Да помогнем на Иван Здравков

В момента няма активна благотворителна кампания.
Публикувай отговор
Аватар
polyabs
Кафе машина
Мнения: 3441
Регистриран на: Юли 13, '13, 18:15
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 146 пъти
Получил благодарност: 100 пъти

Re: Да помогнем на Иван Здравков

Мнение от polyabs »

Незабравче, получих си хойхерите, хостата, армерията.... Огромни са! Прекрасни са! Утре ще ги сея!
Желая здраве и успех на Иван :stiskam:
А на теб весели празници и поклон, за това което правиш. :tzvetentze:
Deleted User 5091

Re: Да помогнем на Иван Здравков

Мнение от Deleted User 5091 »

Незабравче, огромно благодаря за прекрасните хойхери, а Аспирина е невероятен :tzeluvka:
Желая успех в лечението на Иван :stiskam: и ти желая много здраве и щастие :liubov2:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Да помогнем на Иван Здравков

Мнение от calico »

останаха ли хойхери? аз докато се натуткам тука
ако има прати ми 6 бр.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Dewina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1241
Регистриран на: Авг 31, '15, 17:18
Местоположение: Балкана
Дал благодарност: 22 пъти

Re: Да помогнем на Иван Здравков

Мнение от Dewina »

Незабравka, ще взема 1 хойхера от акцията и "Berry Smoothie "1бр. и "Fire Alarm"1бр.
Ако имаш лавандула - 1 бр.
Градината ми е нещо като баварски чифлик, селска фурна и убежище за хайдути... Знам, че ме разбрахте😇
цвета
Дълго кафе
Мнения: 148
Регистриран на: Яну 17, '13, 15:48
Местоположение: София

Re: Да помогнем на Иван Здравков

Мнение от цвета »

Незабравче мила много благодаря за прекрасните хойхери :tzvetentze:.Желая здраве и успех на Иван .
elfy

Re: Да помогнем на Иван Здравков

Мнение от elfy »

Незабравче, получих хойхерите. Страхотни са :potekoha:
Напълно я разбирам госпожата, която е взела предишната пратка от Еконт и не пожела да ми я върне :D
Такива растения съм виждала само по съфорумските градини, засаждани поне преди година.
Много ти благодаря и предай на Иван цялата положителна енергия на форума :liubov:
Аватар
Asarina
Кафе машина
Мнения: 3940
Регистриран на: Мар 31, '13, 16:23
Местоположение: София - Лобош
Дал благодарност: 2 пъти

Re: Да помогнем на Иван Здравков

Мнение от Asarina »

Незабравче, днес прочетох. Ако има, изпрати след празниците - Heuchera ''Green Spice " 2 бр. от акцията за Иван
и Heuchera ''Glitter'' - 1бр
На ЛС ще ти изпратя адрес.
:tzvetentze:
незабравка

Re: Да помогнем на Иван Здравков

Мнение от незабравка »

:daaa:
calico написа:останаха ли хойхери? аз докато се натуткам тука
ако има прати ми 6 бр.
незабравка

Re: Да помогнем на Иван Здравков

Мнение от незабравка »

elfy написа:Незабравче, някой ми е взел хойхерите от Еконт и не иска да ми ги връща :lol:
Нали имаш възможност да ми изпратиш отново (6 бр.), този път да си останат за мен?
Благодаря ти :tzvetentze:
Eлфче,ми аз съм ги изпратила на Ломско шосе.ама съм забравила да кажа 207 номер,пък то имало 2 офиса и те отишли не в офис Обеля2 ,ами в другия.Там пък една жена си беше поръчала рози и от Еконта се объркали и и дали и твоите хойхери-тя пък не помнила точно какво е поръчала и ги платила и ги взела. :D
После от Еконта момчетата и се обадили и и казали,че има грешка,да ги връща,ама тя казала ,няма мъжът ми вече ги засади не ги давам! :lol: И от еконта едно много притеснено момче ми се обади и ми вика 'сега ко прайм,имате ли още от тези китки.Абе има ,как да няма,изпращам още 6 до Обеля2 веднага.Та така,те ми казаха,че са ти се обадили да чакаш пратката,надявам се,че вече си ги получила.Така без да искаме продадохме още 6 хойхери ,паричките ще се прибавят при другите,а на жената ще и се обадя да и благодаря,че без да иска и тя се включи.Станаха около 600.00 лв-имах малко събрани предварително парички,прибавих и тях и ги пускам веднага щом банката отвори. :P След праниците продължавам д а пращам растения-и ще пиша в темата.Дълбоки благодарности на всички от името на Иван Здравков!
Весели празници на българската духовност и култура!
незабравка

Re: Да помогнем на Иван Здравков

Мнение от незабравка »

Dewina написа:Незабравka, ще взема 1 хойхера от акцията и "Berry Smoothie "1бр. и "Fire Alarm"1бр.
Ако имаш лавандула - 1 бр.
Хора ,да знаете ,че и другите хойхери,които сте поръчали заедно с Green Spice с ММ и децата решихме да отидат по сметката на Иван . :nod: :daaa:
Публикувай отговор

Обратно към “Благотворителни кампании и търгове”