Да помогнем на Тони! <3

В момента няма активна благотворителна кампания.
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Да помогнем на Тони! <3

Мнение от Еличка »

Ани :liubov:, каквото и да направите, с любов ще е... Доста добри са вече постъпленията по сметката. Важното е да вложите прекрасната си енергия, която е нужна, много е нужна на Тони и семейството му.
Никой не ми отговори дали искате да се публикува явно дарението за Тони от форума. Ами, аз мисля, че вече сме достатъчно близки. Сигурна съм, че ще ме подкрепите за решението ми. Продиктувано е от личното ми мнение. Никога не съм харесвала показност и перчене. Може да отделиш 20 стотинки, но да си по-цЕнен от някой размахал 100 лева. Трудно се откривам пред непознати, в този форум съм себе си.
Понеже правя кутии и други неща и информирам в ЛС администраторите на групата, изпратих и съобщение за преведената сума от форума. Реших да напиша, че няма нужда да се оповестява от къде е, по-скоро да напишат, че има дарение от форум, за да стимулират други хора. След това публикувах поста на Красияна пак на ЛС:
Изображение
Амиииииии, така реших.... Дано съм била права. :sheart:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Да помогнем на Тони! <3

Мнение от Еличка »

И да ви споделя последната новина за нашето училище.

Изображение

В последните поне 20 години не съм виждала деца, които да отделят всяка секунда, за да бъдат полезни. Прекрасни са, като пчелички!
Искам да ви кажа, децата ни имат нужда от стимул и любов! Нека са ни живи, здрави и достойни!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Да помогнем на Тони! <3

Мнение от calico »

Еличке, недей да те стиска гърлото и да ревеш, мила. Само пълна вяра в излекуването на Тони може да му помогне. Никакви съмнения, никакви. А тъгата е съмнение, моля те, изгони я.
Мисля да открия тема за благотворителен базар за Тони
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Да помогнем на Тони! <3

Мнение от Еличка »

calico написа: Дек 2, '18, 15:38 Еличке, недей да те стиска гърлото и да ревеш, мила. Само пълна вяра в излекуването на Тони може да му помогне. Никакви съмнения, никакви. А тъгата е съмнение, моля те, изгони я.
Така е знам го.... :liubov: Преди 12 години малкото ми дете претърпя тежък инцидент (беше на годинка и половина тогава). Бяхме в Пирогов и аз непрекъснато плачех, когато бебчо спеше, приличах на бухал. Знаех, бях убедена, че ще се излекува. Но плачех, че не мога да поема болката му. И тогава осъзнах, че има нещо по-силно от майчината любов - страха, болката на всяка майка, че не може да си от другата страна. Да поемеш ударите...
На третия ден ми изпратиха психоложка, прекрасна. Легна до мен в леглото и ми каза точно същото, което и ти, Ани! Дълго ми разказваше за Вселената и енергията, че мъничкото човече усеща страха ми, затуй отхвърля пластиката.... Много, много трудно ми беше да се изправя....

Често ми казват, че съм най-усмихнатият човек, който познават. Ами, не съм в страховете си.... Когато мъката е за дете, съм усмихната само навън, пред хората.... Знам, не бива да е така! И знам, че Тони също ще се страхува, съпреживява и плаче за своите деца :sheart:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
незабравка

Re: Да помогнем на Тони! <3

Мнение от незабравка »

Моите иглолистни се продадоха на благотворителния базар за Тони :nod:,а аз очаквам един прекрасен натюрморт -едно младо и талантливо момиче от Кюстендил участва с картините си на базара.
Силно вярвам,че Тони ще се оправи !
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Да помогнем на Тони! <3

Мнение от Еличка »

:liubov: Незабравче :liubov:
Ще оздравее момчето ни! Сигурна съм! Ще го чакаме да ни помага като програмист за форума, нали! :sheart:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Да помогнем на Тони! <3

Мнение от Еличка »

Изображение
💖💖💖
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Да помогнем на Тони! <3

Мнение от Еличка »

💖
Последно промяна от Еличка на Мар 27, '19, 23:17, променено общо 1 път.
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Да помогнем на Тони! <3

Мнение от Еличка »

Приятели ,здравейте
днес получихме писмо от Министерство на здравеопазването в което ни съобщават, че за да получим отговор на искането ни за формуляр S2 ще трябва Тони да се впише в служебния регистър на Изпълнителна агенция по трансплантация (ИАТ).
Направихме консултация със специалист, който има право да включи Тони в този регистър и ни беше обяснено,че той трябва да е в България, да продължи лечението си тук и съответно да бъде направена трансплантацията тук ако те не решат друго.Разбирате ли в какъв затворен кръг се въртим и не намираме изход......това не е вариант за Тони защото неговият шанс за живот не е в България за съжаление.
Това становище на МЗ не е отказ,което значи ,че неможем да получим и DMS номер но не е и "ДА". Чакахме месец за да получим този отговор,сега ще направим всичко възможно за да включим Тони в този регистър за да имаме някакъв шанс поне да получим финансиране. Искрено се надявам тези административни разходки по институциите и министерства да бъдат полезени а не само губене на времето на Тони а за тях естествен подбор! Ако ме разбирате, какво искам да кажа!
Бясна съм! Бясна съм защото Тони не може да чака,финансовият отдел на болницата си иска своето и то в пълен размер преди влизането на Тони в подготовка за трансплантацията! Бясна съм защото месец Март мина в чакане на нищо! Ето и месец Май е близо и той ще дойде бързо, Май няма да чака нас,той ще е тук преди да се усетим и ако не се задействаме с него шансът на Тони ще отлети и всичко,което сме направили свички ние ще е било напразно!
Левкемията не е грип,левкемията убава безпощадно! Бясна съм и отчаяна защото не искам да се провалим, нашия провал ще значи смърт за Тони а той ни се довери! Аз знам,че държавната ни администрация разполага с многооо време да преценява и да решава но Тони няма време, Тони е на границата между живота и смърта!
Офертата за трансплантация е 220 000€ а по сметката на Тони има 151 000лв

Моля Ви ! Моля Ви нека му помогнем!
Дарителска сметка
IBAN BG25 SOMB913010661562 01
BIC SOMBBGSF
Общинска Банка
Титуляр: Тони Тончев Костов
PayPal [email protected]
helpkarma.com/help/toni
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Да помогнем на Тони! <3

Мнение от Еличка »

В града се събраха около триста хиляди лева за лечение. Оказа се, че са нужни близо половин милион Това е непосилна сума. Бяха подали искане до Министерство на здравеопазването с НАДЕЖДА...
Разберете колко е страшно! Няма как да се съберат тези пари за месец.
Живеем в абсурдна държава. Публикувах последния пост от страницата на Тони (без редакции, надали има значение правопис и пунктуация). Целта в момента не е средства, никой от нас ги няма. Ако някой се сеща как да направим публичен отговора на МЗ.... Това са нашите деца.... Това ни е и държавата.... Амиииииии, ще бягат....
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Публикувай отговор

Обратно към “Благотворителни кампании и търгове”