Длановидните ацери - една голяма страст

Публикувай отговор
Аватар
Shagrath
Виенско кафе
Мнения: 382
Регистриран на: Сеп 30, '10, 21:23

Re: Длановидните ацери - една голяма страст

Мнение от Shagrath »

И аз се нареждам на опашката за един с червени и дълбоконарязани листни петури :D Ако може де ;)
Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект
Аватар
joannka
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1873
Регистриран на: Сеп 30, '10, 17:24
Местоположение: Плевен

Re: Длановидните ацери - една голяма страст

Мнение от joannka »

joannka написа::shappy: И аз искааааааммммм!!!! :cry: ....Червено/бордо...нискорастящо/т.е.дребно,че нямам място :hmmmmmm: /...и понасящо частична сянка...
Дали изобщо има такъв вид... :hmmm:..за тея претенции... :snif: Ама много ми харесва... :liubov2:
:shi: ...това още го мисля... :sgiggle:...и се надявам :swink:
:stiskam: :stiskam: :stiskam:
Изображение Изображение Изображение

ИзображениеFlowers feed the soul...
Happiness is a decision.You are as happy as you decide to be!
elena kirilova

Re: Длановидните ацери - една голяма страст

Мнение от elena kirilova »

Господин Пинкоффффф
що не се появяваш :snif:
и аз искам оранжев клен
и бордо и дълбоко нарязани листа
Аватар
galqdumanova
Баш кафе майстор
Мнения: 2699
Регистриран на: Фев 17, '11, 16:00
Местоположение: Враца
Обратна връзка:

Re: Длановидните ацери - една голяма страст

Мнение от galqdumanova »

И аз :nod:
https://plus.google.com/photos/10143430 ... banner=pwa" onclick="window.open(this.href);return false;
dal

Re: Длановидните ацери - една голяма страст

Мнение от dal »

ето есенната окраска на моите два нови асерки , едната е с два разносортни клона , другата е друг сорт , лятото са със зелени листа
Изображение
Изображение
monda
Kъсо кафе
Мнения: 59
Регистриран на: Юли 10, '12, 16:33

Re: Длановидните ацери - една голяма страст

Мнение от monda »

Изображение
имам го от около месец, но много ми е хилав. Засяла съм го в саксия, да се освести малко, да порастне и ще го преместя на двора
Penkov
Виенско кафе
Мнения: 430
Регистриран на: Мар 8, '10, 09:48

Re: Длановидните ацери - една голяма страст

Мнение от Penkov »

И на двете снимки е ясно едно!... ГОРЕЩ ВЪЗДУХ! :( За огромна жалост, този фактор не може да се контролира. Моите в ботаническата изглеждат по същия ужасен начин. Да не говорим, че някакъв идиот мина с една ножка и ми ги изпонадялка всичките. Това от голяма обич към мен! Просто човекът не може да си изрази чувствата... :ieeee: Тая година ми провървя в известен смисъл. Ще има явори, но най-сигурно е догодина, защото сега са хилкавежи и още не са наясно къде им е душата. Пролетта пак ще има присадки, така че към средата-края на следващата година, ще яде Асан баница. Уф, колкото пъти се похваля, толкова пъти гризвам тоягата! СПИРАМ! ТОЧКА! :liubov2: :ieeee: :liubov2: :dovolen:
elena kirilova

Re: Длановидните ацери - една голяма страст

Мнение от elena kirilova »

Пенков
моля те дай един съвет
искам да си купя явор
да пораства най -много до 3-4 метра висок и с много бели листа
знам за Фламингото ,но то май израства по високо

искам да е с по едри листа
не от тези джуджетата ,любимия иска да си прилича на дърво
с големи клони :nod:
Penkov
Виенско кафе
Мнения: 430
Регистриран на: Мар 8, '10, 09:48

Re: Длановидните ацери - една голяма страст

Мнение от Penkov »

Аз искам кола!... Примерно фордче би ме задоволило. Да харчи 1 на 100, да е удобна за паркиране в градска среда и... ако може без данъци, моля!
А вътреее... Вътре една сгодна женица, горе-долу на моята възраст, може и секънд хенд, почти неупотребявана. Да мога да си говоря с нея, да ме обича и аз да я обичам, да ме уважава, а и аз нея също.
МНОГО ЛИ ИСКАМ, МАМКА МУ СТАРА?! :hihihi: :ieeee: :hihihi: :ieeee: :ufff: :ufff: :liubov2: :ufff: :liubov2: :ieeee: :hihihi:
Penkov
Виенско кафе
Мнения: 430
Регистриран на: Мар 8, '10, 09:48

Re: Длановидните ацери - една голяма страст

Мнение от Penkov »

Аз искам кола!... Примерно фордче би ме задоволило. Да харчи 1 на 100, да е удобна за паркиране в градска среда и... ако може без данъци, моля!
А вътреее... Вътре една сгодна женица, горе-долу на моята възраст, може и секънд хенд, почти неупотребявана. Да мога да си говоря с нея, да ме обича и аз да я обичам, да ме уважава, а и аз нея също.
МНОГО ЛИ ИСКАМ, МАМКА МУ СТАРА?! :hihihi: :ieeee: :hihihi: :ieeee: :ufff: :ufff: :liubov2: :ufff: :liubov2: :ieeee: :hihihi:
Публикувай отговор

Обратно към “Снимките - да се похвалим!”