Пишман готвач №1

Изкушения за лакомници и гурмани.
troll

Пишман masterchef

Мнение от troll »

Днес правих тържествен обяд, с много неща, а накрая турих да изпеча едни банички в ББК , а МЖ забрави да ме подсети да ги извадя ...
:mrgreen:
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Пишман masterchef

Мнение от ivanina »

Жена ти няма никаква вина във всичката тая работа - ти си имал зор да ги туриш...и след като така , редно е да си си направил сметката и кога да ги извадиш - мисля аз :hmmm: Нека се включат и други специалисти и да изкажат становището си по случая :D
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
troll

Re: Пишман masterchef

Мнение от troll »

Да, бе! Да!
Вии сте като майсторите, дето никога не печат нищо лично, а после другите виновни!
:mrgreen:
Аватар
setipeti
Кана кафе
Мнения: 525
Регистриран на: Май 20, '13, 10:42
Местоположение: Варна

Re: Пишман masterchef

Мнение от setipeti »

виц кво, поеми си отговорността като мъж :D
ако жена ти те беше подсетила навреме, ти щеше да обереш овациите, нали.., затуй сега..., налии.., умната :D
troll

Re: Пишман masterchef

Мнение от troll »

Да бе да!
Ам тя де дреми и за кво мисли през туй време, вместо да ме следи с немигащ поглед и да мисли само как да ми е по-добре? А?
:mrgreen:
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Пишман masterchef

Мнение от ivanina »

Ама , според мен ,не си много прав !- еми не се хващай да печеш баница , като виждаш че на нея не и се яде.Прекалено много взимаш инициативата в свои ръце , пишеш се на голям спец готвач и тя женичката лежи това ребърце (че ти и без нея ще я свършиш) и резултата е на лице - "отчайващ" на абсолютен аматьор :snurd:
И, на въпроса "дреме и за кво мисли"...ами мисли че ,и път ( както в по-вечето случаи)те е прецакала в приготовлението на баницата ,а накрая ,"на готово" ще се наслади от нея барабар с теб :daaa:
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
Аватар
setipeti
Кана кафе
Мнения: 525
Регистриран на: Май 20, '13, 10:42
Местоположение: Варна

Re: Пишман masterchef

Мнение от setipeti »

според мен това е то номера на някои мъже..., да видят жените им, че не се справят.. с туй, с онуй.., че повече никога да не ги карат :D да правят каквото и да било :angelche:
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10728
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 203 пъти
Получил благодарност: 370 пъти
Обратна връзка:

Пишман готвач №1

Мнение от botan »

Заподозрях силна нужда от такава тема, а то имало. Тъкмо си мислех, че ще ми се размине след като ви четох преживяванията тук, ама нейсе в последната минута влизам с гръм и трясък в класацията с моят (недо)сготвен пай, на който в момента му хрупам коричката (единственото сготвено от него :mrgreen: )
Предният стана перфектно, само дето ми липсваше едно яйце. Този път забърках същата рецепта, вече с пълен брой яйца. На същите минути, и щото кво пък толкова може да промени уравнението едно яйце, го вадя смело без да бучна клечка и за да стане по-хрупкава коричката реших да го обърна върху решетката на скаричката. Отделям го с ножа от стените, тоя път ми светна да не ближа ножа с врялото масло :idea1: и с един замах - БАМ обръщам аз и като се разтече това нещо върху скаричката, да се чудиш от коя страна да го събираш по-напред. :lol:
Сега да видим що за буламач ще стане със събраното, объркано и недосготвено тесто, на което се ядосах и пъхнах пак във фурната. :D
Специализирани Фейсбук групи:
Скъпоценни орхидеи България
Мъховете в България
Аватар
къщичка
Кафе машина
Мнения: 4924
Регистриран на: Ное 6, '13, 12:46
Местоположение: с. Николово, Русенско
Дал благодарност: 94 пъти
Получил благодарност: 50 пъти

Re: Пишман готвач №1

Мнение от къщичка »

Ааа, без снимка не се признава :P
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10728
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 203 пъти
Получил благодарност: 370 пъти
Обратна връзка:

Re: Пишман готвач №1

Мнение от botan »

То поне форма да имаше та да снимам, ама тая леко позагоряла глупост дето изкарах от печката дори и форма няма. :lol:
Специализирани Фейсбук групи:
Скъпоценни орхидеи България
Мъховете в България
Публикувай отговор

Обратно към “Готварство”