Да помогнем на Ботаническата градина в София

В момента няма активна благотворителна кампания.
Аватар
kamisun
Двойно кафе
Мнения: 186
Регистриран на: Фев 23, '11, 10:40
Местоположение: гр.София

Да помогнем на Ботаническата градина в София

Мнение от kamisun »

Силната буря в София е нанесла много поражения в Ботаническата градина на БАН. Почти във всички отделения на градината има счупени и отнесени стъкла. От всички 12 отделения само най-малките и едно от по-големите не са засегнати от бурята. В останалите има поне по едно счупено стъкло, пробиви и разхерметизация. Притесненията на ръководството на Ботаническата градина са свързани именно с най-топлолюбивите растения. Температурите навън не са много ниски и затова вероятно няма да има измръзнали екземпляри, но трябва да се вземат бързи мерки.
С две думи предлагам: който има желание и възможност да помогне - да изпрати стойността на едно билетче или сума мужду 3 и 5 лева до офис на Еконт в гр. София, ж.к. Дружба 1, бл. 108 на името на Камелия Ангелова Хаджийска в срок до 1-2 декември и набраната сума чрез Пенков да предадем в градината.
Аватар
kamisun
Двойно кафе
Мнения: 186
Регистриран на: Фев 23, '11, 10:40
Местоположение: гр.София

Re: Да помогнем на Ботаническата градина в София

Мнение от kamisun »

направо съм възхитена от себе си, такава прекрасна тема избрах, във възторг съм какъв интерес предизвика.... , но млъкни сърце.... нито едно мнение :ufff: :ufff: :ufff:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Да помогнем на Ботаническата градина в София

Мнение от Гео, граф »

Ех, Кеми, дай ни малко време да се осеферим след празника деее... Мислиш ли, че ще оставим нещата така :!:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10728
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 203 пъти
Получил благодарност: 370 пъти
Обратна връзка:

Re: Да помогнем на Ботаническата градина в София

Мнение от botan »

kamisun написа:направо съм възхитена от себе си, такава прекрасна тема избрах, във възторг съм какъв интерес предизвика.... , но млъкни сърце.... нито едно мнение :ufff: :ufff: :ufff:
Ками, какво точно очакваше? Тази ботаническа градина е на доизживяване. Като се сменят стъклата при следващият малко по-силен вятър пак ще са долу. :roll:

Скоро ще се отвори дарителска сметка, информацията я търсете във фейсбук групата. :daaa:
Специализирани Фейсбук групи:
Скъпоценни орхидеи България
Мъховете в България
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Да помогнем на Ботаническата градина в София

Мнение от Noel »

Ками,без телефон отказаха сутринта в моя Еконт да приемат парите.
Моля на лични са такъв.
Не се сърди,всички още преживяват празника :tzvetentze:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
kamisun
Двойно кафе
Мнения: 186
Регистриран на: Фев 23, '11, 10:40
Местоположение: гр.София

Re: Да помогнем на Ботаническата градина в София

Мнение от kamisun »

аз оставам вярна на идеята си, така че който иска по-навреме да отреагираме остава уговорката каквото се събере да го занеса на място в Ботаническата градина. Телефана ми за Еконт е 0888411093. Предварително благодаря на всички. :ieeee:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Да помогнем на Ботаническата градина в София

Мнение от Гео, граф »

''ВЪВ ВРЪЗКА С ЩЕТИТЕ В БОТАНИЧЕСКАТА ГРАДИНА НА БАН ОТ УРАГАННИЯ ВЯТЪР НА 21 И 22 НОЕМВРИ И ВЪЗСТАНОВЯВАНЕТО ИМ:
Ако има желаещи да помогнат за възстановянето на щетите, могат да изпратят дарение на Банковата сметка на Ботаническа градина - БАН:
BG61UNCR96603110222811; BIC код UNCRBGSF при Уникредит Булбанк.
Необходимо е да запишат трите си имена, а като предназначение да посочат „Дарение за ремонт на оранжериите на Градината”.
За дарения от физически лица ще издадем „Сертификат за дарение”; а с фирми ще сключим „Договор за дарение”.
А най-лесният начин е и да посетите Ботаническата градина и да помогнете със закупуване на входния билет и/или закупено растение. Поставена е и кутия за дарения при касиер-билетопродавача.
ОТ ЕКИПА НА БОТАНИЧЕСКАТА ГРАДИНА ПРИ БАН''

Това написа в профила си наш Пенков. Сега ние сме на ход :arrow:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
kamisun
Двойно кафе
Мнения: 186
Регистриран на: Фев 23, '11, 10:40
Местоположение: гр.София

Re: Да помогнем на Ботаническата градина в София

Мнение от kamisun »

Днес успях да отида до Еконт. Набраната сума е 36,50 лв. от Деси Неделчева, Иса, Алекс12 и мен. Опитах да я преведа на посочената банкова сметка на Ботаническата градина, но не се получи, тъй като сметката е бюджетна и ми искаха доста данни, защото съм с интернет банкиране. Утре ще отида до някоя банка да я преведа, ако не стане - смятам да отскоча на място до самата градина. На включилите се благодаря от мое име и на всички желая весели коледни и новогодишни празници.
Аватар
kamisun
Двойно кафе
Мнения: 186
Регистриран на: Фев 23, '11, 10:40
Местоположение: гр.София

Re: Да помогнем на Ботаническата градина в София

Мнение от kamisun »

Получен превод и от Мама Ли, благодаря... :tzeluvka:
незабравка

Re: Да помогнем на Ботаническата градина в София

Мнение от незабравка »

Ками и аз днес ще пусна стойноста на 5 билета-по Еконт-ние сме 5 членно семейство :P .Струва ми се ,че темите за благотворителност са едни от най-рядко посещаваните . :snif: Може би от време на време можем да поместваме линкове към тях в най-посещаваните теми,примерно в темите с текущите поръчки .Стига това да не се възприеме като спам де. :hmmmmmm:
Публикувай отговор

Обратно към “Благотворителни кампании и търгове”