Сладкарски красоти

Изкушения за лакомници и гурмани.
Аватар
maranta
Кафевар/ка/
Мнения: 767
Регистриран на: Мар 19, '15, 08:54
Дал благодарност: 104 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: Сладкарски красоти

Мнение от maranta »

Като бижута са, Боги :potekoha: Браво :sbow:
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5505
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1477 пъти
Получил благодарност: 1442 пъти

Re: Сладкарски красоти

Мнение от Тутти »

Търпение и много усет към красивото. Впечатлена съм от всичко. Малко хора могат да творят такава красота за всеки празник тематично. Боги, прекрасни сладки, възхитително. :tzvetentze:
Аватар
Dewina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1241
Регистриран на: Авг 31, '15, 17:18
Местоположение: Балкана
Дал благодарност: 22 пъти

Re: Сладкарски красоти

Мнение от Dewina »

boggy, може ли да се поръчат при теб такива бисквитки срещу заплащане - темата е "училище, учене, книга" . Мама има тази година (Okt.2018) юбилей - 80 години и първият й випуск /тя е преподавала българска литература и френски/ и аз искаме да организираме празник.
...Много ми харесаха :daaa: , а и храната е важно кой я приготвя, а ти го правиш с толкова обич и вдъхновение :tzeluvka:
Градината ми е нещо като баварски чифлик, селска фурна и убежище за хайдути... Знам, че ме разбрахте😇
cake-tools
Kафенце
Мнения: 1
Регистриран на: Май 12, '18, 01:20

Re: Сладкарски красоти

Мнение от cake-tools »

Украсата на валентинките са направени от фондан, а на последнта снимка цветенцата са боядисани с прахови бои.... инструментите, които съм изпилзва са закупени от тук :) :liubov: https://cake-tools.com/ Изображение Изображение Изображение
Аватар
boggy
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1353
Регистриран на: Яну 8, '13, 14:43
Местоположение: София

Re: Сладкарски красоти

Мнение от boggy »

Това е последно ,което съм правила :)


ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Фъстък
Kъсо кафе
Мнения: 97
Регистриран на: Мар 31, '13, 15:39
Местоположение: Русе

Re: Сладкарски красоти

Мнение от Фъстък »

Ехаа, boggy страхотни са! :liubov2: По Коледа и аз правя меденки и джинджифилови сладки украсени с айсинг, като подарък за близки и приятели, всички много се радват. Обаче май по - голяма страст са ми тортите.
Гледайте напред с надежда, назад с благодарност, нагоре с вяра, настрани с любов.
Публикувай отговор

Обратно към “Готварство”