Да помогнем на Павел!

В момента няма активна благотворителна кампания.
Публикувай отговор
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от Мария Николова »

Преведени 100 лв. по сметката за Павел през Еконт. :stiskam: :stiskam: :stiskam:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Анемоне
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1143
Регистриран на: Юни 29, '12, 22:43

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от Анемоне »

Нямам друга възможност да помогна освен да предложа тази моя възглавничка за продан :
Изображение
цена 55 лв
(парите се превеждат направо в сметката,на лични се разбираме за останалото)
Аватар
rose_from_stars
Виенско кафе
Мнения: 304
Регистриран на: Апр 22, '15, 17:23
Местоположение: Бургас

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от rose_from_stars »

О, това е за Павел. Разбира се, че ще участвам с най-хубавата ми роза: Special Universary на Дейвид Остин. Вече е голям изправен храст до кръста и е засадена заедно с кичеста бяла гипсофила, така че като нацъфтят изглеждат като един голям букет от розовата Специална годишнина и бялата кичеста гипсофила. Снимки, обаче не съм правила, защото не съм имала намерение да се разделям с нея, но за детето ще го сторя. Определям цена за благотворителния търг от 30 лв.
"...нищо от вселената не е същото, щом там някъде, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза…" Антоан дьо Сент-Екзюпери
Аватар
Julieta7777
Кана кафе
Мнения: 538
Регистриран на: Май 27, '14, 10:42
Местоположение: София - Княжево

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от Julieta7777 »

Много бих искала тази роза, но пътуването до София на висок храст.....трудничко, затова ще преведа парички за момчето!!!!!!
Аватар
rose_from_stars
Виенско кафе
Мнения: 304
Регистриран на: Апр 22, '15, 17:23
Местоположение: Бургас

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от rose_from_stars »

Julieta7777 , няма проблем да ти я изпратя. Ще я подрежа от към стебла и корени за да се събере в една голяма торба за да може да я носиш. Ще излезе предполагам под 10 кг, може и до 5 кг да я докарам с повечко рязане ако искаш, но под 2 кг няма да успея; ще мина пратката през олх за да излезе по евтино доставката с Еконт, ако се решиш.
"...нищо от вселената не е същото, щом там някъде, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза…" Антоан дьо Сент-Екзюпери
isa
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1865
Регистриран на: Ное 29, '09, 12:03

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от isa »

Преведени 100 лв. остатъка от Гюлсем по сметката на Павел през ОББ :nod:
Аватар
Julieta7777
Кана кафе
Мнения: 538
Регистриран на: Май 27, '14, 10:42
Местоположение: София - Княжево

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от Julieta7777 »

rose_from_stars написа:Julieta7777 , няма проблем да ти я изпратя. Ще я подрежа от към стебла и корени за да се събере в една голяма торба за да може да я носиш. Ще излезе предполагам под 10 кг, може и до 5 кг да я докарам с повечко рязане ако искаш, но под 2 кг няма да успея; ще мина пратката през олх за да излезе по евтино доставката с Еконт, ако се решиш.
Ще развалим хубавата картинка с гипсофилата.....Нека някой с превоз от района й се радва.
Благодарности!!!
Аз пуснах парички за детето!!!
незабравка

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от незабравка »

Утре към 6 часа ще има благотворителен базар ,утре ще разбера къде точно, за Павел-детски дрешки и други неща- разбрах се с едно момиче-психоложка,което работи с деца в трудно положение да им занеса на базара храсти от разсадника -някои по-интересни иглолистни,храсти и многогодишни цветя-дано успеят да ги продадат и парите да отидат по сметката на Павел. :nod:
Аватар
rose_from_stars
Виенско кафе
Мнения: 304
Регистриран на: Апр 22, '15, 17:23
Местоположение: Бургас

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от rose_from_stars »

Решила съм да дам розата за детето, така че е готова за път. Розата с гипсофилата прецъфтя волно и не толкова волно ;) , извадих я, корените са перфектни и е готова за есенно засаждане. Тий като е с корените с пръстта, догодина ще цъфти обилно и ще се разрастне още повече. Ако има желаещ за нея, ще я изпратя по Еконт като мина пратката през олх за по-евтина доставка. По желание мога да намаля размерите й до 10 кг или 5 кг, но под 2 кг не мога. Може да я предам и лично на желаещ в Бургас. :tzvetentze:
"...нищо от вселената не е същото, щом там някъде, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза…" Антоан дьо Сент-Екзюпери
Аватар
ToBo
Чист кофеин
Мнения: 7642
Регистриран на: Апр 21, '12, 20:41
Местоположение: София

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от ToBo »

И аз преведох моя остатък от ПЛантмар от пролетта - 130 лв. + някой лев отгоре от мен :daaa:
Никога не е късно да засадиш клематис...
Публикувай отговор

Обратно към “Благотворителни кампании и търгове”