ЗА НАШАТА NOEL

В момента няма активна благотворителна кампания.
Публикувай отговор
Аватар
evkall
Кафевар/ка/
Мнения: 999
Регистриран на: Дек 3, '09, 08:29

Re: ЗА НАШАТА NOEL

Мнение от evkall »

За съжаление и аз сега видях темата :ufff:
Но много се радвам за Ноел.
след всичко което прочетох, каквото и да напиша, малко ще е...
Ще кажа само едно, прегръщам те, подкрепям те и не забравяй, живота е изпълнен с красота, стига да искаш да я видиш. :liubov:
Всеки ангел си носи посланието и това остава непроменено с времето!
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: ЗА НАШАТА NOEL

Мнение от tili »

Ноел, аз тук не пиша, но ти си знаеш, мила! Шокът премина, дишай свободно и - напред! :tzeluvka:
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7593
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 1873 пъти
Получил благодарност: 1003 пъти

Re: ЗА НАШАТА NOEL

Мнение от pepelqshka71 »

Сега виждам темата. Ноелич, не знам защо господ праща изпитания само на добрите хора....
Обичам те слънчево момиче :tzeluvka: :sheart:
Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
evelin_pas
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1815
Регистриран на: Сеп 18, '14, 13:10

Re: ЗА НАШАТА NOEL

Мнение от evelin_pas »

"Няма как да живеем в розов свят. И най вече няма как да избягаме от собствените си усещания...Така или иначе в един момент животът ще ни разочарова твърде много, но така или иначе през това преминава всеки един от нас. Мисля, че Чарлз Буковски го беше казал: ”Винаги ще се намери нещо, което да разруши живота ни. Зависи само кое или какво ще ни открие първо. Важното е, човек винаги да е готов да бъде отнесен.”...И след това да се изправи и да започне да гради отново. И да помни, че след всеки период на тъга и нещастие, следват и миговете щастие. И тогава те са още по-сладки!"

Ноелче, това не са мои думи, но мисля, че са верни. Знам че не е лесно човек винаги да приема философски ударите на живота, но нали пък те ни правят по-мъдри и по-силни. Вярвам, че сега следват сладките мигове на успокоението и отново ще се възроди вярата в собствените ти сили. Започни отново да обичаш себе си, така както много хора тук обичаме теб. Хайде събуждай се, Слънчева, много скоро снегът ще се стопи ......

Изображение

:tzeluvka:
dal

Re: ЗА НАШАТА NOEL

Мнение от dal »

имам грях , имах неотговорено входящо от теб а после не те набрах
чета тук и нямам представа какво се е случило , но ако всички сте живи и здрави и ти предстои нова работа
значи правилно не съм ти звъняла че само ще се ядосвам
колко енергия се хаби за глупости , които мозъците ни преувеличават в значимости
имаш тая склонност да хлътваш в дупки
обръщаш много внимание на нищото , разстройваш се и преувеличаваш отвътре горчилката

аз от тоя форум имам своето спасение , та знам какво пиша - и на мен помогнаха да преживея
надявам се да си даваш сметка за силата му и никога да не пилееш тоя ресурс за женски подсмърчаници
ако па мъж си е събрал чукалата- прав му път и да ходи на майната си

дете докато ти е здраво и ти- бъркай вади силата и се стягай
дано не прозвуча бездушно , и дано ти нацеля глухото ухо да чуеш
никога повече да не съм видяла да ми споделяш ония патешки кълчища от гнездото . ком и разни други екземи от домакинските драми

айде , изпъчи цици и напред :tzeluvka:
Аватар
макс
Кафе машина
Мнения: 3731
Регистриран на: Ное 13, '13, 15:08
Местоположение: София
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 52 пъти
Обратна връзка:

Re: ЗА НАШАТА NOEL

Мнение от макс »

Тедка мило ми слънчице ,много съжалявам че са те достигнали такива ядове защото си прекрасен човек,но съдбата ни изненадва за съжаление :snif: ,но пък много се радвам че най вече си видяла светлинка и от цялото си сърце ти пожелавам много,много късмет и здраве за напред :stiskam: :stiskam: :stiskam: палци и силно те :gush: :gush: :gush: :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka: :sbear: :sbear: :sbear: :ssun:

Изображение
Аватар
polyabs
Кафе машина
Мнения: 3441
Регистриран на: Юли 13, '13, 18:15
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 146 пъти
Получил благодарност: 100 пъти

Re: ЗА НАШАТА NOEL

Мнение от polyabs »

Дал, много точно си го написала, точно така е! :daaa: :liubov:
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: ЗА НАШАТА NOEL

Мнение от Noel »

Ех,Дал...
Във всеки от нас има едно различно мерило за света.
Едни са устойчиви на житейските драми,други излизат от релси.
Дошла съм на този свят със свръхсетивност.Дали е бич или благословия още не знам.
Знам,че никога не съм подминавала чуждата болка.Усещам я като своя.Различни сме и това е чудото на света.
Хората ,които застанаха зад мен ми подадоха ръка заради мен самата.Житейските обстоятелства за тях бяха без значение.Защото зад наглед битовите ,ежедневни събития за които е безсмислено да пишем винаги има нещо по-дълбоко.
За силата на форума!?Всеки,който се е докоснал до нея я е усетил.
Аз се обърнах към нея в точния момент.Не по-рано.
Благодаря!
Живота ми се пренареди.
И това е чудото :liubov:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
flora
Баш кафе майстор
Мнения: 2146
Регистриран на: Яну 14, '13, 13:32
Местоположение: София
Получил благодарност: 51 пъти

Re: ЗА НАШАТА NOEL

Мнение от flora »

:liubov: Noel, радвам се, че вече си загърбила неприятностите! Сигурна съм, че животът отново ще ти се усмихне - сега е твоят сезон със сняг, студ и очаквания. А любовта.....тя си витае из форума и само чака да протегнеш ръка. Може да не пиша и чета много из темите, но съм убедена, че много хора тук те обичат и чакат завръщането ти Господарке на тревите. :gush: :tzeluvka:
Изображение Изображение
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: ЗА НАШАТА NOEL

Мнение от Noel »

Да усетиш чистата любов става само когато живота те свали на колене.
Тогава нямаш нищо.Само дирята,която си оставил.
Едва тогава можеш да разбереш колко струваш по подадените ръце към теб.
Това е,което те изправя,това събира остатъците от теб и като феникс се възраждаш.

И още нещо разбрах тези месеци.Не можеш да съдиш ако не си в обувките на другия.
И ако не си извървял този път.Грешките ни учат.Безгрешни няма.

Благодаря ви!
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Публикувай отговор

Обратно към “Благотворителни кампании и търгове”