлив Склери или Приказка за хляба

Мнение от mama_li »

Продължавам серията хлебчета смес бяло и пълнозърнесто или грахам.
След вчерашните двечки, едното от които почти свърши
Изображение

Днес две летящи чинии :oops: . За първи път ми се случва. Пак са мекички и вкусни, но май ги изпуснах с втасването. Вчера рано забърках всичко, без солта, като опара. Явно последващото стоене до вечерта на стайна температура, преди прибирането в хладилника, им дойде в повече.
Изображение
Като компенсация, третото хлебче днес май стана, въпреки, че и него го броях да изпуснато
Изображение
wenche

Re: Да направим щастлив Склери или Приказка за хляба

Мнение от wenche »

Ама паяжини хванала тази тема, не месите ли вече :gydigydi: или съзерцавате лалета и се навъртате около розичките ;)
Я да ви подбутна с едно беличко топче. Стана като на шега, защото почти го бях забравила в хладилника, все не му идваше реда от разни задачи. Даже и нещо като перчемче се получи :dovolen: Втасва в силно набрашнена кърпа и успях да го обърна в тенджерата без помощта на хартия за печене и без да го залепя по стените :ieeee:

Изображение

Изображение
mama_li

Re: Да направим щастлив Склери или Приказка за хляба

Мнение от mama_li »

Супер се е получило! Тази седмица не меся. Опечените хлебчета, които споделих, трябва да стигнат. Борбата с тревата отнема цялото време :eeeh: . Този път отне мноого повече време. И продължавам из лехите. Ще се наслаждавам на вашите пресни хлебчета.
Публикувай отговор

Обратно към “Готварство”