Да помогнем на Тони! <3

В момента няма активна благотворителна кампания.
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Да помогнем на Тони! <3

Мнение от Еличка »

Изображение
Ще ви държа в течение на всичко, което се случва!
Всичко, от което имаме нужда, ще ви пиша тук!
АЗ ЗНАМ, ЧЕ ТОНИ ЩЕ ОЗДРАВЕЕ!
Била съм в неговото положение, на неговите години! И се чувствах силна, млада, обичана, безгрижна! Жива съм, имам две деца (едното е съученик на Тони).
Помагайте му с енергия, сила и любов! Това е форумът! :sheart:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Да помогнем на Тони! <3

Мнение от calico »

Еличка, разкажи моля те- кой е Тони, какво му има?
знам че има интернет, но е редно и тук да го има.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Да помогнем на Тони! <3

Мнение от Еличка »

Ще копирам всичко от страницата направена за Тони. Детето е съученик на големия ми син. Много искам да разкажа, но плача, буцата ме стиска за гърлото....

Здравейте приятели !
Искам да Ви запозная с Тони Костов,едно прекрасно младо момче. Тони е на 20г от Гр.Кюстендил завършил е ПМГ "Проф.Емануил Иванов" сега е втори курс в СУ" Св. Климент Охридски " специалност компютърни науки. Тони е отговорен студент и един от малкото взели всички изпити в първи курс.
Тони обожава музиката,свири на пиано. От малък ходи на уроци по пеене и е спечелил много награди ! Също така харесва графичен дизайн ,обича да снима и режисира,да тича,да гледа филми но най-много обича семейството си!
Тони е страхотен млад човек ,който те първа започва да живее истинския си живот!
Но сега е поставен пред огромно изпитание ! Тони е болен от остра лимфобластна левкемия (prо-B ALL).
За да живее Тони има нужда от нас!
В момента е приет в хематологията на Александровска болница и премина първата седмица от 33 дневния първи курс химиотерапия!
Тони иска да живее и както всички знаем шанса за това е по-голям в чужбина. Семейството му ще подаде документи в понеделник във водещите онкологични болници в Европа. Дали ще трябва трансплантация на костен мозък ще е ясно след края на първия курс химиотерапия.
Както вече знаем предполагамемата сума за лечението ще е около 150 000€ .
Голяма е знаем ,НО вече сме доказали, че не е невъзможна! Вие АНГЕЛИ спасихте живота на дъщеря ми Бети ,после на големия сладур Валката ,заедно се борихме до край за живота на ангелчето Марти❤ дадохте шанс на малката сладка Стефи да вижда! Нека сега се обединим за Тони ! Той трябва да живее!
Прекланям се пред Вас ДАРИТЕЛИ!
❤Нека доброто продължи ❤
Дарителска сметка
IBAN BG25 SOMB 9130 1066 1562 01
BIC SOMBBGSF
Общинска Банка
титуляр: Тони Тончев Костов
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Да помогнем на Тони! <3

Мнение от calico »

Благодаря, Ели. Стискам палци на това дете, дано всичко е в началото.
Не се ли насочват към Израел?
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Да помогнем на Тони! <3

Мнение от Еличка »

Снощи исках да напиша още мъничко, но ми спря достъпът до форума. Апелът, който копирах е написан от майката на едно малко, палаво и вече здраво момиченце Бети. Преди може би 3-4 години хората събраха средства за лечение на заболяването на бебчето. Дори оставна някаква сума. Тези дарения са така направени, че могат да се използват само за лечение. Другата опция е да се прехвърлят в друга дарителска сметка. От тогава тази майка активно се е заела с организацията на такива мащабни събирания на парички за болни деца, а също така и с кореспонденция с водещи болници по света. Когато се съберат средства и останат, веднага се пренасочват за друг нуждаещ се.
Още не е ясно къде ще се лекува Тони, от днес стартира запитването до клиниките. Ясно е само, че пари ще трябват и лечение предстои!
Ще пиша всичко ново.
В момента приключва кампанията за средства на друго бебче в града - Стефи ще претърпи оперирация на очичките в Германия. За нея хората направиха и базар във фейсбук. Всеки можеше да продаде нещо в полза на Стефи - дрехи, книги.... Мисля, че предстои създаването на такава страница за Тони. Полезно е и се събират средства. Ще дам линк, когато стане готова и който иска може да си купи или продаде нещо.
:stiskam: :sheart:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Да помогнем на Тони! <3

Мнение от Еличка »

Здравейте отново.
Вече е открит благотворителния базар във фейсбук:
благотворителен базар - помощ за тони
Който желае, може да се включи.
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Да помогнем на Тони! <3

Мнение от clock »

Ели, страшно е това, което пишеш. Разтуптя ми се сърцето. Не бива, не бива, не бива деца да се разболяват! Боже, само като си помисля през какво трябва да мине това дете, вместо да ходи по купони с връсниците си, да се забавлява, да се влюби.....
Дано :stiskam: всичко се случва бързо - бързо да се съберат парите, бързо да се проведе лечението и бързо да оздравее Тони! :stiskam: Да не губи и миг от живота!
Ели, за добро е, че ни запозна с Тони и ни направи съпричастни. :gush:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Да помогнем на Тони! <3

Мнение от Еличка »

Благодаря ти, Клокче!
Нашите деца, добрите деца, умните деца, младите хора трябва да живеят! Аз не съм "АЗ" вече два дни, не успявам да събера себе си... или съм точно аз? Но съм и горда, щастлива, сигурна в бъдещето, защото децата ми се включиха активно по техния си начин!
Никога няма да забравя, преди 7-8 години е било. И сме дали 20 лв на големия за седмицата. На другия ден си носи кутия с храна, на следващия пак... Питам го защо, върти се. Накрая се наведе "Ами, мамо, да не ми се карате, но ги пуснах в кутията за.....!"
И днес отново съм някак горда и щастлива въпреки и заради Тони. Защото момичета от класа му си продават абитуриентските рокли, защото за 24 часа децата в училището събраха парите от закуските си и ще направят два базара за една седмица.
Да, Тони ще оздравее! Защото има енергия и сила, предадена от ТЯХ!
:stiskam: :sheart:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
незабравка

Re: Да помогнем на Тони! <3

Мнение от незабравка »

Еличка написа: Ное 19, '18, 15:44 Здравейте отново.
Вече е открит благотворителния базар във фейсбук:
благотворителен базар - помощ за тони
Който желае, може да се включи.

Аз бих могла да се включа с растения от разсадника ,стига да има интерес към растения през този сезон.,иглолистни може би :hmmm:
Еличка ,дали не можеш да отвориш тема с линк към тази тема например в някоя от по-горещите точки-например секция Поръчки .Тук във форума хората са много съпричастни към подобни каузи,но темата за благотворителност остава някак си в периферията на вниманието ми се струва.Трява да е някъде където да се набива на очи. :nod:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Да помогнем на Тони! <3

Мнение от Еличка »

:sheart: Благодаря за вниманието, Незабравче!
Не знам дали ще се търсят растения сега. Може би хората са настроени вече зимно :hmmm: Гледам, че най-много се продават бебешки и детски дрешки и аксесоари...
Аз мисля, че темата трябва да бъде в раздела, който е отреден. Всеки може да прецени дали да я отвори или не. Да бъдеш съпричастен е достатъчно понякога да се помолиш, да изпратиш положителната си енергия. Който може, ще пусне и 5,10... лв по сметката за лечение.
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Публикувай отговор

Обратно към “Благотворителни кампании и търгове”