ЗА НАШАТА NOEL

В момента няма активна благотворителна кампания.
Публикувай отговор
незабравка

Re: ЗА НАШАТА NOEL

Мнение от незабравка »

Noel написа;
''Дошла съм на този свят със свръхсетивност.Дали е бич или благословия още не знам.''
Винаги е и двете,Теди.Като огъня е,луда стихия -и топли и изгаря,но без огън е студено.Дълго време съм я мразила тази свръхсетивност и съм се мъчила да я обуздая ,но аз ли ще съм без нея- :hmmm: както каза Дал-няма лошо,само да не са пръстите постоянно в контакта. :nod:
:tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: ЗА НАШАТА NOEL

Мнение от tili »

Ноел :gush: :sheart: :sheart: :sheart:
just

Re: ЗА НАШАТА NOEL

Мнение от just »

Мило слънчево момиче,
чак сега виждам темата :ufff: , че не влизам често, но те мисля с много топлота и грижа :tzeluvka: :liubov: :tzvetentze:

Новите ти мигове, дни, години са пред теб и те очакват - изпълни ги с твоята неповторимост :tzvetentze:
Горе главата и само напред !
:liubov: :liubov: :liubov:
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: ЗА НАШАТА NOEL

Мнение от Noel »

:sheart: :sheart: :sheart:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
Анемоне
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1143
Регистриран на: Юни 29, '12, 22:43

Re: ЗА НАШАТА NOEL

Мнение от Анемоне »

Любима,радвай се на тази свръх сетивност която имаш и на това че си жена...Само една жена с такава сетивност може да покаже на света какво е Любов.
Велика сила и много скъп дар е Любовта.Тя твори,преобразява,човек с божественост дарява.
Ти си богата.
Останалото е тишина........ :liubov2:
Аватар
juliboss
Кафевар/ка/
Мнения: 891
Регистриран на: Яну 15, '15, 15:45
Местоположение: София

Re: ЗА НАШАТА NOEL

Мнение от juliboss »

Ноелка, и аз те мисля :sheart: честичко и с много топлота и благопожелания :sheart: всичко ще е наред, момиче, ти си "добрата жена" както те нарече внукът ми, хвана те за ръка омагьосан (от малък ценител ;) не може да му се отрече) и те следваше из градинката щастлив ...
а за свръхсетивността - то сетиво иде от "сещам се", та колкото повече се сещаш, толкова повече неща има опасност да измислиш и понякога идват в повече или на теб, или на други и се завихрят едни неща, не ти е работа :dovolen: Бъди здрава :tzeluvka: и казвай какво стана с работата ?
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: ЗА НАШАТА NOEL

Мнение от Noel »

Държах го в тайна докато стане факт,но тъй като вече имам онова вътрешно спокойствие,мога да го обява :D
От март започвам работа при Блу скай.Всъщност,то не може да се нарече работа,а е поредното чудо,откакто се върнах при вас :liubov:
Ще работя в магазина за цветя на Ради и ще правим градини :ieeemyzh:
И не само това:Ради иска да вкараме нова насока в предлагането-винтиж, мейд хенд...а бе вълшебство :D
Благодаря ви!Вие си знаете :liubov:
Няма нищо случайно .

Жу,да го нагушиш твоя малък мъж с онези очарователни очи :gush: Останали са в сърцето ми :dovolen:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1650 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: ЗА НАШАТА NOEL

Мнение от Emilly1212 »

Ноел, :liubov: чудесна работа ще имаш. Това е най - хубавото и най - прилягащо за теб начинание. Толкова много се радвам. :ieeemyzh: Късмет и успех! :gush:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
mimivd
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1715
Регистриран на: Фев 14, '13, 15:59
Местоположение: Видин
Дал благодарност: 18 пъти
Получил благодарност: 57 пъти

Re: ЗА НАШАТА NOEL

Мнение от mimivd »

Скъпа Noel,чак сега виждам темата. :ufff:
Съдбата те е завлякла в един водовъртеж,от който вече си излязла с огромната любов изпратена ти от всички :liubov:
Ти ,мило момиче, си искрата на този форум,докосваш душата на всеки и всеки е омагьосан от дорбото в теб!
Ти си нашият Феникс!Прегръщам те и ти желая цялото щастие на света! :tzeluvka:
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: ЗА НАШАТА NOEL

Мнение от Силвия »

Noel написа:И не само това:Ради иска да вкараме нова насока в предлагането-винтиж, мейд хенд...а бе вълшебство :D

Това ме заинтригува, ако може повече подробности :angelche: и честито :tzeluvka:
Публикувай отговор

Обратно към “Благотворителни кампании и търгове”